Jump to content
Dogomania

Kochany, energiczny SZCZENIAK NA WÓZKU SZUKA DOMU STAŁEGO!!!


Avaloth

Recommended Posts

Jasne, Avaloth, jak chłopaki wrócą, od razu napiszę ile wyszło za paliwo. Jak wpłynie mi kasa od cioteczek, napisze ile od kogo i resztę przeleję na Twoje konto (numer już mam).
Rubiś już na miejscu :) W samochodzie bardzo grzeczny, tylko chciał się przytulać, więc trzeba było go wyciągnąć z pudełka i spał na kolanach.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Noelle']Iśka, może znajdę jakieś pierdółki na bazarek, poszukam jeszcze i dam znać ;)[/QUOTE]
Dzięki Natalcia, jesteśmy umówione ;)

[quote name='maniusia']ja też mogę poszukać tylko nie bardzo wiem jak to wszystko funkcjonuje :)[/QUOTE]
Jeśli byś miała w domu jakieś niepotrzebne książki/kubki/pierdółki/psie akcesoria, których nie używasz a nie są bardzo zniszczone to możesz mi podesłać zdjęcia z opisem i sugerowaną ceną (np. na maila [EMAIL="[email protected]"][email protected][/EMAIL]). A potem bym jakoś od Ciebie to odebrała (przez Ankę S. czy osobiście) albo byś sama wysłała (bym Ci wtedy wszystko napisała w jakiej kopercie, paczce etc, a kasę za przesyłkę oddała), o ile oczywiście znalazł by się chętny kupiec na nie.

[quote name='paula_t']Jasne, Avaloth, jak chłopaki wrócą, od razu napiszę ile wyszło za paliwo. Jak wpłynie mi kasa od cioteczek, napisze ile od kogo i resztę przeleję na Twoje konto (numer już mam).
Rubiś już na miejscu :) W samochodzie bardzo grzeczny, tylko chciał się przytulać, więc trzeba było go wyciągnąć z pudełka i spał na kolanach.[/QUOTE]
Dzięki :)
To super, teraz czekamy na wieści od ewab:loveu:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Avaloth']Tak jak pisałyście- najłatwiej będzie jak od dzisiaj ja będę rozsyłać nr konto na PW na dogo, na fcb jeśli Sandra jest chętna to będę wdzięczna :) (btw Sandra jestem rok czy dwa starsza od Ciebie, więc proszę, nie pani :D ).
Zaraz napiszę modów o przyznanie pierwszych 3 postów i zrobię aktualizacje i rozliczenie. Paula, jak już będziesz wiedziała ile wyszło za paliwo, napisz mi też proszę, które cioteczki ile wysłały to od razu to też wstawię do rozliczenia.
Linki do bazarków proszę podsyłać na wątek albo do mnie na PW to też będę umieszczać w pierwszych postach.[/QUOTE]
Super tak będzie:)

[quote name='AniaB']ewu, dziewczyny, przepraszam ze sie nie odezwałam na pw w sprawie transportu, ale w weekendy mam starsznie kiepski internet..
Widze ze pomoc juz nie jest potrzebna, ale jakby co to ja jezdze codziennie z krakowa do tychów (bo tam pracuje) wiec gdyby była potrzeba to moge jakiegos psiaka przewieźć, niestety musiałby byc od razu odebrany, bo inaczej bedzie cały czas siedział w aucie...:( W razie czego moj tel 608 030 883[/QUOTE]
Dzieki Aniu jeszcze raz :), Rubik pojechał na DT z rehabilitacją do ewab do Kielc :)

[quote name='paula_t']Jasne, Avaloth, jak chłopaki wrócą, od razu napiszę ile wyszło za paliwo. Jak wpłynie mi kasa od cioteczek, napisze ile od kogo i resztę przeleję na Twoje konto (numer już mam).
Rubiś już na miejscu :) W samochodzie bardzo grzeczny, tylko chciał się przytulać, więc trzeba było go wyciągnąć z pudełka i spał na kolanach.[/QUOTE]
Kochany Maluch, to też czekam na wieści:)

Link to comment
Share on other sites

[quote name='ewab']Rubik już u nas. TZ był u weta. Chłopak dostał kolejną serię zastrzyków. Przez najbliższe 2 tyg. będzie prowadzone leczenie zachowawcze. W tym czasie Rubik ma mieć ograniczony ruch. Więcej napiszę wieczorem.[/QUOTE]
Dzieki za wiadomości :)
Trzymaj się Maluchu.

Link to comment
Share on other sites

moja mama po pracy ma przelać jakąś kwotę tylko nie wime czy lepiej skarbnikowi czy jeszcze Pauli na paliwo bo wydaje mi się że tak będzie lepiej bo może jej braknąć, jutro spotykam się z kuzynem który przekaże mi pieniądze od swojej rodziny ze wsi a przelew zrobi moja mama. Rubiczku mam nadzieję że jesteś grzeczny

Link to comment
Share on other sites

[quote name='maniusia']moja mama po pracy ma przelać jakąś kwotę tylko nie wime czy lepiej skarbnikowi czy jeszcze Pauli na paliwo bo wydaje mi się że tak będzie lepiej bo może jej braknąć, jutro spotykam się z kuzynem który przekaże mi pieniądze od swojej rodziny ze wsi a przelew zrobi moja mama. Rubiczku mam nadzieję że jesteś grzeczny[/QUOTE]
Myślę,że na paliwo wystarczy. Wstrzymaj się Pala da znać czy trzeba coś ew. dołożyć.

Link to comment
Share on other sites

Maniusia, przelej do Avaloth, bo Nam za paliwo wyszło niecałe 70zł. Chłopaki przejechali 240km, samochód spalił ok.5litrów/100km, litr za 5,74zł- wychodzi 69, 97zł. Do tej pory wpłynęło mi 50zł od ewu, 30zł od aga-ta i 10zł od Rudzia-Bianca- łącznie 90zł, więc przelewam na konto Avalath 20zł reszty.
Maniusia, wyślij mi proszę jeszcze raz dane bo skasowałam przez przypadek jak opróżniałam skrzynką :/

Wklejam fakturę za paliwo:

[IMG]http://desmond.imageshack.us/Himg440/scaled.php?server=440&filename=sn853118.jpg&res=landing[/IMG]

[IMG]http://desmond.imageshack.us/Himg708/scaled.php?server=708&filename=sn853119.jpg&res=landing[/IMG]

Link to comment
Share on other sites

Nie zapomniałam o Rubiku, ale w nocy mnie sponiewierała pierwsza w życiu kolka nerkowa i niedawno z SORu wróciłam . Trochę mi się kiełbie we łbie ale poczytałam wątek . Strasznie się cieszę że się tak wszystko udało , że Paula daliście radę zawieźć Rubika bo tylko narobiłabym problemów , gdybym to miała ja jechać . Dziękuję .

Właśnie przeczytałam na fb , że ta sunia z Pszczyny co ją w Bielsku nie przyjęli weci za TM :shake:

Link to comment
Share on other sites

Rudzia-Bianca to nie siedź przed komputerem tylko idź odpocząć i uważaj na siebie!

Nie ma najmniejszego problemu, nie byłoby ciekawie gdybyś się rozkraczyła samochodem w połowie trasy. Chłopaki zostali przymuszeni to i pojechali;) Żartuję, ja po prostu nie za bardzo jeżdżę samochodem- tylko jak muszę i tylko po mieście, a że Oni proponują, że zawiozą czy pomogą przy bazarkach, to korzystam z pomocy:p
Poza tym ewab baraaadzo miło ich przyjęła, porozmawiali, poznali psiaki, więc nie mają na co narzekać ;)

Wrzucicie link do fb tej suni?

Link to comment
Share on other sites

[quote name='paula_t']Rudzia-Bianca to nie siedź przed komputerem tylko idź odpocząć i uważaj na siebie!

Nie ma najmniejszego problemu, nie byłoby ciekawie gdybyś się rozkraczyła samochodem w połowie trasy. Chłopaki zostali przymuszeni to i pojechali;) Żartuję, ja po prostu nie za bardzo jeżdżę samochodem- tylko jak muszę i tylko po mieście, a że Oni proponują, że zawiozą czy pomogą przy bazarkach, to korzystam z pomocy:p
Poza tym ewab baraaadzo miło ich przyjęła, porozmawiali, poznali psiaki, więc nie mają na co narzekać ;)

Wrzucicie link do fb tej suni?[/QUOTE]

To fajne chłopaki masz w domu :)
Całusy dla nich :)


A tu link :(
[url]https://www.facebook.com/events/106149779542232/[/url]

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Rudzia-Bianca']Nie zapomniałam o Rubiku, ale w nocy mnie sponiewierała pierwsza w życiu kolka nerkowa i niedawno z SORu wróciłam . Trochę mi się kiełbie we łbie ale poczytałam wątek . Strasznie się cieszę że się tak wszystko udało , że Paula daliście radę zawieźć Rubika bo tylko narobiłabym problemów , gdybym to miała ja jechać . Dziękuję .

Właśnie przeczytałam na fb , że ta sunia z Pszczyny co ją w Bielsku nie przyjęli weci za TM :shake:[/QUOTE]
Kuruj się.Ja też dzisiaj bardzo mało na dogo bo przylatuje córka z synkiem.
Biedna sunieczka:(:(

Link to comment
Share on other sites

[quote name='ewakrakow'][B]poprosze o konto na pw
Rubik dostanie pomoc $ od skarpety kudłaczy:)[/B][/QUOTE]


Ślicznie dziękujemy :)

[quote name='wojtuś']Rudzia fajnie, że tak się poskładało, kuruj się Kochana:)
Dla chłopaków od Pauli - podziękowanie za transport i pozdrowienia:)[/QUOTE]

Kuruję kuruję, złego diabli nie biorą ;) Tylko trochę pomęczą ;)

Link to comment
Share on other sites

Paula_t fajne te Twoje chłopaki. Dobrze nam się gadało. Zgadali się z TZ-tem, że robimy dokładnie te same czynności na powitanie i pożegnanie dnia:diabloti:.
Tak jak pisałam Rubik przez najbliższy tydzień będzie dostawał vit B12 i nivalin. Siedzi w kennelu, podoba mu się to średnio. Przez psiaki został przyjęty życzliwie, ale pozwalamy im tylko na krótkie kontakty pod nadzorem. Z atrakcji ma jeszcze chwilowe pobyty na trawce. Porusza się jak foczka. Apetyt mu dopisuje, karmy dziś nie kupowałam, była jakaś końcówka w zapasie. Cenę za wizytę i leki podam jutro, bo dziś weci bardzo się spieszyli i nie podsumowali nas.

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...