Jump to content
Dogomania

Dług w lecznicy 5.900 zł,błagam o pomoc,Osoba od 40 lat pomagajaca zwierzetom teraz sama potrzebuje pomocy.


DORA1020

Recommended Posts

Madie, jeśli możesz, zapłać na razie sama. Ja jutro zrobię bazarek i zwrócę Ci ile będę mogła. Więcej nie przeskoczę :( mamy następną koteczkę, znalezioną w rowie melioracyjnym, niesamowita historia, nie do uwierzenia....syn Kudlatej znalazł...
mamy jeszcze sunię z guzem i w ogóle jeszcze zwierzaki na ranczu...:( dużo tego, nie wyrabiamy.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Madie']Hej, wróciłam z urlopu. Jutro idę do weta po leki dla dzieciaków i tutaj pytanie...Mam wystawiać fakturę, czy zapłacić sama i wstawić rachunek?

Karma też się kończy, świeci dno pustkami, jeśli nie dojdzie zaraz będę musiała kupić...[/QUOTE]
Ja miałam zamiar jutro kupić karmę oraz żwirek i wysłać Ci . Czy karma ma być tylko w puszkach,czy też jeszcze sucha?
[QUOTE]handzia
Madie, jeśli możesz, zapłać na razie sama. Ja jutro zrobię bazarek i zwrócę Ci ile będę mogła. Więcej nie przeskoczę [IMG]http://www.dogomania.pl/forum/images/smilies/icon_frown.gif[/IMG] mamy następną koteczkę, znalezioną w rowie melioracyjnym, niesamowita historia, nie do uwierzenia....syn Kudlatej znalazł...
mamy jeszcze sunię z guzem i w ogóle jeszcze zwierzaki na ranczu...[IMG]http://www.dogomania.pl/forum/images/smilies/icon_frown.gif[/IMG] dużo tego, nie wyrabiamy. [/QUOTE]
Ania,jutro do Ciebie zadzwonię w tej sprawie,pomyślałam,że może kolejne wpłaty na konto SHA przeznaczy się na leczenie kotów u Madie,na pewno coś jeszcze wpłynie,a i teraz pewnie coś jeszcze zostało.

Link to comment
Share on other sites

Alu, ja kupowalam Taste of the Wild Rocky Mountain Feline w Zooplusie, podajac adres dostawy Madie, nie wiem, czy mozna znalezc taniej

[URL]http://www.zooplus.pl/shop/koty/karma_dla_kota_sucha/taste_of_the_wild/439238[/URL]

Zamawiajac za 100 zl, ma sie bezplatną dostawę.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='ala123']Ja miałam zamiar jutro kupić karmę oraz żwirek i wysłać Ci . Czy karma ma być tylko w puszkach,czy też jeszcze sucha?

Ania,jutro do Ciebie zadzwonię w tej sprawie,pomyślałam,że może kolejne wpłaty na konto SHA przeznaczy się na leczenie kotów u Madie,na pewno coś jeszcze wpłynie,a i teraz pewnie coś jeszcze zostało.[/QUOTE]
Właśnie nie wiem czy tam coś jeszcze zostało.
jeśli wpłynie coś na SHA, to oczywiście jestem za tym, żeby te pieniądze przeznaczyć. Ja na razie mam 25 zł od Elypsy, trzymam je na opłacenie faktury za sterylkę suczki od Krystyny.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='handzia']Właśnie nie wiem czy tam coś jeszcze zostało.
jeśli wpłynie coś na SHA, to oczywiście jestem za tym, żeby te pieniądze przeznaczyć. Ja na razie mam 25 zł od Elypsy, trzymam je na opłacenie faktury za sterylkę suczki od Krystyny.[/QUOTE]

Nie będzie opłacona ze sterylkowej skarbonki,tylko trzeba zebrać pieniądze?

Link to comment
Share on other sites

Na moje konto wpłynęło dzisiaj 50 zł od Livki. Mam pytanie w związku z tym, czy mogę opłacić 30% faktury za sterylizację suczki od Krystyny (nie jej prywatnej, ale zawiezionej przez Krystynę do lecznicy, suczka pochodzi z patologii, jednych z sąsiadów Krystyny) Resztę 70% opłaciła nam Akcja Sterylizacja.

Na moim koncie jest aktualnie:

25,- Elypsa

50,- Livka

------------------------

Razem 75 zł

Na opłacenie faktury potrzebuję dokładnie 51 zł.

 

Ps. Tylko mam jeden problem, nie zrobilam zdjęcia fakturze z opisem do niej, potwierdzającymi to co piszę.

Na wątku Akcji jest ślad.

Link to comment
Share on other sites

Marysiu, przypominam się z tymi rozliczeniami:) Wstawiam jeszcze raz rozliczenie, które zrobiłam niedawno.
Wiem, że masz dużo na głowie, dlatego poprosiłam Elypsę, żeby następne wpłaty przychodziły już na moje konto, żeby Tobie nie przysparzać dodatkowych zajęć :) ja jestem tu na miejscu i mogę podskoczyć do lecznicy i zapłacić wetom.


Wpłaty dogomaniackie do SHA:

Ana P. - 50 zł (27.08.12)
mari123 :loveu: - dołożyła 50 zł i zapłaciła za karmę zwierzaków Krystyny :Rose:
Julia P. - 20 zł (21.02.13)
Agniecha - 30 zł (26.02.13)
handzia - czyli ja ;-) przekazałam 35 zł od Arim i Mimiś (o3.01.14) na opłacenie faktury z RoyalVetu
Elypsa - wpłaty co miesiąc od kwietnia 2013 r. czyli - 425 zł

Razem wpłaty dogomaniackie: 610 zł

Wydatki:

Faktura - 100 zł (wrzesień 2012 r)
Faktura - 130 zł (post 987)
Faktura - 170,46 (post 1455)

Faktura - 126 zł (post 1583)

Razem wydatki: 526,46

Zostaje: 83,54 zł (?)


Wykaz wpłat z fb na konto SHA:

20,- Elżbieta J. (25.06)
50,- M.Tamm (26.06.)
150,- Nina K.ze Sztokholmu (26.06.)
25,- Krystyna Ewa A. z Landzmierza (26.06.)
30,-Jakub J. (27.06.)
60,- Ola - Aleksandra D. (02.07.)
35,- Anna B. (04.07.)
10,- Anna B. z Lublina (24.07)
30,- Aleksandra R.z Kalinowic (28.07.)
40,- Ewa R. z Legnicy (31.07.)
5,- Ewa P. z Radomia (07.08.)
40,- Ewa R. z Legnicy (11.08.)


Razem 495,- zł :smile:

wydatki:

200 zł faktura z dn 08.07.2014.

295 zł faktura z dn 30.08.2014

zostało - 0 zł

Link to comment
Share on other sites

Dzwonilam do Krystyny, zrobilam ogloszenia na Warszawe dwom puchatym kociakom, ktore ostatnio do niej trafily.

http://olx.pl/oferta/uratuj-pieknego-dlugowlosego-kociaczka-CID103-ID766aX.html

Mam nadzieje, ze oprocz oszolomow ktos sensowny sie zglosi. Puchate maja szanse, gorzej ze stadkiem buraskow u Krystyny. Dostalam jakies zdjecia, ale fatalnej jakosci. Kociaki z kocim katarem. Krystyna ma problem z dojazdem do weta, bo do busa nie chca wpuszczac z kotami. Ani szansy na DT, ani na adopcje, chyba ze jakos lokalnie.

Ruda puchata tez po slepkach wyglada na chorą, Krystyna mowi, ze jest bardzo zabiedzona. Prosilam, zeby postarala sie jakos dotrzec do weta.

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...