Jump to content
Dogomania

borysova

W jakim mieście najbardziej chciałabyś/chciałbyś studiować weterynarię?  

102 members have voted

  1. 1. W jakim mieście najbardziej chciałabyś/chciałbyś studiować weterynarię?

    • Warszawa
      35
    • Wrocław
      24
    • Olsztyn
      14
    • Lublin
      6
    • Poznań
      11
    • Kraków
      12


Recommended Posts

Dobra, przywiało mnie w końcu do domu ;)
Pracę dostałam i jutro idę na szkolenie. Bede konsultantem dla RC. Zawsze to jakies zajęcie...

Wrociłam z krótkiego wyjazdu ze znajomymi na impreze i noc pod namiotami (tsa... gołym niebem....
Ciągle sie waham... Przyjaciele i znajomi tak cholernie trzymają mnie w krakowie... Mam tu tyle osób...

Link to comment
Share on other sites

Dziewczyny,które logują się do Olsztyna.Pani z rekrutacji napisała mi,że przy tej służbie wojskowej trzeba zaznaczyć "nie odbyta",a przy WKU i kategorii wojskowej nie zaznaczać nic.[B]Marta[/B] Ty tak masz?

Ola,ja na Twoim miejscu zastanowiłabym się nad zostaniem w Krakowie.Jesteś bardzo towarzyską osobą i na pewno będziesz tęskniła za znajomymi.Z drugiej strony w innym mieście poznasz nowych.Pewnie nie byłoby tak źle.Napisz gdzie konkretnie będziesz pracować,bo ja dziś słabo kumata jestem ;)

Link to comment
Share on other sites

Ja raczej nie mam problemu z poznawaniem nowych osób, do LO poszłam 30km od domu całkiem sama i mam stamtąd masę fantastycznych znajomości... Ale prócz nich utrzymuje kontakt z dużą ilością osób tutaj... Niby po wyprowadzce też się da, ale wiadomo, będzie inaczej.. Nie tak jak teraz, że jest telefon i się spotykamy...
Będzie mi tego brakować...
Z drugiej strony Kraków to nie najlepszy pomysł...

Pracować będę w Royal Canin jako konsultant ;)
Zobaczymy jak to będzie wyglądać... No i szukam czegoś jeszcze, bo w tej pracy muszę wyrobić 80 godzin miesięcznie i grafik ustalam sama, więc mogłabym jeszcze złapać jakieś jedno zajęcie.

Dziś po południu jeszcze do psiaków porobić zdjęcia i coś popracować nad socjalką ;)

Link to comment
Share on other sites

[COLOR=#323D4F][FONT=Lucida Grande]Mam taki mały problem[/FONT][/COLOR]
[COLOR=#323D4F][FONT=Lucida Grande]Wpisałam sobie zeszłoroczny wynik z języka obcego rozszerzonego w rekrutacji na UP w Lublinie i zamiast mieć punktów 128, wynik ten mnoży mi przez 1,3 i wychodzi 83,2[/FONT][/COLOR]
[COLOR=#323D4F][FONT=Lucida Grande]Ktoś wie jak to naprawić?[/FONT][/COLOR]
[COLOR=#323D4F][FONT=Lucida Grande]Tak się dzieje jeśli chodzi o stacjonarne, jak wpisuje w niestacjonarnie już mam 128[/FONT][/COLOR]

Link to comment
Share on other sites

Aniu to dziękuję w taki razie.Ta Pani z rekrutacji kazała mi zaznaczyć "nie dotyczy" którego tam nie ma. :mad:Potem napisała,że w sumie " nie odbyta" też może być,ale chyba zrobię tak jak piszesz,bo to mi bardziej pasuje :)

Micra a mi się w ogóle nie mnoży wynik z języka angielskiego.Pokazuje mi ilość % jako ilość punktów.Chyba do nich napiszę. :roll:

Link to comment
Share on other sites

Hej ;) mam pytanie co do rejestracji w Olsztynie, jak zapisałam się na kieruenk, to potem jest taka tabelka, gdzie trzeba wybrać 3 egzaminy i jest "Nie wybieram" i "Dowolny poziom", to dlaczego tam jest dowolny poziom? Z góry dzięki za odpowiedź ;)

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Pinesk@']
Borysowa wystarczy wydruk, to właśnie jest potwierdzenie przelewu :P Lub też z banku, z agencji pko, z poczty.[/QUOTE]
To dobrze, bo już mnie zmylił ten napis że przez pocztę lub bank, dzięki :)

[quote name='Ola164']
Pracować będę w Royal Canin jako konsultant ;)
[/QUOTE]
To świetna praca dla miłośnika zwierząt jak na początek! Gratki! :)

Marta, można jeszcze nie zaznaczyć nic, ja tak zrobiłam :)

Link to comment
Share on other sites

Ło! Czekamy więc Dominika na wieści, bezpiecznej drogi oczywiście i miłego pobyciku :)
ja właśnie czekam na samolot, nie mogę doczekać się zobaczenia moich psiurków :)
Ola, zazdroszczę tej pracy, ja będę sprzątać i pomagać w lecznicy/ach w mojej dzielnicy chyba w sierpniu :P

Link to comment
Share on other sites

Niedaleko mojego domu są nowopowstałe dwie - jedna zupełnie nowiusia a druga ma koło roku. Do tej drugiej chodzę ze swoimi zwierzakami i po prostu zagadałam do właścicielki ;) będę na zastępstwo jej technika :) a w drugiej wzięli moje cv i powiedzieli że rozpatrzą. Do jednej jeszcze muszę zanieść :)
ale w 3 mi odmówili, więc łatwo nie jest.

Link to comment
Share on other sites

Właśnie ja tam wcześniej wybrałam te poziomy, muszę jeszcze na to popatrzeć, ale dzięki Martuchny ;) A jeszcze mam pytanie co do Olsztyna. Mamy wybrać trzy przedmioty spośród pięciu, czyli mogę wybrać np. biologie, chemie i matematykę, język nie jest obowiązkowy do wybrania? ;) I wtedy wogóle nie zanaczam języka? Chce się upewnić ;)

Edited by Aśś
Link to comment
Share on other sites

Super taki wyjazd... Sama (wstyd się przyznać) nad polskim morzem byłam tylko raz :shake:

Gram sobie 15 minut w Heroesa od 18, patrzę a tu 2 w nocy :diabloti:
Trzeba się w końcu zabrać za coś produktywnego i pologować na tych uczelniach...

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...