Jump to content
Dogomania

Amor trafił do DS, teraz już za TM........


IKA & SONIA

Recommended Posts

[quote name='MALWA']

Dostałam na konto 70 zł, wpłaciła baster i lusi, pieniążki pochodzą od baster i lusi oraz Miryca. Bardzo dziękuję raz jeszcze.[/QUOTE]

Miryca przelała ma moje konto 100 zł .50 przelałam dla Amora a 50 dla innej suni w potrzebie.

[COLOR=#000000]
Witam.Pani Mirko pragnę donieść że Bart pojechał wczoraj do domku.Trzymamy kciuki by wszystko było dobrze.[URL="http://www.dogomania.pl/forum/threads/216745-Bart-cudowny-psiak-potrzeba-deklaracji-i-jednorazowych-wplat-zeby-oplacac-hotelik/page34"]http://www.dogomania.pl/forum/thread...hotelik/page34[/URL].


Witam Panią serdecznie,

Dziękuję za wiadomość,bardzo to dla mnie dużo znaczy.Ciągle miałam wyrzuty sumienia,że nie mogłam zabrać obydwu psów do siebie.Oby Bartowi było tak dobrze,jak Azie.
Ja w miarę możliwości będę wspierać Pani działalność,na pewno się przyda.Tylko w taki sposób mogę pomagać tym biednym zwierzętom.
Pozdrawiam serdecznie
Mirosława


Pani Mirko mam pytanie czy z tych 100 zł które mi Pani przelała 04 luty mogę podarować 50 zł( 50 zł na razie jeszcze zatrzymam dla innego psiaka) na leczenie łapki suni.to link do wątku.[URL="http://www.dogomania.pl/forum/threads/239952-O-ma%C5%82y-w%C5%82os-od-straty-%C5%82apki%21-O-ma%C5%82y-w%C5%82os-od-%C5%9Bmierci-Uwaga-drastyczne%21/page2"]http://www.dogomania.pl/forum/thread...yczne%21/page2[/URL]

Witam Panią,proszę dysponować pieniędzmi wg swojego uznania.Pani wie najlepiej,co komu jest potrzebne w danej chwili.
[/COLOR]
[COLOR=#000000][COLOR=#000000][FONT=Times New Roman]Pozdrawiam serdecznie[/FONT][/COLOR][/COLOR]
[COLOR=#000000][COLOR=#000000][FONT=Times New Roman]Mirosława[/FONT][/COLOR][/COLOR]

Link to comment
Share on other sites

[quote name='from_wonderland']Jestem na zaproszenie Malwy- mogę jednorazowo zadeklarować póki co 20 zł. Proszę o pw z nr konta.
Jak się czuje teraz Amorek?[/QUOTE]


PIęknie dziękuję!


[quote name='farmerka63']I ja również przybiegam na wołanie Malwy . Deklaruję 30 zł deklaracji stałej. Proszę o numer konta .

Odkarmicie biedaka, prawdaaaa? :)[/QUOTE]

Ogromnie się cieszę z kolejnej deklaracji.

JUż nawet nie wiem jak dziękować ?

Staramy sie odkarmić Amora. Nieco przytył. Jego aktualne zdjęcia znajdują się w ogłoszeniach - link do nich na poprzedniej stronie.

Teraz dostaje karmę, która mu smakuje. Wcześniej dostał karmę, po której miał problemy z trawieniem, i w koopie pojawiła się krew. Po odstawieniu i podaniu kolejnej wszystko wróciło do normy.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='paula_t']Jestem Malwa :)
Póki co mogę jednorazowo podesłać parę groszy. Możliwe, że jeden z moich deklarowiczów niedługo powędruje do nowego domku (oby! odpukać, żeby nie zapeszyć!) i wtedy będę mogła przenieść swoją deklarację na Amorka.[/QUOTE]

Dziękuję Kochana!

Zaraz wysyłam dane do wpłaty na pw.

I pamietaj o Amorku, jeśli Twój podopieczny znajdzie dom.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='MALWA']Dziękuję Kochana!

Zaraz wysyłam dane do wpłaty na pw.

I pamietaj o Amorku, jeśli Twój podopieczny znajdzie dom.[/QUOTE]

Zaraz zrobię przelew.
Będę pamiętała, wszystko okaże się w nadchodzącym tygodniu:kciuki: Zadeklarowałam się już maksymalnie jak mogłam i to w większości u psiaków, których szanse na adopcje są niestety niewielkie, bo są starsze, schorowane bądź niewidome.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Jota67']Melduję się na wątku Amorka na zaproszenie. Postaram się w przyszłym tyg. coś podesłać dla bidulka, ale nie będzie to dużo :( Proszę o nr konta.[/QUOTE]

Pięknie dziękuję!

To każdy grosik potrzebny, dużo czy mało, najważniejsze, ze od serca.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Jota67']Jak taki pies jak Amor w ogóle mógł być przy budzie ??!!!!! zresztą jak dla mnie to żaden pies nie nadaję się na łańcuch. Ale za to niejednego właściciela bym tam własnoręcznie przypięła!!!![/QUOTE]

Tak, i ja bym jeszcze zostawiła o chlebie i wodzie, albo i bez......... nie miałabym serca tak samo jak w stosunku do Amora nie mieli........

[quote name='Till']Malwa jesteś WIELKA, ale się dzieje, jednak co doświadczenie na dogo to doświadczenie :)
dzięki Ci![/QUOTE]

Kochana, bo ja jestem @ zawzięta, i jak juz sobie postawię jakiś cel, to musi tak byc jak sobie postanowiłam i koniec! A tak zupełnie poważnie, to piszę do ludzi, choć czasami brakuje mi pomysłów do kogo pisać i proszę o kasę. Wiem, że wszyscy tu proszą, ale nie chcę by pies został bez kasy na jedzenie, hotelik, weta.......

[quote name='Panna Marple']Ciocie Kochane ratują naszego chudzielca:lol:[/QUOTE]

Mnie też to cieszy, ze kilka osób tu zajrzało, i coś zadeklarowało dla psiaka, bo tak jak pisałam wyzej, tu każdy grosz potrzebny.

Ale niestety wiele pw wysłałam, i w większosci zero odpowiedzi.........

[quote name='FLY']MALWA Amorek Ci musi baaardzo podziękować za to co robisz;) lecisz pw po jakiejś liście? bo jak tak to możesz mi wysłać trochę nicków, jutro będę mieć trochę czasu to pozapraszam, nie chcę wysyłać do tych samych co Ty.[/QUOTE]


NIe mam listy...........Lecę sposobem, zaraz Ci napiszę na pw.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='AgusiaP']I ja się melduje na zaproszenia MALWY :)wrócę później ;)[/QUOTE]

Wróć do nas Aguś, tu każda osoba potrzebna!


[quote name='oska1983']też się melduję i pomyślę jak mogę pomóc[/QUOTE]

Witam!

Każdy pomysł na wagę złota.................

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...