Jump to content
Dogomania

Amor trafił do DS, teraz już za TM........


IKA & SONIA

Recommended Posts

[quote name='Panna Marple']Mam kilka kryminałów-może na bazarek się przydadzą?[/QUOTE]


Bardzo dziękuję!

Tylko kto zrobi bazarek?

W 2 poście wpisałam pod nazwą: "Inna pomoc" osoby, które deklarują fanty na bazarek, tylko nie ma chętnego na zrobienie tego bazarku.

Link to comment
Share on other sites

"Till - jak mam nazwać w rozliczeniu Panią, która chce zadeklarować jakąś kwotę?

Pytam, bo już jedną osobę nazwałam: "Pani od Till".

jedna pani ode mnie była z tego co pamiętam, ale nazwij ją po imieniu tak jak wpływa od niej wpłata.
Ta sama Pani ma kilka nowych książek, które chciałby ofiarować na bazarek dla Amorka więc jak coś się wyklaruje to dam jej znać i wyśle je do osoby prowadzącej bazarek

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Till']"Till - jak mam nazwać w rozliczeniu Panią, która chce zadeklarować jakąś kwotę?

Pytam, bo już jedną osobę nazwałam: "Pani od Till".

jedna pani ode mnie była z tego co pamiętam, ale nazwij ją po imieniu tak jak wpływa od niej wpłata.
Ta sama Pani ma kilka nowych książek, które chciałby ofiarować na bazarek dla Amorka więc jak coś się wyklaruje to dam jej znać i wyśle je do osoby prowadzącej bazarek[/QUOTE]

Ok. To jak wpłynie, to nazwę tę Panią po imieniu.

Za książki dziękuję. Na pewno przydadzą się dla Amorka.

Ale lepiej by było, by jedna osoba prowadziła bazarek.

Jest może jakiś chętny?

Link to comment
Share on other sites

[quote name='MALWA']Ok. To jak wpłynie, to nazwę tę Panią po imieniu.

Za książki dziękuję. Na pewno przydadzą się dla Amorka.

Ale lepiej by było, by jedna osoba prowadziła bazarek.

Jest może jakiś chętny?[/QUOTE]

Ale ja jestem zakręcona, myślałam, że pytasz o ta co już o niej mówiłam, a nie o tą nową panią, sorry. Ale nazwij po prostu po imieniu i tyle, dzięki

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Till']kolejny telefon wieczorową porą o Amorka z pytaniem czy ten pies może iść na łańcuch, ma 8 lat? ee to nie za stary, tata szuka psa na łańcuch....kiedy to bedzie karalne surowymi karami???[/QUOTE]

Ale ludzie są beznadziejni - jak takiego psa na łańcuch, przecież on z tego łańcucha został uratowany. Kurcze, przecież w ogłoszeniu stoi, że pies szuka domu, a nie budy z łańcuchem. Takiemu to bym od razu powiedziała: "sam się debilu uwiąż na łańcuch" Przepraszam za wyrażenie, ale szlag mnie trafia, jak czytam takie bzdury.....:mad:

[quote name='Till']Ale ja jestem zakręcona, myślałam, że pytasz o ta co już o niej mówiłam, a nie o tą nową panią, sorry. Ale nazwij po prostu po imieniu i tyle, dzięki[/QUOTE]


Tak, tak, chyba zrozumiałam.........;)


[quote name='Panna Marple']jutro przejrzę książki i wyślę pw z tytułami. Teraz muszę spadać:lol:[/QUOTE]


Chciałam napisać: to spadaj :evil_lol: ale nie, raczej - Dobranoc Kochana!

Link to comment
Share on other sites

[quote name='RudyKas']A to powiedzcie mi jak chcemy to zorganizować? Wysyłamy wszystko do Ciebie, czy tylko zdjęcia a przesyłka będzie szła od nas do ew. kupujących?[/QUOTE]


Ustal to z from_ wonderland tu lub na pw.


[quote name='ewu']Poszła deklaracja za 2 miesiące:)[/QUOTE]

Dziękuję Basiu! :multi:

Link to comment
Share on other sites

Witam się u Amorka:)
Przyznam, że wątek zaczynam od lektury 2 postu z rozliczeniem, już sama się pogubiłam, z dnia na dzień coraz lepiej:)))
Może dzisiejszy dzień przyniesie jakiś bardziej pozytywny telefon o Amorka...? Trzymam kciuki:)

Link to comment
Share on other sites

[quote name='RudyKas']A to powiedzcie mi jak chcemy to zorganizować? Wysyłamy wszystko do Ciebie, czy tylko zdjęcia a przesyłka będzie szła od nas do ew. kupujących?[/QUOTE]

Do mnie prześlijcie zdjęcia lub chociaż tytułu i autorów książek. Co do przesyłki, to myślę, że prościej i sprawniej by było, jakby to od Was szło do potencjalnych kupujących ;)

Link to comment
Share on other sites

[quote name='FLY']Witam się u Amorka:)
Przyznam, że wątek zaczynam od lektury 2 postu z rozliczeniem, już sama się pogubiłam, z dnia na dzień coraz lepiej:)))
Może dzisiejszy dzień przyniesie jakiś bardziej pozytywny telefon o Amorka...? Trzymam kciuki:)[/QUOTE]

Tak, post nr 2 napawa optymizmem.

[quote name='rudakacha']Może przeoczyłam na wątku ale poproszę o namiary, gdzie wpłacać dla Amora.[/QUOTE]

Wczoraj zapisałam deklaracje, ale nie wysłałam nr konta do Ciebie oraz do denty. Nr konta poleci wieczorkiem.

[U][B]Ponadto mam wpłaty od:

[/B][/U]Anny GR - 20 zł,
ewu - 20 zł (za luty i marzec),
- mparsley - 15 zł.

Wpłaty uzupełnię wieczorkiem.

Link to comment
Share on other sites

Mam kolejną deklarację stałą dla Amorka od moca35 w wysokości 15 zł, info otrzymałam na pw. Wysłałam już nr konta i poprosiłam o wpisanie deklaracji tu na wątku.

Wysłałam nr konta do wpłaty do rudakacha i denta.

Idę do 2 postu wszystko pouzupełniać.

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...