Jump to content
Dogomania

Kora, wspaniała sunia w typie Cane Corso, odeszła za TM... [*] Żegnaj... :(


faith35

Recommended Posts

  • Replies 564
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

[quote name='AniaGucio']600zł to strasznie dużo :([/QUOTE]
Wiem, ale to "chwilowe", po sezonie wakacyjnym cena ta może ulec zmianie - na niższą rzecz jasna ;)
Po drugie będę miała 20 min. drogi do niej - będą regularnie zdjęcia, poznam bliżej suczkę i będę mogła o niej coś więcej powiedzieć.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='andzia69']no....a co będzie jak się nie uzbiera? teraz ciężko bylo zebrać na paliwo...a co dopiero na hotel:(

A jak długo mogłaby być w dt u Hałabajówki?[/QUOTE]
Miesiąc, ale to nie ma sensu. Posiedzi tam ten miesiąc, 300km przejechane, a potem nie ma hoteliku i kolejne tyle, albo więcej, żeby do hoteliku ją dać...

Link to comment
Share on other sites

Ogolnie nie widze tego zbierania na hotel. Wiem, ze jakies wplaty jeszcze ida, ale w tej chwili mamy 220 zl. Tyle starczy zapewne na sam transport. Jutro bedziemy dzwonic do Natali jak i kiedy ew. transport do Zielonej Gory. W tej chwili nic nie wiadomo, a jutro mam jechac po suke. Ja nie znam tego hotelu i szczerze cena jest zabojcza. Ale to nie moja decyzja.

Link to comment
Share on other sites

zobaczcie...kolejna cc-tka koczująca z shar-peiem:

[URL="http://www.dogomania.pl/forum/threads/228858-Dwa-psy-sunia-i-pies-błąkają-się-przy-trasie-560-(Cane-Corso-i-Shar-pei-)"]http://www.dogomania.pl/forum/threads/228858-Dwa-psy-sunia-i-pies-błąkają-się-przy-trasie-560-(Cane-Corso-i-Shar-pei-)[/URL]

i zero pomocy...ech

co do hoteliku tak w razie co na przyszłość:

[URL="http://www.dogomania.pl/forum/threads/225692-PSANATORIUM-hotel-dla-zwierząt-Wolne-miejsca"]http://www.dogomania.pl/forum/threads/225692-PSANATORIUM-hotel-dla-zwierząt-Wolne-miejsca[/URL]

mieliśmy u nich jeszcze za czasów Brzyścia psiaki - niedrogi i ludzie super

Edited by andzia69
Link to comment
Share on other sites

[quote name='Macia']Ja osobiscie uwazam, ze skoro jest BDT chocby na dwa miesiace to warto to wykorzystac.[/QUOTE]

alez oczywiście jestem jak najbardziej za:)! - ja tak tylko na wszelką ewentualność na potem;) a może nie będzie "potem" bo znajdzie domek?:)

Link to comment
Share on other sites

No wlasnie mozliwosci hotelowania za bardzo nie ma, bo pieniedzy brak. Jesli dojda inne wplaty to zapewne starczy na transport i karme. Nie wyobrazam sobie placic 600 zl miesiecznie plus ew. leczenie i sterylka (a wiec i badanie krwi). Koszty ogromne. Ogolnie to nie moja decyzja, ja tylko pomagam calkiem przypadkiem majac ogorm innych spraw, ale nie podejme sie zbierania pieniedzy na hotel w takiej cenie. Jesli bedzie decyzja, ze idzie do hotelu (a musi jakas decyzja zapasc, bo nie wiem co mam zrobic jutro!) to prosze osobe chetna na bycie skarbnikiem (wszelkie pieniadze przeleje) o zgloszenie sie.

Link to comment
Share on other sites

Też mi się wydaje że to ogrom kasy, wydaje mi się że dwa miesiące darmowego dt to skarb a kasę lepiej przeznaczyć na szerokie spektrum badań. We wrześniu kończy się już okres urlopów i łatwiej znaleźć jakiś dogomaniacki, tańszy hotel.

Link to comment
Share on other sites

Ogólnie to ja z macią miałyśmy przywieźć sukę w niedzielę do Swarzędza, skąd z Natalią miała pojechać do Białogardu. Niestety ja nie mogę w niedzielę bo jutro po południu wyjeżdżam i mnie nie bedzie. Więc natalia musiałaby podjechać po sunie do Leszna a to zwiększa koszty..

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...