Jump to content
Dogomania

borysova

W jakim mieście najbardziej chciałabyś/chciałbyś studiować weterynarię?  

102 members have voted

  1. 1. W jakim mieście najbardziej chciałabyś/chciałbyś studiować weterynarię?

    • Warszawa
      35
    • Wrocław
      24
    • Olsztyn
      14
    • Lublin
      6
    • Poznań
      11
    • Kraków
      12


Recommended Posts

Aniu,właśnie mam zamiar ich teraz zignorować. Oświadczenie o zgubieniu napisałam(z adnotacją o odesłaniu jak znajdę). :evil_lol: Mi też kazała przynieść oświadczenie z policji.Wiesz, jak jej powiedziałam,że policja przyjmuje tylko wnioski o kradzież,a za składanie fałszywych zeznań(bo legitka nie została skradziona)grozi odpowiedzialność karna to sobie darowała temat policji. Po prostu nie odbiorę od nich telefonu raz,czy drugi i może sobie darują.Najważniejsze,że świadectwo jest :) A tak z ciekawości to faktycznie wystawiałaś takie ogłoszenie(i gdzie)?

Link to comment
Share on other sites

Nie jest wcale droga sprawa, bo jakby była to nie byłoby mnie stać ;)
Wychodzi mniej więcej tyle samo co wakacje nad polskim morzem, po prostu znaleźliśmy w sieci całkiem normalną ofertę, a moja mama załatwiła mi dofinansowanie z zakładu pracy (inaczej na prawdę nie mogłabym wyjechać, więc dobrze, że ma taką możliwość).Wylatujemy w sobotę o 10, na szczęście z mojego miasta, że nie trzeba nigdzie jechać :)
a Wy co będziecie teraz do wyników porabiać? :-D

Link to comment
Share on other sites

Dominika na trójmiasto.pl bodajże na 2 dni było wystawione ;)
Ale się Marta posmażysz :P
Ja nie wiem co będę robić, w sumie to pewnie robota czyli bd pomagała w remoncie ;p a w ten weekend jadę na letnie targi rolne,a co! :D a za tydzień w weekend może do Poznania, jak kasa pozwoli.. a potem to już z górki i wynikiii ;)

Link to comment
Share on other sites

A u mnie dzisiaj słoneczko :) Wypadałoby iść na jakieś bieganko z pieskiem, ale jakoś nie mogę się zebrać :mad:

Odpisali mi, że [I][B]nie ma możliwości przeniesienia[/B] z trybu niestacjonarnego na stacjonarny[/I]. Nie rozumiem! Na stronie przecież jak byk pisze, że po 3 latach automatycznie jest się przenoszonym! Teraz to dopiero się zdenerwowałam, nie dość że po roku się nie da, to nawet po trzech? O ile nad przeniesieniem po 3 latach bym się zastanawiała, to na 6 lat studiów po 9 tys rocznie to już napewno sobie nie pozwolę :angryy:

Na dodatek kolejny problem - termin zanoszenia papierów 10-12 lipca, a mnie wtedy nie będzie! I co teraz? :oops: Grrr może to jakas wskazówka, że nie powinnam się na te studia wybierać... :/

Link to comment
Share on other sites

W Warszawie pochmurno i deszczowo,że nie wspomnę,że zimno.Ja 23 wyjeżdżam nad nasze morze na dwa tygodnie(wracam na jeden dzień po wyniki).Mam nadzieję,że pogoda będzie ładna :)

Borysova wydaje mi się,że po 3 latach przenoszą Cię automatycznie,a pani nie zrozumiała pytania ;) Bo to tylko w Wawie w tym roku się zmieniło z 6 sem na 11.Chyba,że Wro też tak robi.

Link to comment
Share on other sites

Gdyby któraś z Was dostała się do Olsztyna, szukała jednoosobowego pokoju i miała chęć zamieszkać z 4 studentkami wety pod jednym dachem to u nas na stancji będą pewnie zwalniać się miejsca.. Mogę podać numer do właściciela domu na priv ;)

Link to comment
Share on other sites

Napisałam jeszcze jedno pytanie, tak konkretne że już bardziej się nie da, jak to się nie wyjaśni to zadzwonię i zapytam, i z tymi dokumentami zrobię tak samo. Ale póki co poczekam.
Właśnie też myślałam że tylko w Warszawie tak jest, byłam pewna że we Wrocku przenoszą po 3 latach, mam nadzieję że rzeczywiście to jakaś pomyłka... Swoją drogą wydaje mi się że dość jasno zadałam to pytanie, więc nie wiem czego ona mogła nie zrozumieć :roll: no ale cóż, poczekam znów na odpowiedź :mad:

Ja już po spacerku, nawet udało się trochę pobiegać, wróciliśmy wykończeni do domku :) Ale jak pogoda się poprawiła to wszyscy wylegli ze swoimi psiakami :evil_lol:

Link to comment
Share on other sites

Czy któraś z Was logowała się już do Wrocławia i zapłaciła za rekrutację? Bo ja zapłaciłam i teraz loguję się i nie mogę znaleźć żadnej informacji, że wpłata jest zaksięgowana...? Nie mogę nigdzie znaleźć tego miejsca, gdzie np. był napisany numer konta itp. To się dzieje automatycznie? Że nie mogę tego zobaczyć? Czy jestem na tyle tępa, że nie mogę tego znaleźć? Powiecie mi, w jakiej to jest zakładce?

Link to comment
Share on other sites

Ja niestety też nie : (.
Co Wy taką macie brzydaśną pogodę? w Bydgoszczy jest pięknie, cały dzień w schronisku się z laskami wysmażyłyśmy :)
ps. ktoś jutro będzie w Warszawie na manifestacji przeciw ubojowi rytualnemu?Od nas jedzie delegacja 4 osoby (w tym ja xD) - jak coś czarne koszulki otoz animals wszyscy będą mieć :-D

Link to comment
Share on other sites

Oby tylko udało nam się dostać :) Potem będzie można w końcu odetchnąć.

Ja jestem na biologu,ale nie czytam za dużo,bo przygnębia mnie,że 90% osób które piszą o maturze przewidują u siebie dosyć wysokie wynik,bo matura była taka łatwa...ech zazdroszcze chyba.

Link to comment
Share on other sites

Też już nie czytam biologa, bo się nie chcę przygnębiać jak wszyscy są tacy pewni że na lekarski się dostaną bo już nawet chcą wiedzieć jakie książki potrzeba. Strasznie mnie to denerwuje, bo ja się trzęsę codziennie o wynik

Link to comment
Share on other sites

Ja też się boję wyniku.Ale jeszcze 16 dni i będziemy wiedziały na czym stoimy(tak mniej więcej,bo i tak wszystkiego dowiemy się po pierwszych wynikach rekrutacji).

U nas w końcu ładna pogoda :) Ja za półtora tygodnia wyjeżdżam i mam nadzieję,że wtedy też dopisze :)

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...