Jump to content
Dogomania

|||| Jamniczka Foczka - CHORE ŁAPKI JUŻ W SWOIM DOMU. DZIęKUJEMY ||||


Isadora7

Recommended Posts

Mała jest urocza i mam nadzieję, że znajdzie kochający domek.
Czy szykujecie jakiś bazarek dla małej? Z chęcią podrzucę coś na niego :)


[quote name='Figunia']Proszę, miejcie wyrozumiałość dla starszej pani, która chce pomóc, a boi się, by te pieniądze (choć nieduże) poszły gdzieś w kosmos. Tak, konto mam spisane, czytałam wcześniej wszystkie stronki, pisałam też do Fundacji Wzajemnie Pomocni (15.05) ale nie mam odpowiedzi. Zatem, pytam - bo nie wiem - czy wystarczy napisać Fundacja Wzajemnie Pomocni i podać nr konta? A co w rubryce: Adres - zostawiam pustą? Robię przelew przez internet, nie mam się kogo spytać.

Pozdrawiam

Anna S.[/QUOTE]


Adres w przelewach elektronicznych nie jest wymagany :)
Nie wiem jak jest z wpłatami w banku i na poczcie.

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 606
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

[quote name='Figunia']Proszę, miejcie wyrozumiałość dla starszej pani, która chce pomóc, a boi się, by te pieniądze (choć nieduże) poszły gdzieś w kosmos. Tak, konto mam spisane, czytałam wcześniej wszystkie stronki, pisałam też do Fundacji Wzajemnie Pomocni (15.05) ale nie mam odpowiedzi. Zatem, pytam - bo nie wiem - czy wystarczy napisać Fundacja Wzajemnie Pomocni i podać nr konta? A co w rubryce: Adres - zostawiam pustą? Robię przelew przez internet, nie mam się kogo spytać.

Pozdrawiam

Anna S.[/QUOTE]

Oni tam mają roboty po kokardki. Widać zreszta na stronie. Na watku jest wolontariuszka z tej Fundacji - Nenufar. Ja sama porozumiewam się głównie smsami z nimi. Przy internetowych przelewacj jest tak jak napisała b-b [B]Adres w przelewach elektronicznych nie jest wymagany
[/B]Dla przejrzystosci robi sie tez własnie rozliczenia, listy wpływów i wydatków.


[quote name='b-b']Mała jest urocza i mam nadzieję, że znajdzie kochający domek.
Czy szykujecie jakiś bazarek dla małej? Z chęcią podrzucę coś na niego :)
Adres w przelewach elektronicznych nie jest wymagany :)
Nie wiem jak jest z wpłatami w banku i na poczcie.[/QUOTE]

Bazarek tez by sie przydał, tylko kto go zrobi. Moze ktoś się zgłosi.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='doris66']Jestem u Foczki na zaproszenie od Joi. Biedna malutka ( jamniki to moja ukochana rasa, mam do nich słabość ). W przyszłym tygodniu zrobię wpłatę na operację foczki. Trzymaj sie mała[/QUOTE]


doris66 podała dalej...więc i ja jestem...Trzymam kciuki za malutką i też dorzucę się do konta:)

Link to comment
Share on other sites

[quote name='buniaaga']doris66 podała dalej...więc i ja jestem...Trzymam kciuki za malutką i też dorzucę się do konta:)[/QUOTE]

:buzi: na przyjaciół zawsze można liczyć (mówię też o Miłce od bassetów)

Edited by joi
Link to comment
Share on other sites

[quote name='Figunia']Proszę, miejcie wyrozumiałość dla starszej pani, która chce pomóc, a boi się, by te pieniądze (choć nieduże) poszły gdzieś w kosmos. Tak, konto mam spisane, czytałam wcześniej wszystkie stronki, pisałam też do Fundacji Wzajemnie Pomocni (15.05) ale nie mam odpowiedzi. Zatem, pytam - bo nie wiem - czy wystarczy napisać Fundacja Wzajemnie Pomocni i podać nr konta? A co w rubryce: Adres - zostawiam pustą? Robię przelew przez internet, nie mam się kogo spytać.

Pozdrawiam

Anna S.[/QUOTE]


Data operacji04-05-2012
Data księgowania04-05-2012
Numer operacji1126
Rodzaj operacjiPRZELEW ZEWNĘTRZNY WYCHODZĄCY
Tytuł operacjiPRZELEW ŚRODKÓW JAMNICZKA FOCZKA - JOI
Rachunek odbiorcy80 8011 0008 0020 0206 6936 0001
Nazwa/imię i nazwisko odbiorcyFUNDACJIA WZAJEMNIE POMOCNI
Adres odbiorcy (ulica)
Kod pocztowy, miejscowość odbiorcy
Rachunek nadawcy
Nazwa/imię i nazwisko nadawcy
Adres nadawcy (ulica)
Kod pocztowy, miejscowość nadawcy15-863 BIAŁYSTOK
Kwota operacji

Moja kopia przelewu wygląda tak i doszło (wykasowałam swoje dane i sumę ;) ) także możesz się nie martwić. Przelew robiłam przez Internet. Jeśli masz jakiekolwiek pytania pisz śmiało, chętnie pomożemy :)

Edited by joi
Link to comment
Share on other sites

Pięknie dziękuję wszystkim za odpowiedzi. I jeszcze pytanko - ośmielona przez Joi... Widzę, że przy Tytule operacji, po słowach Jamniczka Foczka, umieściłaś Swój nick. Czy tak robicie, by mieć pewność, że Wasze pieniążki doszły?
Wczoraj wysłałam grosiki dla Kacperka, ale nie napisałam od kogo, więc pewnie nikt wpłaty nie potwierdzi. Żebym nie była źle zrozumiana, chodzi mi wyłącznie o pewność, że pieniądze trafiają tam, gdzie trzeba.

Pozdrawiam serdecznie i zaraz biorę się za przelew.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Figunia']Pięknie dziękuję wszystkim za odpowiedzi. I jeszcze pytanko - ośmielona przez Joi... Widzę, że przy Tytule operacji, po słowach Jamniczka Foczka, umieściłaś Swój nick. Czy tak robicie, by mieć pewność, że Wasze pieniążki doszły?
Wczoraj wysłałam grosiki dla Kacperka, ale nie napisałam od kogo, więc pewnie nikt wpłaty nie potwierdzi. Żebym nie była źle zrozumiana, chodzi mi wyłącznie o pewność, że pieniądze trafiają tam, gdzie trzeba.

Pozdrawiam serdecznie i zaraz biorę się za przelew.[/QUOTE]

:) Jeśli ktoś prowadzi fajnie rozliczenia to wpisze Twoje imię, być może nazwisko i skąd, tak nieraz też jest

Link to comment
Share on other sites

A ja bedę wpłacała na poczcie, bo nie mam jak zrobić przelewu ( za duzo pracuję i banki zamykają mi przed nosem a konta inernetowego nie mam ) to adres fundacji poprosze na pw albo na watek. Mam poczte obok pracy to tam zawsze wpłacam.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='joi']:) Jeśli ktoś prowadzi fajnie rozliczenia to wpisze Twoje imię, być może nazwisko i skąd, tak nieraz też jest[/QUOTE]

[quote name='keakea']Będzie potwierdzenie Twojej wpłaty dla Kacperka, nawet bez wpisania nicku, wtedy osoba, do której je przelałaś, napisze Twoje imię, inicjał nazwiska i miejscowość z której jesteś obok kwoty w potwierdzeniu na wątku.[/QUOTE]

[quote name='doris66']A ja bedę wpłacała na poczcie, bo nie mam jak zrobić przelewu ( za duzo pracuję i banki zamykają mi przed nosem a konta inernetowego nie mam ) to adres fundacji poprosze na pw albo na watek. Mam poczte obok pracy to tam zawsze wpłacam.[/QUOTE]


Na pierwszej stronie w poscie #3 sa rozlienia wpływów ktore dostałam do tej pory. I własnie jest imie, pierwsza litera nazwiska lub nick i miejscowość. Jak pisałam wyżej na watku jest wolontariuszka z Fundacji - nick Nenufar. Jak się pojawi poda dane adresowe. Robiła to już w jakims poście ale sorry nie mam czasu trzepać. No własnie doriss66 tez nie ma konta internetowego podobnie jak Fundacja Wzajemnie pomocni dlatego wie że to jest utrudnienie w sensie szybkich rozliczeń i podglądu na konto.

Nenufar prosimy o podanie danych adresowych Fundacji.

Link to comment
Share on other sites

[COLOR=#222222]No i nie udaje mi się!!!! Odrzuca przelew. Pojawia się napis: "podano nieprawidłowe lub niepełne dane". Te pola mają być zaznaczone na czerwono. A guzik, żadne pole nie jest zaznaczone, więc nie wiem, o co chodzi. Jak robiłam przelew Kacperkowi, to tez odrzucił, ale czerwony znaczek pokazywał co zrobiłam nie tak (zaznaczyłam opcję "zapamiętaj dane odbiorcy" a wówczas trzeba podać identyfikator, czego nie zrobiłam).
Myślałam, że napiszę, że "poszło!" a tu klapa. Ale dziękuję kochane babeczki za odpowiedzi!
Czy któraś z Was wie, co teraz zrobić???[/COLOR]

Link to comment
Share on other sites

[quote name='mamakasi']Zaglądam do maleństwa. Chciałabym umieścić u siebie banerek Foczki ale nie wiem jak to zrobić. Czy jakaś dobra ciotka podpowie?[/QUOTE]
[COLOR=#0000ff]

[/COLOR]
[LIST]
[*][SIZE=3][COLOR=#0000ff][B]Zaznaczasz wybrany banerek[/B][/COLOR] podobnie jak zaznacza sie wyraz w wordzie który np chcesz skopiować
[/SIZE]
[*][SIZE=3]robisz [COLOR=#0000ff][B]kopiuj[/B][/COLOR] czyli [COLOR=#0000ff][B]Ctrl+C[/B][/COLOR]
[/SIZE]
[*][SIZE=3]otwierasz [COLOR=#0000ff][B]okno edycji podpisu[/B][/COLOR] i robisz [COLOR=#0000ff][B]wklej[/B][/COLOR] czyli [COLOR=#0000ff][B]Ctrl+V[/B][/COLOR]
[/SIZE]
[*][COLOR=#0000ff][SIZE=3][B]zatwierdzasz[/B][/SIZE][/COLOR]
[/LIST]

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Figunia'][COLOR=#222222]No i nie udaje mi się!!!! Odrzuca przelew. Pojawia się napis: "podano nieprawidłowe lub niepełne dane". Te pola mają być zaznaczone na czerwono. A guzik, żadne pole nie jest zaznaczone, więc nie wiem, o co chodzi. Jak robiłam przelew Kacperkowi, to tez odrzucił, ale czerwony znaczek pokazywał co zrobiłam nie tak (zaznaczyłam opcję "zapamiętaj dane odbiorcy" a wówczas trzeba podać identyfikator, czego nie zrobiłam).
Myślałam, że napiszę, że "poszło!" a tu klapa. Ale dziękuję kochane babeczki za odpowiedzi!
Czy któraś z Was wie, co teraz zrobić???[/COLOR][/QUOTE]

Figunia, może być tak, że nie wystarcza tylko



Nr rachunku <br>
80801100080020020669360001<br>
Nazwa Banku <br>
Bank Spółdzielczy Nowy Dwór Maz. <br>
Odbiorca <br>
FUNDACJI WZAJEMNIE POMOCNI<br>
ale trzeba dopisać dokładny adres, niektóre banki tak mają

ja przelew robiłam jak wyżej i poszło

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Miła od Gucia']Figunia, może być tak, że nie wystarcza tylko



Nr rachunku <br>
80801100080020020669360001<br>
Nazwa Banku <br>
Bank Spółdzielczy Nowy Dwór Maz. <br>
Odbiorca <br>
FUNDACJI WZAJEMNIE POMOCNI<br>
ale trzeba dopisać dokładny adres, niektóre banki tak mają

ja przelew robiłam jak wyżej i poszło[/QUOTE]

Czekamy zatem na Nenufar.

Link to comment
Share on other sites

zgodnie z ich krs - tu link: [URL]http://www.krs-online.com.pl/fundacja-wzajemnie-pomocni-krs-709657.html[/URL]
adres fundacji: [TABLE="class: tab1"]
[TR="bgcolor: #FFFFFF"]
[TH="bgcolor: #DDDDDD"]Poczta:[/TH]
[TD]Pomiechówek[/TD]
[/TR]
[TR="bgcolor: #FFFFFF"]
[TH="bgcolor: #DDDDDD"]Kod pocztowy:[/TH]
[TD]05-180[/TD]
[/TR]
[TR="bgcolor: #FFFFFF"]
[TH="bgcolor: #DDDDDD"]Ulica:[/TH]
[TD]6[/TD]
[/TR]
[TR="bgcolor: #FFFFFF"]
[TH="bgcolor: #DDDDDD"]Miejscowość:[/TH]
[TD]Wojszczyce[/TD]
[/TR]
[TR="bgcolor: #FFFFFF"]
[TH="bgcolor: #DDDDDD"]Gmina:[/TH]
[TD]ZAKROCZYM[/TD]
[/TR]
[TR="bgcolor: #FFFFFF"]
[TH="bgcolor: #DDDDDD"]Powiat:[/TH]
[TD]NOWODWORSKI[/TD]
[/TR]
[TR="bgcolor: #FFFFFF"]
[TH="bgcolor: #DDDDDD"]Województwo:[/TH]
[TD]mazowieckie[/TD]
[/TR]
[/TABLE]

Link to comment
Share on other sites

[COLOR=#222222]Dziękuję!!! i przepraszam, że taka jestem trąba...Przecież mogłam sama odszukać tą Fundację i adres. Właśnie przy okazji wejścia na ich stronę (bo musiałam się upewnić gdzie wpisać kod, a gdzie nr 6) trafiłam na poruszającą historię dwóch piesków. Wtorka, który przez kilka lat mieszkał przy ruchliwej drodze w Płońsku. Polały się łzy oczywiście, zwł. na końcu filmu, gdy ten unikający człowieka "dzikusek" ośmiela się, podchodzi i zaczyna nieśmiało machać ogonkiem...No i jest bezpieczny. A drugi piesek - chyba jeszcze większe nieszczęście, to Bastek.
Mam nadzieję, że wybaczycie mi to pisanie "nie na temat". Niby pełno wokół dobrych ludzi, ale takie historie niezbyt ich interesują i za bardzo nie mam się z kim tym dzielić.
Kiedyś myślałam, że tylko ja widzę cierpienie zwierząt, że tylko mnie ono porusza, strasznie rozpaczałam, czując się bezradna. Dzięki internetowi a wcześniej programowi Animals z tv, wiem, że tak nie jest. I choć mam na koncie kilka uratowanych zwierzaków i znalezienie im domu, to przy Was czuję się baaaardzo malutka.

Pozdrawiam[/COLOR]

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...