Jump to content
Dogomania

Amor trafił do DS, teraz już za TM........


IKA & SONIA

Recommended Posts

[quote name='MALWA']

FLY - kupiłabyś ten probiotyk, który Amor miał zamówiony wcześniej? Jeśli tak, to prosze o podanie na pw konta do wpłaty, przeleję Ci za niego pieniążki. A jesli nie, to podaj mi prosze gdzie mozna ten probiotyk kupić, czy np. na allegro i jak sie nazywa, to sama zamówię dla Amora.
[/QUOTE]

Zamówiłam na razie 4 opakowania po 10kaps., czyli generalnie na 40 dni wystarczy, ale jakbyś pisała do Angeliki to poproś żeby dopytała weta, czy nie dawać mu większej dawki osłonowo przy antybiotyku. Przesyłka powinna być pod koniec tygodnia. I niech Amor traktuje to jako prezencik;)

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Jota67']To odwiedzam bogatego Amorka!Żeby jeszcze tylko zdrówko było ok...:)[/QUOTE]

Amorek jest bogaty, ale tylko chwilowo, bo zaraz zapłacę za badania, dojazd tzn. paliwo, hotelik i........połowy nie będzie.


[quote name='FLY']Zamówiłam na razie 4 opakowania po 10kaps., czyli generalnie na 40 dni wystarczy, ale jakbyś pisała do Angeliki to poproś żeby dopytała weta, czy nie dawać mu większej dawki osłonowo przy antybiotyku. Przesyłka powinna być pod koniec tygodnia. I niech Amor traktuje to jako prezencik;)[/QUOTE]

Dziękuję Kochana! Amorek dostał prezent! Hurra!

Angelikę oczywiście zapytam.

Widzę, ze nikt wiecej oprócz Ciebie nie wypowiedział się na temat badań.

Zastanawiam się co mam odpisać Angelice, bo tak jak pisałam wcześniej jestem za tym, by zrobiono Amorowi badania, i pewnie zgodnie z tym co napisała Angelika, badania powinny być po leczeniu, po antybiotyku, choć teraz gdyby miał te badania zrobione, to nie wiem czy byłyby miarodajne.
Till napisała mi na pw, ze Amor powinien mieć w swoim wieku co jakiś czas powtarzane badania.

Link to comment
Share on other sites

badania ok jak uważacie. A mocz po prostu ja bym obstawała za tym, że jak w ciągu tego miesiąca podawania antybiotyku A. by się wybierała do lecznicy to niech "złapie" i zawiezie;), 20zł to niewiele, ja mogę zapłacić, a jak ma się okazać że np. po 2 tyg nie jest nic lepiej, albo nie daj Boże gorzej, to trzeba działać, nie ma co czekać kolejne tygodnie podając mu to samo.

Link to comment
Share on other sites

To odpiszę Angelice, by badania krwi zasugerowane przez weta zrobić po leczeniu, a mocz w trakcie leczenia, by sprawdzić czy jest jakaś poprawa, czy nie.

Zapytam tez czy Amor nie powinien dostawać wiekszej dawki probiotyku osłowono przy otrzymywanym antybiotyku.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='FLY']badania ok jak uważacie. A mocz po prostu ja bym obstawała za tym, że jak w ciągu tego miesiąca podawania antybiotyku A. by się wybierała do lecznicy to niech "złapie" i zawiezie;), 20zł to niewiele, ja mogę zapłacić, a jak ma się okazać że np. po 2 tyg nie jest nic lepiej, albo nie daj Boże gorzej, to trzeba działać, nie ma co czekać kolejne tygodnie podając mu to samo.[/QUOTE]
Wiem,że późno i w ogóle, ale postanowiłam napisać tylko, że to bardzo dobry pomysł. W zupełności się zgadzam,że warto w trakcie antybiotykoterapii sprawdzić, czy faktycznie wszystko jest dobrze.

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...