Jump to content
Dogomania

|||| Jamniczka Foczka - CHORE ŁAPKI JUŻ W SWOIM DOMU. DZIęKUJEMY ||||


Isadora7

Recommended Posts

[quote name='Mika31']witam z powrotem[/QUOTE]


No jeszcze przede mną mnóstwo roboty, dysk stracony, może cudem uda się dane odzyskać, wgrywanie wszystkiego na nowo. Kombinacje z hasłami miałam pewne rzeczy zalogowane na zawsze od lat i hasła się zamazały w pamieci (były zapisane na straconym dysku)

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 606
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

przepraszam, że w temacie Foczki
ale tu są pomocne Dusze Jamnikom

oto wiadomość

[FONT=Tahoma][SIZE=4][COLOR=#000000][B]Znalazłam na swojej głównej stronie na FaceBooku:[/B][/COLOR][/SIZE][/FONT]
[FONT=Tahoma][SIZE=4][COLOR=#000000][/COLOR][/SIZE][/FONT]
[FONT=Tahoma][SIZE=4][COLOR=#000000][B]Na Powiślu od dwóch dni błąka się mały pies - kundelek przypominający jamnika szorstkowłosego (podobny kolor, krótkie łapki, dość długi). Ma czerwonawą - o ile dobrze zauważyłam - obrożę. Jest wychudzony, ale nie daje do siebie podejść, marszczy się.[/B][/COLOR][/SIZE][/FONT]

[FONT=Tahoma][SIZE=4][COLOR=#000000]Bogusiu, Agnieszko, może Wy znacie kogoś z dogomanii czy forum jamniczego (jest coś takiego?)[/COLOR][/SIZE][/FONT]
[FONT=Tahoma][SIZE=4][COLOR=#000000]Ja tam podjechać nie mogę, nie mam jak sie wyrwać!!![/COLOR][/SIZE][/FONT]

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Miła od Gucia']przepraszam, że w temacie Foczki
ale tu są pomocne Dusze Jamnikom

oto wiadomość

[FONT=Tahoma][SIZE=4][COLOR=#000000][B]Znalazłam na swojej głównej stronie na FaceBooku:[/B][/COLOR][/SIZE][/FONT]

[FONT=Tahoma][SIZE=4][COLOR=#000000][B]Na Powiślu od dwóch dni błąka się mały pies - kundelek przypominający jamnika szorstkowłosego (podobny kolor, krótkie łapki, dość długi). Ma czerwonawą - o ile dobrze zauważyłam - obrożę. Jest wychudzony, ale nie daje do siebie podejść, marszczy się.[/B][/COLOR][/SIZE][/FONT]

[FONT=Tahoma][SIZE=4][COLOR=#000000]Bogusiu, Agnieszko, może Wy znacie kogoś z dogomanii czy forum jamniczego (jest coś takiego?)[/COLOR][/SIZE][/FONT]
[FONT=Tahoma][SIZE=4][COLOR=#000000]Ja tam podjechać nie mogę, nie mam jak sie wyrwać!!![/COLOR][/SIZE][/FONT][/QUOTE]

Ja niestety tez nie mam możliwości podjechania (z kilku powodów którym Wam nie będę głowy zawracać) widziałąm ten komunikat

[quote name='Gosiapk']Udało się obciąć jej te strasznie dlugie pazurki?[/QUOTE]

jutro będą zdjęcia a nawet filmik a tymczasem...

[B]INFO z FUNDACJI:

[/B][SIZE=4][B]SKARBONKA FOCZKI [/B][/SIZE]

"Zestawienie od pierwszej wpłaty do dnia 22 maja 2012r.

Izabella - Białystok - 100zł
Marta – Opole - 25zł
Magdalena – Warszawa - 30zł
Sylwia – Kraków - 30zl
Katarzyna – Lublin - 15zł
Beata – Wrocław - 50zł
Anna – Warszawa - 30zł
Anna – Jaworzno - 30zł
Iwona - Brwinów - 40zł
Bogumiła – Gorzów -50zł
Paulina – Wrocław - 50zł
Katarzyna – Warszawa - 25zł
Ewelina – Toruń - 60zł
Anna – Bytom - 60zł
Joanna – Warszawa - 100zł
Maria – Bieżuń – 20zł
Piotr – Wrocław - 100zł
Forum "Nasze Bassety" net - 150zł
Marcin – Wyszków – 50zł
Marta – Eslov – 59zł
Łukasz – Warszawa – 80zł
Joanna – Ostrów – 100zł
Sławomir – Krsnystaw – 400zł
Jolanta – Warszawa – 10zł
Piotr – Poznań – 70zł
Renata – Oborniki – 370zł
Jolanta – Poznań – 15zł
Dominik – Lublin – 50zł
Adam – Ruda Śląska – 50zł
Agnieszka – Gdańsk – 20zł
Elżbieta – Rokietnica – 20zł
--------------------------------------------------
łącznie do 22 maja - [SIZE=4][COLOR=#0000ff][B]2259zł[/B][/COLOR][/SIZE]
[U][SIZE=3][COLOR=#ff0000][B]
A teraz wydatki:[/B][/COLOR][/SIZE][/U]
Advocate 32 x2 - [B][COLOR=#ff0000]64zł[/COLOR][/B]
Oridermyl - [B][COLOR=#ff0000]60zł[/COLOR][/B]
Kerabol - [COLOR=#ff0000][B]42zł[/B][/COLOR]
RTG + konsultacja - [B][COLOR=#ff0000]300zł[/COLOR][/B]
czyszczenie zębów i ekstrakcja -[B][COLOR=#ff0000]100zł[/COLOR][/B]
stomorgyl - [B][COLOR=#ff0000]70zł[/COLOR][/B]
----------------------------------------------------
[B]łącznie [COLOR=#ff0000][SIZE=4]636zł[/SIZE][/COLOR][/B]


[U][B]
a co przed Foczką:[/B][/U]
[LIST]
[*]czekamy na wyniki z laboratorium a co za tym idzie fakturę z kwotą za badania (ok. [B][COLOR=#008000]200zł[/COLOR][/B] lub więcej)
[*]jeżeli wyniki krwi będą zadowalające i dojdzie do operacji to koszt ok. [COLOR=#008000][B]1500zł[/B][/COLOR] (minimum)
[*]po operacji [B][COLOR=#008000]antybiotyki i opatrunki[/COLOR][/B]
[*][B]paliwo na dojazdy do weterynarza[/B]
[/LIST]



Bardzo dziękujemy Wszystkim Wspaniałym Osobom które postanowiły wesprzeć Foczkę.
Wszystkim które „rozsyłają” jej apel w świat.
Wszystkim którzy kierują w jej stronę pozytywne myśli.
Dzięki Waszej pomocy uda się polepszyć jej komfort życia - po prostu jej pomóc.

Dziękujemy"

Edited by Isadora7
Link to comment
Share on other sites

[quote name='Isadora7']Ja niestety tez nie mam możliwości podjechania (z kilku powodów którym Wam nie będę głowy zawracać) widziałąm ten komunikat
[/QUOTE]

A w końcu właściciele Szoko pojechali sprawdzić czy to przypadkiem nie ich pies

[url]https://www.facebook.com/events/355371141165245/[/url]

??

Link to comment
Share on other sites

Kurcze, no i nie ma mojej wpłaty na liście. Nie ma Anny S z Wrocławia. Wysłałam 18 maja, niby niedużo (20 zł) ale przecież liczy się każdy grosik. Sprawdziłam wyciągi z banku - niby poszło. Czy coś mogę zrobić, by sprawdzić gdzie one poszły???
Do jamnika Kacperka wpłata na szczęście dotarła, bo już całkiem zwątpiłabym, w to co robię (tj. moje umiejętności w korzystaniu z kompa).

Szkoda, że przed tą malizną tyle badań, zabiegów. Tyle się biedactwo nastresuje. Oby trafiłam na wspaniałych, mądrych lekarzy i szczęśliwie i szybko miała najgorsze(zabiegi) za sobą. Oczywiście trzymam za to kciuki i pozdrawiam wspaniałe opiekunki i wszystkie "psie i kocie mamy".

Link to comment
Share on other sites

Co do wydatków na malutką to postaram się do końca tygodnia zorganizować bazarek cioteczka b-b już przesłała mi zdjęcia fantów, a ciocia Mika31 wysłała paczkę fantów. Jak dojdzie to od razu zabiorę się za robienie fotek, ale to może chwilkę potrwać :) Będę informować na bieżąco :) Uzbieramy potrzebą sumę!

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Wisełka'][B]Zapraszam na bazarek z mojego podpisu :) Cel: ŁAPKI FOCZKI I ŁAPKI KACPERKA :)[/B][/QUOTE]

Fajny cel ŁAPKOWY BAZAREK :)



[B]Witam swój Fan Klub, bardzo Wam dziękuje, że jesteście ze mną. Nie opuszczajcie mnie, boje się, ale wiem że pomożecie. Foczka.[/B]

[IMG]http://i1.fmix.pl/fmi747/924747f0000951c34fbd258c[/IMG]

[IMG]http://i2.fmix.pl/fmi1874/4105e747002af4334fbd258d[/IMG]

[IMG]http://i3.fmix.pl/fmi2686/4e1e4f940029a8144fbd2588[/IMG]

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Figunia']Kurcze, no i nie ma mojej wpłaty na liście. Nie ma Anny S z Wrocławia. Wysłałam 18 maja, niby niedużo (20 zł) ale przecież liczy się każdy grosik. Sprawdziłam wyciągi z banku - niby poszło. Czy coś mogę zrobić, by sprawdzić gdzie one poszły???
Do jamnika Kacperka wpłata na szczęście dotarła, bo już całkiem zwątpiłabym, w to co robię (tj. moje umiejętności w korzystaniu z kompa).

Szkoda, że przed tą malizną tyle badań, zabiegów. Tyle się biedactwo nastresuje. Oby trafiłam na wspaniałych, mądrych lekarzy i szczęśliwie i szybko miała najgorsze(zabiegi) za sobą. Oczywiście trzymam za to kciuki i pozdrawiam wspaniałe opiekunki i wszystkie "psie i kocie mamy".[/QUOTE]

Wyślę zaraz smska z zapytaniem czy taka wpłata wpłyneła, proszę o informację czy w treści przelewu było "dla Foczki"? Odezwę się jak tylko otrzymam informację zwrotną z Fundacji.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Nenufar']Wyślę zaraz smska z zapytaniem czy taka wpłata wpłyneła, proszę o informację czy w treści przelewu było "dla Foczki"? Odezwę się jak tylko otrzymam informację zwrotną z Fundacji.[/QUOTE]


Info z Fundacji "jest wpłata od Pani Anny z Wrocławia, za przeoczenie przepraszamy, za czujność i przede wszystkim wpłatę dla Foczki dziękujemy."

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...