Jump to content
Dogomania

Śmierdząca sprawa, czyli kupki naszych milusińskich


Janosik

Recommended Posts

Ucieknie przede mną :evil_lol:

Ale mi się najbardziej podobają okoliczne starsze panie :cool1: Krzyczą, że psy na podwórkach kupy robią i dzieci się bawić nie mogą, a potem gonią dzieci, żeby się tu nie bawiły, bo są głośno i w ogóle co to ma być :cool3: Dzieci to zawsze najlepszy pretekst, żeby na innych pokrzyczeć :cool1:

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 2k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

jak juz wczesniej pwowiedzialam: Polak potrafi! ale to kwestia tego, ze im sie nudzi, szukaja zaczepki, zenic sensownego ze swoim zyciem nie potrafia zrobic. To sa ludzie, ktorzy nei kochaja zwierzta, innych ludzi, a pzrede wszystkim ....siebie. Zyja skloceni ze wszystkim, wszystkimi i samym soba.

Link to comment
Share on other sites

Oj, to prawda. Nigdy nie zrozumiem ludzi, którzy sami sobie cały czas psują humor. Wiele rzeczy mi się nie podoba, ale nie denerwuję się, bo po co...:razz: A są tacy, co to uwielbiają. Dzieci biegają, psy biegają, dzieci krzyczą, psy szczekają, drzwi do klatek ludzie zostawiają otwarte i dlatego się niszczą (:crazyeye:), drzwi zostawiają zamknięte to nie można wejść i tak w kółko :diabloti: Wszystko jest złe, be i w ogóle - tylko czemu nie wyprowadzą się na odludzie jak to tak przeszkadza? Ano, pewnie byłoby... nudno :evil_lol:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Agata_B']Ostatnio poszlam z Argo na plac zabaw, tzn PRZED plac zabaw po mojego brata a on jak na złość zaczął robic kupe na środku ładnego trawnika przed placem, gdzie biega sporo dzieci.
Oczywiście mamy dzieci patrzały sie na mnie jak na głupią..
to wziełam przejrzysty foliowy woreczek i posprzątałam.
No i na końcu sie okazało, ze szłam przez pół miasta z psią kubą w ręce, bo nigdzie kosza na śmieci nie było... :roll::roll:
nie wspominając o tym, że jak sprzątałam ludzie sie na mnie patrzeli jak na nienormalną :roll:
Wiec jak z nim ide to wole zostawic albo piaskiem przysypać.[/quote]

Patrzyli na Ciebie wkurwieni, ze nie maja sie o co przyczepic i tyle. Byli zli na Ciebie, ze nie dostarczylas im powodow do awantury, ktora tak bardzo lubia wszczynac jak widza psa!

A ja jak nie mam gdzie wyrzucic psiej kupy to zostawiam ja przy krawezniku i tyle. Moze to da komus do myslenia, ze kosze na smieci sie przydaja czasami. :niewiem:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='PATIszon']Patrzyli na Ciebie wkurwieni, ze nie maja sie o co przyczepic i tyle. Byli zli na Ciebie, ze nie dostarczylas im powodow do awantury, ktora tak bardzo lubia wszczynac jak widza psa!

[B] A ja jak nie mam gdzie wyrzucic psiej kupy to zostawiam ja przy krawezniku i tyle. Moze to da komus do myslenia, ze kosze na smieci sie przydaja czasami.[/B] :niewiem:[/quote]
Swietny pomysl!!!!!

Link to comment
Share on other sites

To jak wszyscy będą postępować w taki sposób, także ci co psów nie mają to mnie zawiadom. Niestety Polacy jako naród kochają sie w spektakularnych akcjach, które i tak nic nie przynoszą. Psy należy SYSTEMOWO kastować, a ŚMIECI systemowo sprzątać. A kupa na tym zaśmieconym trawniku mniej razi niż pety i plastki, zwłaszcza, że po jakim czasie ulega rozkładowi.

Link to comment
Share on other sites

Owszem, mnie też to denerwuje. Ja po moim yorku sprzątam. Przecież ta jego kupa to... nie wiem czy to w ogóle można nazwać kupą. :p
Bernardyn narobi tyle, ile mój 10 razy.
Apeluję o sprzątanie po swoich pupilach na chodnikach!
"Posprzątaj! To nie jest kupa roboty!"
Pozdrawiam. Luiza i Marti. :loveu:

Link to comment
Share on other sites

Ma to do tego że Twoje indywidualne zbieranie kup nic nie daje. Wcale nie powoduje, że Twoje miasto jest piękne i czyste. A jakby były wypelęgnowane trawniki, bo regularnie sprzątane przez powołane do tego służby to kupa by kuła w oczy. Wydano miliony z naszych pieniędzy na kosze na kupy, które niczemu nie służą To tylko przykład marnowania publicznych pieniędzy. A przecież są narody, które problem kup rozwiązały. Nie widziałam osobiście ale znam z ust dziewczyny, która wiele lat mieszkała w Austrii. Opowiadała o wielkim parku w mieście tylko dla psów. Nikt tam żadnych kup nie zbierał. A u nas z jednej strony milony bezdomnych zwierząt, tysiace osób próbujących z marnym skutkiem je ratować, a jak się w końcu ktoś trafi ze chce zwierze przygarnąć to się mu karze kupy zbierać, chodzić z psem na smyczy i w kagańcu a w ogóle to najlepej z tym psem wyprowadzić sie na koniec świata, bo przeszkadza, bo s....a, bo szczeka.

Link to comment
Share on other sites

Bączek, rzeczywistości nie zmienimy. Polska mentalność powoli się zmienia, a my się po prostu dostosowujemy do przepisów. Ja lubię mieć świadomość, że kupa w którą wdepnęłam, to nie kupa mojego psa i tyle. Jest taki utarty slogan "żeby zmienić świat należy zacząć od siebie" i tego się trzymam. Za moim przykładem poszło wielu ludzi, a poza tym niektórzy mają dzięki mnie lepsze mniemanie o psiarzach. To mało?

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Bączek']Ma to do tego że Twoje indywidualne zbieranie kup nic nie daje. Wcale nie powoduje, że Twoje miasto jest piękne i czyste. A jakby były wypelęgnowane trawniki, bo regularnie sprzątane przez powołane do tego służby to kupa by kuła w oczy. Wydano miliony z naszych pieniędzy na kosze na kupy, które niczemu nie służą To tylko przykład marnowania publicznych pieniędzy. A przecież są narody, które problem kup rozwiązały. Nie widziałam osobiście ale znam z ust dziewczyny, która wiele lat mieszkała w Austrii. Opowiadała o wielkim parku w mieście tylko dla psów. Nikt tam żadnych kup nie zbierał. A u nas z jednej strony milony bezdomnych zwierząt, tysiace osób próbujących z marnym skutkiem je ratować, a jak się w końcu ktoś trafi ze chce zwierze przygarnąć to się mu karze kupy zbierać, chodzić z psem na smyczy i w kagańcu a w ogóle to najlepej z tym psem wyprowadzić sie na koniec świata, bo przeszkadza, bo s....a, bo szczeka.[/quote]

tez masz racje,marz mi sie swiat, gdzie kastracja to zabieg powszedni a schroniska wieja pustka:shake: a pies tostworzenie, ktorego nie mozna nabyc od tak sobie i ktore sie szanuje i docenia:shake:no dobra! czas sie obudzic!

Link to comment
Share on other sites

[quote name='patch75']albo kupke, ktora mozna powiesic na klamce u drzwi wejsciowych starszej pani, co to zaczepkiszuka:evil_lol: no co? posprzatane , nie???prosze, tu jest dowod![/quote]
Będę musiała to zapamiętać... a Birma będzie musiała zacząć robić więcej kup, bo inaczej mi ich zabraknie :evil_lol:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Bączek']Ma to do tego że Twoje indywidualne zbieranie kup nic nie daje.[/quote]
Daje, moich kup na trawniku nie ma, sasiedzi klaniaja mi sie w pas i wielbia moje psy, stawiaja mnie za przyklad innym....

Po 10 latach mojego kupozbieractwa na osiedlu sa juz 3 osoby oprocz mnie, ktore to robia ( wierze, ze to moja zasluga:cool3:)
[quote]A przecież są narody, które problem kup rozwiązały. Nie widziałam osobiście ale znam z ust dziewczyny, która wiele lat mieszkała w Austrii. Opowiadała o wielkim parku w mieście tylko dla psów. Nikt tam żadnych kup nie zbierał. [/quote]
Cudny to park musial byc zaiste.....:lol:

Prawo prawem, a ja i tak to co zostawil moj pies sprzatac bede. TAka juz jestem dziwna. :niewiem:

Smieci tez nie wyrzucam przez okno, mimo, ze sa sluzby, ktore to sprzatna przeciez :niewiem:

Link to comment
Share on other sites

Ja raz wdepnęłam w kupę swojego psa i więcej nie zamierzam, choć był to zupełny przypadek... Zawiodłam się bardzo, gdy okazało się, że w grupie z naszego szkolenia na 100% sprzątam tylko ja i wlaściciele setera. Jedna osoba nie sprząta wcale, jedna trudno powiedzieć... A potem przyjeżdżają na ten sam plac i jest nasrane...

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...