Jump to content
Dogomania

borysova

W jakim mieście najbardziej chciałabyś/chciałbyś studiować weterynarię?  

102 members have voted

  1. 1. W jakim mieście najbardziej chciałabyś/chciałbyś studiować weterynarię?

    • Warszawa
      35
    • Wrocław
      24
    • Olsztyn
      14
    • Lublin
      6
    • Poznań
      11
    • Kraków
      12


Recommended Posts

To chyba nie od koloru włosów zależy, bo jestem brunetką i to ciemną, a i tak gubię się na stronach uczelni :evil_lol:
Dominika zazdroszczę Ci takich dłuuugich włosów. Chyba nie ma drugiej takiej osoby której tak woooolno rosną włosy jak mi :-o marzę o długich, ale co trochę urosną to znów trzeba ścinać bo zniszczone :shake: :mad:

Link to comment
Share on other sites

Ja mam brązowe włosy, nie jasne, ale też nie ciemnoczekoladowe, a tydzień temu farbnęłam się w domu na troszkę ciemniejszy, więc zdecydowanie nie jestem blondynką, ale jak mówią, to nie kolor włosów, to stan umysłu :evil_lol:
I też zapuszczam, tylko dlaczego to tak wolno trwa :placz:

Link to comment
Share on other sites

Taak, 28.06 to będzie sądny dzień. Zobaczymy, zobaczymy.
Dominika, nie ścinaj włosów tak krótko! Ja miałam do pasa jeszcze swego naturalnego koloru (brązowe) i żałowałam... (teraz mam takie 'do zapięcia od stanika :-D)
dziś rozmawiałam z mamą mojego boya co pracuje na uczelni na którą złożyłam na 'ogrody zoologiczne i zwierzęta amatorskie' - w zeszłym roku było za mało chętnych i się nie odbył :(

Link to comment
Share on other sites

Marta,miejmy nadzieję,że w tym roku ten kierunek się utworzy,ale Tobie nie będzie potrzebny :) Chociaż zapowiada się dosyć ciekawie. Co do włosów to naszły mnie wątpliwości.Chyba jednak nie obetnę tak krótko ;) Ja raczej nie jestem stała w takich sprawach :p

Link to comment
Share on other sites

[B]borysova, [/B]ja na pierwszych byłam we wtorek :multi: i żałuję, że wcześniej się nie zapisałam (tak zaraz po maturach), bo w lipcu i sierpniu mnie nie będzie w domu, więc teraz mam tylko czerwiec i lipiec, żeby zdać :mad: Mam nadzieję, że później już nie będę miała możliwości :evil_lol:

Link to comment
Share on other sites

Ja od kiedy zaczęłam rozjaśniać włosy kompletnie nie mogę ich zapuścić...
Mam takie.. hm... w połowie między zapięciem od stanika, a pasem (jeśli idzie sobie to wyobrazić) :evil_lol:

W sumie to już tylko 2 tygodnie do wyników...

Link to comment
Share on other sites

Ja Wam powiem,że też się bardzo denerwowałam przed jazdami na kursie.Teoria była fajna i szybko minęła,ale jazdy były dla mnie zawsze stresem.Jak nie udało mi się zdać egzaminu to postanowiłam zmienić instruktora jazd(poszłam do innej szkoły) i okazało sie,że jeżdżenie może być bardzo przyjemne.Po prostu pierwszy instruktor był do niczego,drugi okazał się aniołem i to on nauczył mnie jeździć:multi:

Link to comment
Share on other sites

Ja miałam strasznego instruktora, a chodziłam do malutkiej szkoły gdzie był jedynym... Fatalnie wspominam jazdy. Na odchodne powiedział mi, że powinnam dokupić lekcje bo nie zdam. No i dokupiłam 2 godziny w innej szkole, po których dowiedziałam się, że jeżdżę świetnie i mój instruktor (bardzo młody, fajny i mega pozytywny chłopak) czeka na smsa, ze zdałam :)
Na egzamin poszłam z pozytywnym nastawieniem i zdałam za pierwszym razem :loveu:

Teraz już sporo jeżdżę samochodem i choć z początku ciężko mi się było przestawić na spory samochód kombi to teraz nie mam z tym problemu :)
Nie ma co się stresować, prawo jazdy to super sprawa.

Link to comment
Share on other sites

Mój instruktor był hm.. stary ale miał doświadczenie, co najważniejsze. Miałam ostatnią jazdę dzień przed egzaminem i chyba nie polecam. Albo instruktor specjalnie mnie dobił, że nawet nie chciałam iść na egzamin albo po prostu taki był mega stres, że wszystko robiłam źle i wcale nie chciałam przystąpić do egzaminu. Ale zdałam, miałam super egzaminatora.
Teraz też jeżdżę kombiakiem (a jakże, gdzie bym psy woziła :eviltong:) od ponad roku, wcześniej od czasu do czasu matizem (najokropniejszy samochód świata! przynajmniej ten mojego dziadka :P ) ale zdecydowanie wolę duże samochody.
Zaliczyłam już pierwszy wypadek zimowy, na szczęście nic się nikomu nie stało a wina była po stronie nie mojej. No i nie mam póki co zamiaru jeździć w zimie :razz:
Ola od jakiego czasu masz prawko?

Link to comment
Share on other sites

Niedługo, bo jestem z końca roku - egzamin zdałam 28 grudnia to prawko w rękach miałam pod koniec stycznia ;) Od tego czasu jeżdżę golfem kombi ;)
To chyba najważniejsze, żeby się nie bać i jeździć. Bo im dłużej się czeka tym później gorzej wsiąść do auta.
Pies jeździ ze mną na przednim siedzeniu ;p

Link to comment
Share on other sites

Jestem już po pierwszych zajęciach i poznałam mojego instruktora (chyba, tak mi się wydaje ;)) i wydawał się całkiem w porządku. Fajnie wszystko tłumaczył i nawet parę ciekawostek i dobrych rad na temat egzaminu nam sprzedał :D Chociaż po dwóch godzinach czułam się trochę jakby mi ktoś wpakował do głowy tak dużo wiedzy że aż się nie mieściła :evil_lol: Ale myślę że jak dostanę książkę to sobie przejrzę i wszystko mi się ułoży.

Ja wyjeżdżam na tydzień, więc przegapię aż 4 godziny teorii :( Trochę się martwię czy nie będę miała jakiś braków, ale nie chciałam tego przekładać aż na połowę lipca, bo jeszcze bym nie zdążyła do studiów

Link to comment
Share on other sites

Ja do końca czerwca muszę się wyrobić z teorią, bo cały lipiec i sierpień mnie nie ma w domu - praca. A praktykę i egzamin zostawiam sbie na wrzesień, będę się musiała nieźle nawysilać, żeby zdążyć :evil_lol: I gościu, który prowadzi wykłady jest super, szkoła bardzo polecana, więc myślę, że jakoś to będzie :D

Link to comment
Share on other sites

Ja na teorii to myślałam, że umrę z nudów... Zaczęłam kurs w sierpniu przed szkołą, wakacje jeszcze - pogoda śliczna a my w ławkach na kursie... Z trudem to przebolałam. Jazdy fatalnie wspominam, a tu taka miła niespodzianka ;)

Teraz pasowało by się zabrać za szukanie jakiejś pracy...
Choć pasuje jeszcze się wyszaleć ;d
Jutro koncert, w niedziele piknik z psiakami adopcyjnymi, w środę biwak z klasą... I jak tu znaleźć pracę i to wszystko przegapić... :shake:

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...