Jump to content
Dogomania

Kochany, energiczny SZCZENIAK NA WÓZKU SZUKA DOMU STAŁEGO!!!


Avaloth

Recommended Posts

[quote name='ewab']Paula_t fajne te Twoje chłopaki. Dobrze nam się gadało. Zgadali się z TZ-tem, że robimy dokładnie te same czynności na powitanie i pożegnanie dnia:diabloti:.
Tak jak pisałam Rubik przez najbliższy tydzień będzie dostawał vit B12 i nivalin. Siedzi w kennelu, podoba mu się to średnio. Przez psiaki został przyjęty życzliwie, ale pozwalamy im tylko na krótkie kontakty pod nadzorem. Z atrakcji ma jeszcze chwilowe pobyty na trawce. Porusza się jak foczka. Apetyt mu dopisuje, karmy dziś nie kupowałam, była jakaś końcówka w zapasie. Cenę za wizytę i leki podam jutro, bo dziś weci bardzo się spieszyli i nie podsumowali nas.[/QUOTE]

Jaką karmę kupić maluchowi jakby co ? Gdyby chętny sponsor się znalazł ;)

[quote name='andzia69']widzę, że Krzysia i Samirek - polamańce na dt u EwyB wzbogacą się o kolejnego współtowarzysza:):)


[IMG]http://imageshack.us/a/img14/310/amgp6093.jpg[/IMG]

EwaB na pewno będzie wdzięczna za pomoc w szukaniu tym potworom domków, to będzie miala więcej czasu dla maluszka Rubika;):)[/QUOTE]


Czy ktoś może poogłaszać połamańce :)
Jakiś tekst jest i dane do ogłoszeń ?

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Avaloth']Mam na koncie już dwie wpłaty na Rubiczka:
50zł od Panna Marple
i 10zł od Marii Anny W. z Mietniowa (nie wiem czy to cioteczka z dogo, czy ktoś spoza?).
Wklejam to + rozliczenie za paliwo do pierwszego postu.[/QUOTE]
Ja przed chwilką przelałam resztę kaski za paliwo:)

[quote name='ewab']Paula_t fajne te Twoje chłopaki. Dobrze nam się gadało. Zgadali się z TZ-tem, że robimy dokładnie te same czynności na powitanie i pożegnanie dnia:diabloti:.
Tak jak pisałam Rubik przez najbliższy tydzień będzie dostawał vit B12 i nivalin. Siedzi w kennelu, podoba mu się to średnio. Przez psiaki został przyjęty życzliwie, ale pozwalamy im tylko na krótkie kontakty pod nadzorem. Z atrakcji ma jeszcze chwilowe pobyty na trawce. Porusza się jak foczka. Apetyt mu dopisuje, karmy dziś nie kupowałam, była jakaś końcówka w zapasie. Cenę za wizytę i leki podam jutro, bo dziś weci bardzo się spieszyli i nie podsumowali nas.[/QUOTE]

Hahaha, kawka i dogomania?;)
Ja go nazywałam zajączkiem, bo jak skacze to te uszyska jego tak podskakują :oops: Domyślam się, że średnio mu się podoba, bo jak tylko człowiek zniknie mu z horyzontu to zaraz zaczyna się niezwykle donośny szczek;)

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Avaloth']Mam na koncie już dwie wpłaty na Rubiczka:
50zł od Panna Marple
i 10zł od Marii Anny W. z Mietniowa (nie wiem czy to cioteczka z dogo, czy ktoś spoza?).
Wklejam to + rozliczenie za paliwo do pierwszego postu.[/QUOTE]
Avaloth Maria W. to ja, zapomniałam napisać w tytule przelewu

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Topi']Może mi ktoś podać numr konta szybciutko ?
Nie moge wiele, ale może mój grosik też sę przyda.
Tylko,
że jak nie zrobię przelewu dzisiaj to dopiero po niedzieli ...[/QUOTE]

Już wysyłam :) Dziękuję :)

[quote name='masza44']Avaloth Maria W. to ja, zapomniałam napisać w tytule przelewu[/QUOTE]

No i wszystko jasne :)
Wielkie dzięki :)

Link to comment
Share on other sites

[quote name='maniusia']tak dokładnie z naszych zwierzaków oczywiście że są najlepsze zwłaszcza że okazały wielkie serce i nie wzięły od nas pieniędzy, w piątek telefonowała do mnie pani która zaoferowała pomoc finansową w postaci wpłaty na konto prosiła tylko o wstawianie zdjęć rachunków bądź karteczek z kwotami na wątek,[/QUOTE]

tak, leczy się tam milion piesków po-olkuskich
i panie są najlepsze

[quote name='krakowianka.fr']dzieki Justynko

wojtus, a ty masz jak wkleic zdj z plytki tutaj?[/QUOTE]

[quote name='Rudzia-Bianca']Jutro płytka będzie już u Ewy z Rubikiem , może jej się uda wkleić . Wojtek nie ma tej płytki .[/QUOTE]

[quote name='paula_t']Albo napisz mi jak to otworzyć, bo mi wychodzą jakieś dziwne "kody", już chłopaka prosiłam, też nie wie jak:/
Za godzinkę będzie brat, to Jego poproszę, może on coś wykombinuje.[/QUOTE]

[quote name='paula_t']Udało Nam się zrobić jedynie printscreena, nic innego nie wykombinowaliśmy.
Rentgen malucha:

[IMG]http://desmond.imageshack.us/Himg696/scaled.php?server=696&filename=rentgenl.jpg&res=landing[/IMG][/QUOTE]

[quote name='ewu']Rozmawiałam właśnie z Lobarią o suni.[B] Dramat, sunia jest w Tychach - warunkowo w lecznicy ale potem nie ma co z nią zrobić:( Szukają na cito dt,
Rzeczywiście Panie z Krakowa są lekarzami z sercem. Lecznica w Bielsku powinna się wstydzić!!!!
[/B][/QUOTE]

Dzięki za wklejenie prt screena Rtg
zapewne (99%) obraz został już przesłany do pewnego miejsca w UK, gdzie krakowianka leczyła tę sunię:

[URL]http://www.youtube.com/watch?v=bk_rWdVh3Hk[/URL]

;(

Link to comment
Share on other sites

[quote name='iwoniam']tak, leczy się tam milion piesków po-olkuskich
i panie są najlepsze











Dzięki za wklejenie prt screena Rtg
zapewne (99%) obraz został już przesłany do pewnego miejsca w UK, gdzie krakowianka leczyła tę sunię:

[URL]http://www.youtube.com/watch?v=bk_rWdVh3Hk[/URL]

;([/QUOTE]

Poczytałam o Adzie :(
Sił brak do tych zwyrodnialców wszelkich :(


[quote name='Avaloth']Ok, zmieniłam :)

Z bazarkiem ruszę najprawdopodobniej w środę, bo czekam jeszcze na fanty od koleżanki. Jak myślicie, jaki czas do zakończenia bazarku ustalić? Tydzień, dwa?[/QUOTE]

[quote name='ulkakinga']prosze o numer konta na sms tel 883555789-hugo[/QUOTE]

Avaloth wyślesz czy mam wysłać ?

Link to comment
Share on other sites

tak z tym skakaniem jak zajączek i piszczeniem jak tylko straci z oczu człowieka to racja mały rozbójnik z niego jednak :) Ewab jesteś wielka że podjęłaś się opieki ;), ja też dziś coś wpłacę Avaloth z konta mojej mamy i zbieram fanty na bazarek przekaże ci przez Ankę lub Natalie bo z nią już o tym pisałam, zapytam też pani pedagog o zbiórkę w szkole, tylko nie wiem czy nie będzie mi kazała zbierać na jakąś fundacje do specjalnych puszek ale się dowiem wszystkiego :).
toś tu pisał o jakiejś fundacji tylko zgubiłam wątek i nie mogę odnaleźć tylko nie wiem czy fundacja ma takie puszki do zbierania pieniążków.

Edited by maniusia
Link to comment
Share on other sites

Niuniek po porannej toalecie okołoodbytniczej:cool3:, nagrzewaniu kręgosłupa i porcji leków. Fakt lubi mieć człowieka koło siebie i denerwuje go, że nie jest sprawny. Mam pytanie. Jaki zakres ruchów wykonywał zanim do nas przyjechał? Czy przemieszczał się podskakując, czy leżał tylko na brzuchu, czy także na plecach?

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...