Jump to content
Dogomania

Śmierdząca sprawa, czyli kupki naszych milusińskich


Janosik

Recommended Posts

[quote name='pauli_lodz'] ja używam tych przydużych toreb z rossmanna ktore to juz tu reklamowalam i na nich jest bardzo wygodnie zrobic supelek :lol:[/quote]
A ja skladam reklamacje!

Jak zapytalam kobite w Rossmanie o te torebki to zrobila wielkie oczy i powiedziala, ze nie maja nic takiego:-o
Czy mozesz napisac dokladnie jak one sie nazywaja, albo moze pokaz na zdjeciu jak wyglada opakowanie od nich.....

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 2k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

[quote name='Andevil']
4. rozglądamy się za jakimkolwiek koszem na smieci, ale zwykle nie ma:mad:
5. woreczek foliowy z zawartością pakujemy do brązowej torebki papierowej
6. torebkę niesiemy, aż napotkamy kosz, albo i do domu, jak kosza nie ma.[/quote]
A to ja wtedy robie inaczej.
Zostawiam taki prezent zapakowany gdzies z boczku chodnika, czy przy tarwniku, albo gdzies gdzie powinien stac kosz na smieci i juz :niewiem:
A najbardziej lubie zostawiac przy tych szczelnie pozamykanych na lancuchy smietnikach:diabloti:

Link to comment
Share on other sites

taaaa....przypomniał mi się odwieczny kawał z Qpą w roli głównej:cool3:
należy taką Qpę w papierowym worku umieścić pod drzwiami nielubianej osoby,podpalić i zastukać do drzwi:D naturalny odruch udeptania ognia rozwinięty chyba u każdego dokończy dzieła:diabloti:

Link to comment
Share on other sites

A nie prosciej dac psu zalatwic sie pod tymi drzwiami? (zarcik)
U mnie na osiedlu nikt nie sprzata po swoim psie. Nie ma nawet zwyklego kosza na odpadki! Tragedia! Stoja jedynie te pozamykane na lancuchy budyneczki, w ktorych ustawione sa wielkie kontenery, ale kto normalny pedzi z psem na dwor i z kluczami do pieknie opieczetowanego smietnika? Ja nie wiem, czy to przypadkiem nie sa zabezpieczenia przed tymi, co to grzebia w smieciach? :shake:

Link to comment
Share on other sites

U nas tak to wygląda:
[URL="http://imageshack.us"][IMG]http://img299.imageshack.us/img299/8421/img0111ky1.jpg[/IMG][/URL]


Torebki kosztują 50 groszy, może i pojemność mają dużą, ale otworek mają bardzo mały i wydaje mi się, że są strasznie nieporęczne.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='PATIszon']A ja skladam reklamacje!

Jak zapytalam kobite w Rossmanie o te torebki to zrobila wielkie oczy i powiedziala, ze nie maja nic takiego:-o
Czy mozesz napisac dokladnie jak one sie nazywaja, albo moze pokaz na zdjeciu jak wyglada opakowanie od nich.....[/quote]

juz wyjaśniam :lol:
torebki te sa mlecznobiałe, spakowane w rolki, takie jak torby na śmieci :D owinięte są żółtym, żółtobiałym może papierem, na którym widnieją czerwone litery RUBIN [to jakaś taka seria rossmana, maja tez np filtry do kawy RUBIN :lol: ], nazywają się torebkami na odpady kosmetyczna, pojemność 10 litrów, leżą na stojaku z rulonami toreb na śmieci :lol:
nie wiem jak dokładniej mogłabym opisać.. chwilowo posiadam rulonik pozbawiony papierka więc zdjęcie niewiele da :)
może kobita była jakaś niezorientowana.. [pytałaś o torby na śmieci? :cool3: czy na psie g... :lol: ] a może w tamtym twoim rosmanie takowych serii nie ma.. niestety nie w każdym mają dokładnie ten sam asortyment.. :roll:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='pauli_lodz'] [pytałaś o torby na śmieci? :cool3: czy na psie g... :lol: ] a może w tamtym twoim rosmanie takowych serii nie ma.. niestety nie w każdym mają dokładnie ten sam asortyment.. :roll:[/quote]
Pytalam o torebki na odpady kosmetyczne :niewiem:
Poszukam w innym Rossmanie, albo dam sobie spokoj.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='PATIszon']Pytalam o torebki na odpady kosmetyczne :niewiem:
Poszukam w innym Rossmanie, albo dam sobie spokoj.[/quote]

ehh no to nie wiem.. :roll:
ale mnie zycie na pewno nauczylo jednego ;) ze rzadko ktora ekspedientka czy tam inna osoba pracujaca w sklepie jest zorientowana co gdzie ma czy ma czym to jest i do czego sluzy.. dlatego w miare mozliwosci szukam sama :diabloti: mowie ci - regal z torbami na smieci, jak tam nie ma to moze nie ma :shake:

p.s. znalazlam link do tych toreb na niemieckiej stornie rosmana.. takie latwe to nie bylo bo ja nic a nic nie szprecham :D
[URL="http://www.rossmann.de/servlets/FillFrame/SID=tk9j54iqhyvq/frames/f_index.html?TK_PAR[ARIGHT]=http%3A%2f%2fwww.rossmann.de%2fservlets%2fFillFrame%2fSID%3Dtk9j54iqhyvq%2fframes%2ff_content.html%3FTK_PAR%5BCONTENT%5D%3D%252fshops%252fHauptshop%252f5%252f11%252f3%252fc_prod_ean_396929%252ehtml%26TK_PAR%5BNAV_HEAD%5D%3D%252fshops%252fHauptshop%252f5%252f11%252fnav_head_3%252ehtml"]http://www.rossmann.de/servlets/FillFrame/SID=tk9j54iqhyvq/frames/f_index.html?TK_PAR[ARIGHT]=http%3A%2f%2fwww.rossmann.de%2fservlets%2fFillFrame%2fSID%3Dtk9j54iqhyvq%2fframes%2ff_content.html%3FTK_PAR%5BCONTENT%5D%3D%252fshops%252fHauptshop%252f5%252f11%252f3%252fc_prod_ean_396929%252ehtml%26TK_PAR%5BNAV_HEAD%5D%3D%252fshops%252fHauptshop%252f5%252f11%252fnav_head_3%252ehtml[/URL]

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Kiłi']U nas tak to wygląda:
[URL="http://imageshack.us"][IMG]http://img299.imageshack.us/img299/8421/img0111ky1.jpg[/IMG][/URL]


Torebki kosztują 50 groszy, może i pojemność mają dużą, ale otworek mają bardzo mały i wydaje mi się, że są strasznie nieporęczne.[/quote]
I tak masz dobre ze to w ogóle jest...

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Agnieszka i Ogiś']I tak masz dobre ze to w ogóle jest...[/quote]
W sumie tak, choć te śmietniki zapchane są buletkami i innymi śmieciami, a na kupy prawie nie ma miejsca. Ale jeżeli mam do wyboru wrzucić do zwykłego śmietnika albo tego, to wole się przejść te kilka metrów i tam wrzucić. Mam nadzieje, że w przyszłoście zrobią więcej takich śmietników, bo jak na razie jest ich 5 na całe osiedle, które małe nie jest. Mogliby zamiast wydawać kase na te automaty, z których i tak nikt woreczków nie bierze, postawić więcej śmietników...

Link to comment
Share on other sites

kilka dni temu zrobilismy sobie z grupka znajomych piknik nad Odra we Wroclawiu. siedzimy sobie na trawce, a obok nas przechodzi pani z mlodym psiakiem na smyczy (chyba byl to mlody labrador, ale glowy nie dam). mimowolnie pare osob zaczelo sie im przygladac, bo piesek byl bardzo ladny i kochany. nagle psiaczek podszedl bardzo blisko nas i zalatwil swoja potrzebe ;) wszyscy nadal gapili sie na psiaka, a pani chyba troche speszona naszym niekulturalnym gapiostwem powiedziala "spokojnie, ja zawsze sprzatam po swoim psie". zebrala co miala zabrac i wyrzucila. wszyscy wydali z siebie pomruk aprobaty i byli troche zaskoczeni, ze jednak ktos czasem sprzata po swoim psiaku. ale najlepsze bylo to, ze byl z nami nasz gosc z Australii, ktory po calej tej scenie nie mogl kompletnie zrozumiec, o co nam chodzilo i dlaczego sprzatanie po psie jest takie niezwykle, bo przeciez chyba kazdy to robi... ehh, i troche wstyd bylo wytlumaczyc, ze w polsce jednak nie kazdy tak robi...

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Andevil']Kupiłam te woreczki w Rossmanie. Fajne są. A do tego tanie - 1,29zł rolka. Na najbliższym spacerku przetestujemy na labradorowym qpalu:lol:[/quote]

Fajnie wiedzieć, że można kupić woreczki bez problemu w Rossmanie:) i nie drogo w dodatku... tak orientacyjnie zapytam.. ile tego jest w rolce?
ja właśnie zaczęłam wychodzić z moją małą Zuzką na spacery, więc będzie jak znalazł... jak już się odzwyczai od załatwiania się w domu :mad: :lol:
A tym bardziej przyda się na wakacjach, bo nad morze jedziemy:) A sądzę, że nie uniknę jakiejś kupy na plaży :niedowia: Na trawniku wygląda to nieatrakcyjnie, a co dopiero na ładnym piaseczku... fuuuuj... Tylko tam zapewne nie będzie specjalnych koszy dla piesków, jak znam życie, więc będzie trzeba do normalnego kosza wyrzucić... no bo.. niby co z tym zrobić? :-?

A powiem Wam... że koło mnie, na pobliskim osiedlu, pojawiły się takie specjalne kosze dla piesków:) aczkolwiek... widzę, że są przepełnione... zastanawia mnie kto i jak często to opróżnia:| bo dla przykładu.. żadnych innych koszy na osiedlu nie ma... chyba, że wielki śmietnik z kubłami.

Na szczęście Zuzka na chodniku się nie załatwia... i mamy ten luksus, że chodzimy sobie na wieeelkie łąki, więc tam daruję sobie sprzątanie. Ale na osiedlach, na trawnikach... jak najbardziej jestem za sprzątaniem. Teraz sprzątałam parę tygodni w domu jej kupki, więc się przyzwyczaiłam:eviltong:
A wejść w taką kupę jest faktycznie niefajnie. I muszę uważać, żeby Zuzka też nie wlazła w jakiegoś kupala. Średnio fajnie byłoby potem myć jej łapy po cudzym śmierduchu:stop: :-?

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Agnieszka i Ogiś']Nio tak.... a jeszcze bardziej nie fajnie by było wejść gołą nogą na plaży... :mad:[/quote]

Otóż to... Agnieszko:cool3: Dlatego też o woreczkach na wakacje myślę już teraz i fajnie, że się dowiedziałam, gdzie można je nabyć:)

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Agnieszka i Ogiś']I bardzo dobrze! A co to rossman?[/quote]

A taki sklep samoobsługowy... coś jak mini Carrefour, Real, czy coś w tym stylu... no taki... jakby.. supersam...tylko, że głównie z chemią, kosmetykami, ale też innymi rzeczami... ale raczej nie spożywczy (jakieś pierdółki tylko mają... batoniki, zupki chińskie, herbatki jakieś...)
I w sumie nie jest tam drogo - w wielu miastach jest. Może u Ciebie też?

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...