Jump to content
Dogomania

Amor trafił do DS, teraz już za TM........


IKA & SONIA

Recommended Posts

Wczoraj Amorek jakby trochę zwolnił i był smutniejszy. Angelika zauważyła, że mocz zmienił kolor na ciemny coś pod rudy, wystraszyło ja to i przy następnym siku złapała trochę moczu do badania. Jechała akurat z innym psem do weterynarza i wzieła próbkę moczu Amora. Rozważałyśmy czy to nie przez buraczki kolor poprostu się zmienił. Weterynarz stwierdził, że mógł się zmienić kolor, ale badania i tak będą zrobione żeby mieć jasność sytuacji. Miejmy nadzieję, że to nic takiego. Trzymajcie kciuki do wyników. jak już będę wiedzieć to napiszę...

Link to comment
Share on other sites

[quote name='martasekret']Malwa, i tak jest niezły odzew na Wasz apel o pomoc. Zobacz, ile deklaracji udało się uzbierać w ciągu kilku dni.[/QUOTE]


Tak, i to mnie bardzo cieszy, ze ludzie tak tu gromnie przybyli.


[quote name='FLY']Witam Amorka i czekam na wieści z hoteliku:)

Trzymam kciuki za jakis sensowny telefon...[/QUOTE]


Kochana wyczyść skrzyneczkę, bo chcę coś wysłać, już rano próbowałam, i nie mogłam.


[quote name='Till']Wczoraj Amorek jakby trochę zwolnił i był smutniejszy. Angelika zauważyła, że mocz zmienił kolor na ciemny coś pod rudy, wystraszyło ja to i przy następnym siku złapała trochę moczu do badania. Jechała akurat z innym psem do weterynarza i wzieła próbkę moczu Amora. Rozważałyśmy czy to nie przez buraczki kolor poprostu się zmienił. Weterynarz stwierdził, że mógł się zmienić kolor, ale badania i tak będą zrobione żeby mieć jasność sytuacji. Miejmy nadzieję, że to nic takiego. Trzymajcie kciuki do wyników. jak już będę wiedzieć to napiszę...[/QUOTE]

Kilka osób pisało, ze wine za to przypisuje buraczkom. Ja sie na tym nie znam, ale trzymam kciuki za dobre wyniki.

Link to comment
Share on other sites

Wklejam maila od Angeliki, sama nie wiem, ale mam wrażenie, że może coś być nie tak, nie wiem może jestem przewrażliwiona. Martwi mnie to jego zwolnienie tempa, już coś takiego przerabiałam....no chyba, ze to przejściowe osłabienie takie jakie miewają starsze pieski, oby,

Amor apetyt ma, zachowuje się normalnie
tylko na spacerach wydaje mi się taki jakby ociężały, trochę wolniejszy niż był jeszcze kilka dni temu


odebrałam wyniki moczu telefonicznie, ma niestety stan zapalny, będzie trzeba podać antybiotyk

ogólne badania to dobry pomysł, na razie nie są bardzo pilne, bo pies apetyt ma i zachowuje się w miarę normalnie
chyba, że uważacie że mam pilnie się z nim wybrać??


za badanie moczu trzeba zapłacić bezpośrednio do weterynarza, koszt 20 zł


80 1060 0076 0000 3200 0126 2011


Dane odbiorcy
PRZYCHODNIA WETERYNARYJNA FOCUS-VET
UL.WĘGIERSKA 8
32-050 SKAWINA
tytuł: badania moczu psa Amora




hotelowanie luty to 13 zł * 28 dni = 384 zł
wpłatę najchętniej po zakończeniu miesiąca, czyli pierwsze dni kolejnego

i to tyle od niej

wyraźcie swoje opinie

Link to comment
Share on other sites

po buraczkach to nawet mój chomik sika na czerwono:evil_lol:

a może po prostu miał "zły dzień" no i ten stan zapalny. Jak długo to trwa?

A w wolnej chwili bardzo proszę zajrzyjcie chociaż na chwilę [url]http://www.dogomania.pl/forum/threads/240191-CZEKAN-i-FOKUS-z-jedlickiej-przechowalni-W-przysz%C5%82ym-tygodniu-czeka-je-OLKUSZ-!!!?p=20489575[/url]

Link to comment
Share on other sites

nie mam pojęcia jak interpretować to jego zachowanie, trzeba by widzieć psa i choć trochę go znać, bo słowa "trochę bardziej ociężały i powolniejszy" mogą tak naprawdę znaczyć wszystko...ehh

Dobrze, że ma zrobione to badanie moczu, przynajmniej wiadomo co jest. I nawet może być tak, że kolor faktycznie był od buraczków, a zapalenie wyszło "przy okazji"...A tak w ogóle to zapalenie pęcherza tak, bo w sumie nie napisałaś...?

Antybiotyk chyba bezdyskusyjnie powinien dostawać, skoro wet tak zalecił. Dostał receptę? tzn Angelika dostała?

Link to comment
Share on other sites

Dostałam e-maila od Angeliki, ale ponieważ jest to wiadomość o tej samej treści, którą wkleiła Till, to nie będę tego drugi raz kopiować.

Co do wyliczenia za hotel - tu napisałam odpowiedź, bo wydaje mi się, ze zakradł się błąd 13 zł x28 dni = 364 zł, a nie tak jak podała Angelika 384 zł.
Ponadto Angelika ma 27 zł, które Amor jest na plusie, i chciałabym tę kwotę móc odliczyć od kosztów hoteliku, i według mnie powinniśmy za luty zapłacić 337 zł.
Czekam na odpowiedź.

Mam nadzieję, ze Angelika nie pogniewa się, że tak ja sprawdzam, i liczę za nią, ale te pieniążki nie są moje, tylko Amora. Nie ukrywam, ze przed osobami , które tu wpłacają też chcę byc w porządku i dlatego pilnuję Amora, a właściwie Waszych pieniędzy.

Co do opłaty za badanie moczu to przelew już poszedł.


Dzisiaj weszły mi na konto wpłaty od :

stufinska - 50 zł,
Jota67 - 15 zł.

Bardzo dziękuję! Wpłaty i wydatek za badanie zostały już odnotowane w 2 poście.

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...