Jump to content
Dogomania

|||| Jamniczka Foczka - CHORE ŁAPKI JUŻ W SWOIM DOMU. DZIęKUJEMY ||||


Isadora7

Recommended Posts

No kochane Cioteczki :) Nie ma tu żadnej, której zrobienie bazarku nie sprawi kłopotu? Ja mam trochę fantów i pewnie jakieś dobre duszyczki by coś jeszcze podrzuciły. Przyda się trochę więcej kasy dla malutkiej :)

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 606
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

[quote name='Figunia']Para rąk, para nóg, serce, jakiś grosz, bo staram się być "tania w utrzymaniu" - dokąd będę tylko mogła...

Pozdrawiam cieplutko i wspieram myślami.[/QUOTE]

No to witamy w gronie "świrów", baw się z nami dobrze. :multi: Pisz, opowiadaj, pytaj. Oby jak najwięcej nas było, bo w kupie ;) siła

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Mika31']tak ciociu cierpie na nadmiar fantów[/QUOTE]
Ale dlaczego do mnie :mad: Sama chcę się "pozbyć" swoich :razz: Poczekajmy może do czasu aż się chętna na zrobienie bazarku cioteczka zgłosi :)

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Mika31']ja też czekam niestety moja choroba ogromnie deorganizuję mi życie i dla tego mogę dać fanty tylko[/QUOTE]
Więc życzę dużo zdrowia :):calus:
Wiem coś o tym bo już dwa lata męczę się ze swoją ale co tam. Byle do przodu ;)

[quote name='Carrie i Tequila']Dobra to jak się nikt nie zgłasza, to ja mogę zrobić bazarek. Ale muszę najpierw trochę fantów poszukać :) Żeby było coś nowego.[/QUOTE]
Jak już pisałam ja mogę trochę dla Foczki fantów naszykować. Tylko musimy się dogadać czy mam fanty do Ciebie wysłać czy podesłać zdjęcia i wysyłać później od siebie :)

Głaski dla Foczki :)

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...