Jump to content
Dogomania

Kora, wspaniała sunia w typie Cane Corso, odeszła za TM... [*] Żegnaj... :(


faith35

Recommended Posts

Szczecin to calkiem jest nie po drodze. Do Swarzedza ja przywieziemy tylko kiedy? Niedziela? Akurat do Swarzedza damy rade, ostatnio tez tam jechalysmy i teraz sie nie zgubimy ;). Jutro moge zadzwonic, dzisiaj miala Ania przedzwonic, ale tyle sie dzialo, ze calkiem zapomnialysmy.

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 564
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

[quote name='natalia.aleksandrov']Ej, w jedną stronę ze Swarzędza przez Leszno do Białogardu to jest 304km W JEDNĄ STRONĘ. Wujek google maps mi pokazuje, ze to jest sredni koszt paliwa 235zl... w jedna strone. Ze Swarzędza wychodzi mniej, 237km w jedną stronę i średni koszt zużycia paliwa to 147zł. [/QUOTE]

jaki masz samochód? ile pali na 100 km? strasznie dużo wychodzi...

napiszcie na wątku transportowym, albo co - teraz ludzie jeżdżą, może ktos zabierze po drodze...dajcie znać na FB...

Link to comment
Share on other sites

[quote name='andzia69']jaki masz samochód? ile pali na 100 km? strasznie dużo wychodzi...

napiszcie na wątku transportowym, albo co - teraz ludzie jeżdżą, może ktos zabierze po drodze...dajcie znać na FB...[/QUOTE]

Z moich obliczeń na oko wychodzi że pali ok 7,5l/100km. To tyle co mój to nie jest dużo.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Hałabajówka']Z moich obliczeń na oko wychodzi że pali ok 7,5l/100km. To tyle co mój to nie jest dużo.[/QUOTE]

no to nie dużo pali...ale sam koszt strasznie duży, a tu kasy mało:( może na wszelki jednak napisać na transportowym - może ktoś ma coś do przywiezienia z tamtych okolic to się koszty rozłożą...cholewka... cieżko ratować psy bez kasy:shake:

Link to comment
Share on other sites

Na ta chwile mamy 220 zl. Bede jeszcze pozniej sprawdzac konto moze cos dojdzie. Problem jest, bo nie ma osoby, ktora wezmie psy jako prawny opiekun. Kogos kto wezmie na siebie podpisywanie umow itp. Ja sie tego nie podejme. Jesli dobrze pojdzie jutro suke zabieramy i szczepimy. Jednak warto zeby do tego czasu byla pewnosc co z nia dalej.

Link to comment
Share on other sites

Transport stoi pod dużym znakiem zapytania. Nie ma sensu jechać przez pół Polski tylko po to, by przez miesiąc była w BDT, a potem co? Jak hotelik się znajdzie znowu gdzie indziej to kolejne tyle na kolejny transport? Na razie jest to aktualne, po 14 ma dzwonić Pan, który koło ZG ma hotelik z mastifami, o ile dobrze zrozumiałam...

Link to comment
Share on other sites

Mój samochód pali więcej, ale dołożymy się chociaż tyle. Pali około 9litrów, mam mini coopera/opcjonalnie - skoda fabia z kratką, zobaczymy jak sunia się zmiesci.
Mogę podpisać umowę, w sensie, być osobą, która weźmie na siebie te prawne kwestie. Jest to do dogadania.
Koszt jest duży, ale i odległość dość spora... Gdziekolwiek indziej piesek by miał trafić - przewieziemy, pomożemy. Tyle ode mnie. Żałuję, że nie mogę dac jej DT, ale mam szczeniory aktualnie i brak miejsca w związku z tym ;/
Gadałam z Anią przez telefon, jakby co :) Można też do mnie dzwonić - 602557035.

Link to comment
Share on other sites

Jest hotelik, udało mi się z 30zł/doba zniżyć do 20zł/doba, nie płacilibyśmy z góry, tylko np. co tydzień tyle, ile uzbieramy, po sezonie wakacyjnym możliwe, że Pani zejdzie w dół z ceną. Kojce w pomieszczeniu, 3 razy dziennie spacery, na pole lub ogród, przyzwyczajanie do obecności ludzi (w tym dzieci), 600zł/mc to dużo, jednak przy robieniu bazarków, zbieraniu deklaracji itp. może dałybyśmy radę? Suczkę doglądałabym sama, osobiście, robiłabym zdj. do ogłoszeń i przy okazji zostawiała jakiś pieniądz ;)

Edited by faith35
Link to comment
Share on other sites

Przerażające, co te 3 sunie musiały przejść. Dzisiaj zrobiłam już przelew dla psiaków z Ruskiej Wsi i jestem spłukana. Wpłacę grosza po 7 lipca, jak mi pieniążki na konto spłyną. Fajnie by było, gdybym już mogła dostać na pw dane do przelewu (razem z pełnym adresem, bo inaczej bank się na mnie wypnie) ;)

Link to comment
Share on other sites

Konto wysłane.
Robię bazarek fotograficzny, jakby ktoś chciał wziąć udział... ;) To niedługo wkleję tu link :p
edit: [url]www.dogomania.pl/forum/threads/228847[/url] Zapraszam do udziału :cool3:

Edited by faith35
Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...