Jump to content
Dogomania

Kochany, energiczny SZCZENIAK NA WÓZKU SZUKA DOMU STAŁEGO!!!


Avaloth

Recommended Posts

[quote name='ewu']W całym tym nieszczęściu Rubik ma jednak sporo szczęścia...Znakomita profesjonalna opieka jest bezcenna.[/QUOTE]

Oj to prawda, jeszcze w sobotę nie śniłam o takim obrocie sprawy :)


[quote name='maniusia']Tak ma bardzo dużo szczęścia trochę mi głupio że ja się nim nie mogłam zająć :( mama zaraz śle pieniążki[/QUOTE]

Sandro - całe szczęście że nie mogłaś:diabloti: , dzięki temu ma profesjonalną opiekę , nie to żebym miała wątpliwości ze miałby u Ciebie dobrze ale co fachowcy to fachowcy :)

[quote name='arabiansaneta'][URL]http://www.dogomania.pl/forum/threads/210823-Po-wypadku-właściciele-się-jej-wyparli-ale-Żabka-znalazła-już-nowy-dom!/page9[/URL] Tu są namiary na gabinet wet., w którym robiono naszej Żabie tomografie komputerową, a dr Mateusz Hebel był bardzo serdeczny i dla pieska ze schroniska zastosował zniżkę. Skoro jedziecie do Wrocławia, tam moglibyście przebadać Rubika. U Żaby wyszło, że kręg był pęknięty, ale sam się zalał i Żaba jest teraz w DS, pełnosprawna.[/QUOTE]
[quote name='paula_t']Arabiansaneta, a jaki jest koszt takiego badania jeśli uwzględnić zniżkę na bezdomniaka?

Edit: już spojrzałam-440zł.[/QUOTE]

Dzięki za info :)
Myślę że jeśli tomograf będzie konieczny to w czwartek dr do zleci , ale wątpię żeby udało się to od ręki załatwić .

[quote name='ulana']Poproszę o nr konta Rubiczka na pw. Może mi się uda coś zaoszczędzić na koniec tygodnia, bo tak ekstra to już we wrześniu nie dam rady - szkoła synka mnie wykończyła, wrrr...[/QUOTE]


Ślicznie dziękujemy :)

[quote name='Magdalena']poleciało dla maluszka 100zł ze skarpetki kudłaczy![/QUOTE]

Wielkie wielkie dzięki :multi::loveu:

[quote name='Bogusik']Mój przelew też poszedł.Pieniążki będą jutro,a najpóźniej w czwartek:smile:[/QUOTE]

I Tobie również przepięknie dziękujemy :)

Link to comment
Share on other sites

[quote name='ewab']Pozdrowienia od Rubisia

[IMG]http://imageshack.us/a/img843/2328/amgp6107.jpg[/IMG]

Gdy Krzysia chciała powąchać Rubisiowego gryzaczka, chłopak bardzo się zdenerwował:cool3: i nawarczał na nią.[/QUOTE]


Zadziorny łotrzyk . ale przy tym przystojniak , jak to zwykle w życiu bywa ;)


Za niedługo otwieram bazar dla Rubika ;)
Jak tylko opanuję mojego staruszka aparata ;)

Link to comment
Share on other sites

[quote name='ewab']Nasi weci sugerują, żeby Rubika wziąć na konsultacje. U chłopaka jest częściowe czucie w łapkach i gdyby była konieczna operacja, to teraz jest taka możliwość. Potem może być za późno.
Nasza suczyna będzie konsultowana przez dra Wrzoska, może zechce przyjąć także Rubika. Usiłuję się do niego dodzwonić.[/QUOTE]

[quote name='ewab']Ok., dodzwoniłam się. Jutro dr nie jest czasowy, ale zaproponował, że możemy z oboma psiakami przyjechać w czwartek, co niniejszym zrobimy. Kasę na razie założymy.[/QUOTE]
:loveu::loveu: Dzięki i kciuki trzymam za obydwa pieski:)
[quote name='Rudzia-Bianca']Oj to prawda, jeszcze w sobotę nie śniłam o takim obrocie sprawy :)

Dzięki za info :)
Myślę że jeśli tomograf będzie konieczny to w czwartek dr do zleci , ale wątpię żeby udało się to od ręki załatwić. [/QUOTE]

Myślałem Małgosiu podobnie :loveu:

Wkleję z wątku Żabki od arabiansanety:loveu: Dzięki za info

[IMG]http://img842.imageshack.us/img842/464/fakturaskan.jpg[/IMG]

Gdyby Kochani był potrzebny kontakt na tomograf;)
jest strona internetowa, e-mail,
tak myślę, czy nie pomówić i nie przesłać e-mailem do Kliniki skanu RTG Rubika i prosić o ewent. uwagi i wskazówki;)

[B]Kochani[/B] za pieniążki dla Rubika strasznie [B]dziękuję[/B] :Rose:

Avaloth i mnie prześlij proszę nr konta:) postaram się na koniec miesiąca coś przesłać,

Edited by wojtuś
Link to comment
Share on other sites

[CENTER]Serdecznie zapraszam na bazarek dla Rubika , cudowne fanty dostałam :)

[URL="http://www.dogomania.pl/forum/threads/232754-Porcelana-Rostrand-jedwabna-chusta-nowy-szlafrok-na-leczenie-Rubika-do-07-10-23-00?p=19718446#post19718446"][COLOR=#008000][B]ORYGINALNA PORCELANA ROSTRAND , JEDWABNA CHUSTKA, NOWY SZLAFROK
ZAPRASZAM NA BAZAREK NA LECZENIE SPARALIŻOWANEGO SZCZENIACZKA RUBIKA [/B][/COLOR][/URL]
[/CENTER]

Link to comment
Share on other sites

Ewab mam pytanie czy ten pan doktor neurolog nazywa się Marcin ? bo dziś byłam w naszych zwierzakach z swoją suczką i mówiłam co tam u Rubika i okzało się że ten pan doktor to kolega ze studiów naszej pani weterynarz powiedziała że do niego zadzwoni i zapyta czy mógł by nas wyjątkowo potraktować i nie wziąść od nas pieniążków tylko było by mi potrzebne twoje imię i nazwisko ewentualnie imię twojego pieska z którym jedziesz :)

Link to comment
Share on other sites

[quote name='maniusia']Ewab mam pytanie czy ten pan doktor neurolog nazywa się Marcin ? bo dziś byłam w naszych zwierzakach z swoją suczką i mówiłam co tam u Rubika i okzało się że ten pan doktor to kolega ze studiów naszej pani weterynarz powiedziała że do niego zadzwoni i zapyta czy mógł by nas wyjątkowo potraktować i nie wziąść od nas pieniążków tylko było by mi potrzebne twoje imię i nazwisko ewentualnie imię twojego pieska z którym jedziesz :)[/QUOTE]

No to już byłoby bardzo pięknie :)

Link to comment
Share on other sites

[quote name='maniusia']Ewab mam pytanie czy ten pan doktor neurolog nazywa się Marcin ? bo dziś byłam w naszych zwierzakach z swoją suczką i mówiłam co tam u Rubika i okzało się że ten pan doktor to kolega ze studiów naszej pani weterynarz powiedziała że do niego zadzwoni i zapyta czy mógł by nas wyjątkowo potraktować i nie wziąść od nas pieniążków tylko było by mi potrzebne twoje imię i nazwisko ewentualnie imię twojego pieska z którym jedziesz :)[/QUOTE]
Trzymam kciuki, bardzo by to pomogło.

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...