Jump to content
Dogomania

Kochany, energiczny SZCZENIAK NA WÓZKU SZUKA DOMU STAŁEGO!!!


Avaloth

Recommended Posts

[quote name='maniusia']Ewab mam pytanie czy ten pan doktor neurolog nazywa się Marcin ? bo dziś byłam w naszych zwierzakach z swoją suczką i mówiłam co tam u Rubika i okzało się że ten pan doktor to kolega ze studiów naszej pani weterynarz powiedziała że do niego zadzwoni i zapyta czy mógł by nas wyjątkowo potraktować i nie wziąść od nas pieniążków tylko było by mi potrzebne twoje imię i nazwisko ewentualnie imię twojego pieska z którym jedziesz :)[/QUOTE]

dr Wrzosków neurologów z Wroclawia to chyba więcej nie ma;) Ja znam ze słyszenia jednego - i chyba mu Marcin na imię:)
powiedz, że jedzie Ewa z Kielc ze swoją bokserką Luką (zawsze mi sie z Luną myli:diabloti:) i z małym połamańcem Rubikiem

Link to comment
Share on other sites

[quote name='__Lara']To super, że znalazł dt :D :D :D ewab - Aniele :D[/QUOTE]

Jeszcze trochę i uwierzę:cool3:.

Pani doktor przekazała mi informację, że dotychczas zaciągnięty przez nas dług wynosi 110 zł. Na powyższą kwotę składa się wizyta, nivalin (6 amp.) wit. B12 (6 zastrzyków) i karma. Mam nadzieję, że mnie nie zbijecie wzięliśmy chłopakowi starter Royala 2 x 800 g.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='ewab']Jeszcze trochę i uwierzę:cool3:.

Pani doktor przekazała mi informację, że dotychczas zaciągnięty przez nas dług wynosi 110 zł. Na powyższą kwotę składa się wizyta, nivalin (6 amp.) wit. B12 (6 zastrzyków) i karma. Mam nadzieję, że mnie nie zbijecie wzięliśmy chłopakowi starter Royala 2 x 800 g.[/QUOTE]


Uwierz uwierz :loveu:
Czyli na razie Rubik na plusie ;)
Karm malucha najlepiej jak się da :)

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Bogusik']Oj,przydały by się te filmiki!ja również czekam by móc popatrzeć na Rubika...[/QUOTE]

No własnie jest problem, youtube na0pisał mi komunikat że zły format pliku ,nie wiem o co chodzi bo mp4, ale próbuje przetworzyć ...aż tak się na tym nie znam :(

Nie wgrał się :( )Próbuję jeszcze przez Picasse

[quote name='ANETTTA']dziewczyny dzisiaj tu tarfiłam nie mam czasu wertowac watku czy jest szansa ze małuch dojdzie do władzy im zacznie biegać ??[/QUOTE]

Jest szansa i walczymy o to :)

Edited by Rudzia-Bianca
Link to comment
Share on other sites

[quote name='ewab']Jeszcze trochę i uwierzę:cool3:.

Pani doktor przekazała mi informację, że dotychczas zaciągnięty przez nas dług wynosi 110 zł. Na powyższą kwotę składa się wizyta, nivalin (6 amp.) wit. B12 (6 zastrzyków) i karma. Mam nadzieję, że mnie nie zbijecie wzięliśmy chłopakowi starter Royala 2 x 800 g.[/QUOTE]
Przelać do Was taką kwotę?

U mnie filmik działa, jaki mały jest przeuroczy!!:loveu:

Link to comment
Share on other sites

Próbowałam wrzucić bezpośrednio na dogo, ale nie da się chyba z picassy. Też nie wiem jak to inaczej wrzucić. Rudzia-Bianca a sprawdź może ustawienia picasy, czy nie masz zaznaczonego czegoś, że tylko dla zalogowanych użytkowników czy coś takiego?

Edited by Avaloth
Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...