Jump to content
Dogomania

Amor trafił do DS, teraz już za TM........


IKA & SONIA

Recommended Posts

[quote name='Jota67']Dzisiaj poszło 15zł dla Amorka, ale przez poczte. Więc na koncie będzie myślę w czwartek. W marcu obiecuję też coś wpłacić drobnego....[/QUOTE]

Pięknie dziekuję!

Dziewczyny zobaczcie na 2 post - mamy w tej chwili dla Amorka 380 zł stałych deklaracji.
Nie wiem ile zadeklarowała "druga Pani od Till", bo tak na razie tę Panią nazwałam, ale może się za chwilę okazać, ze będziemy mieć miesięcznie 400 zł, które Amor potrzebuje.

I tym bardziej cieszą mnie wpłaty jednorazowe, bo oprócz opłat stałych za hotel będzie trzeba jeszcze kupować jedzenie/karmę.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='MALWA']Pięknie dziekuję!

Dziewczyny zobaczcie na 2 post - mamy w tej chwili dla Amorka 380 zł stałych deklaracji.
Nie wiem ile zadeklarowała "druga Pani od Till", bo tak na razie tę Panią nazwałam, ale może się za chwilę okazać, ze będziemy mieć miesięcznie 400 zł, które Amor potrzebuje.

I tym bardziej cieszą mnie wpłaty jednorazowe, bo oprócz opłat stałych za hotel będzie trzeba jeszcze kupować jedzenie/karmę.[/QUOTE]

:loveu:

jedzenie to raz

dwa to badania krwi, nie wiem na czym stanęło czy trzeba powtarzać czy nie, ale myślę że warto?? w przypadku Amora, wiedząc w jakim jest stanie (był) i jak wyglądały pierwsze wyniki krwi to chyba jest uzasadniony wydatek?

eh, za każdym razem jak tu zaglądam, mam nadzieję na wpis od Till...że zadzwonił ktoś normalny i chce przygarnąć Amorka do domu, choćby tymczasowo...Szkoda mi go, że siedzi tam gdzieś przy budzie samotny..

Dziewczyny, która z was ma fb?? może by Amora umieścić gdzieś na grupach (tak to się nazywa??;p ) psów szukających domu/ dt? Mnie tam nie ma i się nie orientuję jak najlepiej robić, ale z tego co słyszałam to można zwierzątko "wypromować" właśnie za pomocą fb;)

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Panna Marple']Amor dzięki Tobie i innym Ciotkom staje się rekinem finansowym:lol:[/QUOTE]

Tak, naprawdę sama jestem pod wrażeniem okazanej empatii jaką tu Amorowi dali ludzie, jak również jestem wdzięczna za chęć pomocy finansowej.


[quote name='FLY']:loveu:

jedzenie to raz

dwa to badania krwi, nie wiem na czym stanęło czy trzeba powtarzać czy nie, ale myślę że warto?? w przypadku Amora, wiedząc w jakim jest stanie (był) i jak wyglądały pierwsze wyniki krwi to chyba jest uzasadniony wydatek?

eh, za każdym razem jak tu zaglądam, mam nadzieję na wpis od Till...że zadzwonił ktoś normalny i chce przygarnąć Amorka do domu, choćby tymczasowo...Szkoda mi go, że siedzi tam gdzieś przy budzie samotny..

Dziewczyny, która z was ma fb?? może by Amora umieścić gdzieś na grupach (tak to się nazywa??;p ) psów szukających domu/ dt? Mnie tam nie ma i się nie orientuję jak najlepiej robić, ale z tego co słyszałam to można zwierzątko "wypromować" właśnie za pomocą fb;)[/QUOTE]


W tej chwili tak sobie szybko policzyłam, ze te wpłaty, które są u mnie, a jest to 730 zł, plus ta, którą wpłaciła Jota, łącznie będzie zaraz 745 zł, starczy na opłacenie lutego ( - 27 zł, które jest u Angeliki) i marca. I zostanie nam 3 zł.

W lutym wpłyną pozostałe deklaracje, i pewnie będzie 100 na plusie, i po otrzymaniu wpłat za marzec będę miała kase dla Amora na kwiecień.

Tak licze, bo chciałabym, by było jak najwięcej. Ale na razie nie chce byc, choć narzekać nie mogę.

Jeśli teraz zapłacimy za badania to nie będzie kasy na kwiecień..............ale chyba tym nie można się teraz przejmować. I zgadzam się, ze Amor powinien mieć powtórzone badania krwi.

FLY - na ile starczy karma, którą ostatnio kupiłaś dla Amora?


Dziewczyny, która pomoże z FB?

Link to comment
Share on other sites

[quote name='MALWA']

FLY - na ile starczy karma, którą ostatnio kupiłaś dla Amora?

[/QUOTE]

teoretycznie 25 marca powinna się skończyć.
[SIZE=1](14kg na 350g (dawka dzienna) to 40 dni, zaczął jeść 13.01+40=25.03)


[/SIZE][quote name='MALWA'] I zostanie nam 3 zł.
[/QUOTE]

5zł[IMG]http://www.dogomania.pl/forum/images/smilies/diablotin.gif[/IMG]



żarcik oczywiście;)[SIZE=1]
[/SIZE]

Edited by FLY
Link to comment
Share on other sites

[quote name='FLY']teoretycznie 25 marca powinna się skończyć.
[SIZE=1](14kg na 350g (dawka dzienna) to 40 dni, zaczął jeść 13.01+40=25.03)[/SIZE]
[/QUOTE]


To pod koniec marca trzeba kupić karme, ile ona kosztowała, pytam, bo mi umknęło, a to kolejny bardzo istotny wydatek.

Tak coś czuję, ze bazarek to jest to co może nam bardzo pomóc.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='MALWA']To pod koniec marca trzeba kupić karme, ile ona kosztowała, pytam, bo mi umknęło, a to kolejny bardzo istotny wydatek.

Tak coś czuję, ze bazarek to jest to co może nam bardzo pomóc.[/QUOTE]

No kupić to trzeba pewnie gdzieś w połowie...Karma 233zł.

[quote name='Olena84']chodzi Wam o wydarzenie Amorka na fb?[/QUOTE]

ja tak jak pisałam jestem średnio zorientowana;) albo wydarzenie albo jakieś dodanie go do galerii czy czegoś tam gdzie sobie można pooglądać pieski do adopcji (tzn nie wiem czy jest coś takiego nawet??;) )...Generalnie żeby osoby korzystające z fb mogły go tam znaleźć.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='from_wonderland']Z fantów na bazarek to dostałam tylko pw od Panny Marple, nie wiem czy mam czekać na jeszcze jakieś, czy juz zacząć z tym co mam?[/QUOTE]

Dostałam na pw informacje od syna Pani Anny GR, która przekazuje dla nas ksiazki na bazarek, zaraz prześlę te informację na pw.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='MALWA']Moje psie tak samo, a kocie w kocyku opatulone, bo ma płucka chore, ech........[/QUOTE]

biedne kociątko-życzę zdrówka! Moje kociątko zwiniete w kłębuszek na fotelu.....oprócz dość częstego rzyganka, nic mu jeszcze nie dolegało ( a to już 10- cio latek )

Link to comment
Share on other sites

[quote name='stufinska']Witam!
Wysłałam dzisiaj na konto dla Amora 50 zł.
Pozdrawiam.[/QUOTE]

Witam! Pięknie dziękuję!

[quote name='bea100']Jestem, podnoszę[/QUOTE]

.........to moze jeszcze ktoś zauważy ........

[quote name='Ada-Vebby']Witam,jestem na zaproszenie,zapisuję i pomyśle jak pomóc...[/QUOTE]


Witaj, dziękuję za przybycie!

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...