Jump to content
Dogomania

Sunia po amputacji ogonka, FRYGA w cudownym domku !!


Poker

Recommended Posts

  • Replies 970
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

[quote name='Poker']i pojechała :-(
Okropnie to przeżywamy.Nie mogę się skupić na niczym. Ciągle kołacze mi się w głowie co ona sobie myśli.
Jak zwykle poszliśmy na ostatni spacer do parku, pani poszła w stronę samochodu , a my skryliśmy się za krzakami.[B]Widzieliśmy jak Fryga ogląda się za nami i serca na pękały[/B]. Wsiadły do samochodu [B]i pojechali.[/B]
....
I powiem Wam ,ze nie umiem się cieszyć ,ze ona poszła do DS.[B]Była naszym najtrudniejszym psem, [/B]zużyła energii i emocji za 5 psów,[B]ale bardzo się do niej przywiązaliśmy[/B].
.....[/QUOTE]Wzruszyłam się ,aż oczy mi się zamgliły (a może mam brudne okulary;) ). Z ludźmi tak jest , że najbardziej się kocha trudne dzieci. Z psami widać też jak z dziećmi.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Nikaragua']Wzruszyłam się ,aż oczy mi się zamgliły (a może mam brudne okulary;) ). Z ludźmi tak jest , że najbardziej się kocha trudne dzieci. Z psami widać też jak z dziećmi.[/QUOTE]
Nikaragua wyjęła mi to z ust.Dodam tylko,że bardzo ciężko rozstać się z tymczasowiczkiem nawet jak jest zołzuniem.Rozstanie boli,pomimo,że wiemy,że Fryga będzie miała swój wreszcie najprawdziwszy dom.Trzymam kciuki za Panią i Frygusię aby między nimi jak najszybciej nawiązała się więź przyjaźni.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Poker']i pojechała :-(
Okropnie to przeżywamy.Nie mogę się skupić na niczym. Ciągle kołacze mi się w głowie co ona sobie myśli....
...I powiem Wam ,ze nie umiem się cieszyć ,ze ona poszła do DS.Była naszym najtrudniejszym psem, zużyła energii i emocji za 5 psów,ale bardzo się do niej przywiązaliśmy.
Pani jest zrównoważoną osobą, wykonuje to o co ją proszę. Mam nadzieję ,że będzie dobrze.aa jak nie, to wraca do nas.[/QUOTE]
Nie dziwię się że przeżywacie rozstanie z zołzunią :glaszcze:
Ale nie płacz Poker, nad Frygą i tak wisiało widmo przeprowadzki,
więc tylko się cieszyć, że taki domek spadł jak z nieba.:loveu:
Będę zaglądała czy są wieści z DS jak sobie tam radzi.

[quote name='Poker']zapomniałam powiedzieć, że pani przyniosła mi kwiaty w podziękowaniu za opiekę nad Jej pieskiem.[/QUOTE]
Bardzo sympatyczny gest...i dobrze wróży:lol:

Link to comment
Share on other sites

Oczywiście znowu " nadzwoniłam" panią , która nie ma mi tego za złe,wręcz zachęca.
Były już na 2.spacerku i pani mówi że Fryga jest bardzo mądra , bo już wiedziała do której bramy iść , a poza tym na hasło "idziemy na spacer" bardzo się cieszyła.Usnęła z łapką na pani stopie, a potem spała na kanapie.
Dała się głaskać za uszkami i po głowie a,le miała dość i burknęła , więc pani się wycofała.
Pani przyjechała po Frygę z szelkami , smyczą i adresatką.
Kupiła Frydze miski na stojaku ,ze by się nie musiała schylać ,a spanko za 100 zł zafundowała córka pani.
Pani mówi ,ze dziś cały dzień odbiera telefony , bo wszyscy znajomi i rodzina dopytują się o Frygę.
Na zakończenie rozmowy pani jeszcze raz dziękowała za to ,że miała takie szczęście,że mogła od nas Frygę dostać.
Trochę mi lżej na duszy , ale pewnie jeszcze potrwa zanim nabiorę pewności ,że Fryga ma właściwy dom, a właściwie ,że pani ma psa jakiego chciała i się uspokoję.
Brakuje nam jej.Pojutrze minie 7 miesięcy od zabrania jej ze schronu.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Poker']
[COLOR=#3E3E3E][I]Trochę mi lżej na duszy , ale pewnie jeszcze potrwa zanim nabiorę pewności ,że Fryga ma właściwy dom, a właściwie ,[/I][/COLOR][B]że pani ma psa jakiego chciałai się uspokoję.[/B][/QUOTE]
dobrze powiedziane:evil_lol:

[quote name='Poker']
Dała się głaskać za uszkami i po głowie a,le miała dość i burknęła , więc pani się wycofała.
Pani przyjechała po Frygę z szelkami , smyczą i adresatką.
Kupiła Frydze miski na stojaku ,ze by się nie musiała schylać ,a spanko za 100 zł zafundowała córka pani.
Na zakończenie rozmowy pani jeszcze raz dziękowała za to ,że miała takie szczęście,że mogła od nas Frygę dostać.[/QUOTE]
Frydze pewnie niczego nie zabraknie w nowym domu...heh i jeszcze pani taka szczęśliwa.
Oby im się ułożyło jak najlepiej:lol:

Link to comment
Share on other sites

Dzwoniłam do pani.Fryga ładnie spała z pańcią w łóżku. Daje się głaskać coraz dłużej ,jak robi wrr, to pańcia przestaje.Bawi się pluszakiem , ładnie je.Wybrała sobie miejsce na narożniku dokładnie tam gdzie spała poprzednia sunia.
Pani jest bardzo zadowolona. I my też.

Link to comment
Share on other sites

Trzymajcie kciuki , bo dziś zostaje na czas pani pracy sama w domu na 5 - 6 godzin.
Wczoraj dostałam zdjęcia panienki od córki pani z podziękowaniami za sunię.

[IMG]http://imageshack.us/a/img825/5344/frygawds2.jpg[/IMG]

Frygunia w bardzo kobiecym łóżeczku.Widzę kawałeczek kocyka , który dostała od nas z jej zapachem.

[IMG]http://imageshack.us/a/img833/2844/frygawds5.jpg[/IMG]

Dama na kanapach

[IMG]http://imageshack.us/a/img96/4028/frygawds8.jpg[/IMG]

Znalazła plamę słońca, bo ona uwielbia wygrzewać gnatki na słoneczku



[IMG]http://imageshack.us/a/img40/7808/frygawds4.jpg[/IMG]

Wzrok ma całkiem łagodny, nie wygląda na zestresowaną.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='kado']Wspaniałe foty,bo i dama piękna:)

[B]Poker[/B],to kiedy przywozisz" łysolkę" do siebie:diabloti:???[/QUOTE]Na razie na szczęście nie ma w potrzebie.
A róża faktycznie czarodziejska, zauroczyła panią.
Będę dzwonić po 14 ,żeby się dowiedzieć jak Fryga zniosła pierwszy dzień w samotności.
A nasz Pokeruś odżył, chodzi po salonie, leżał na słoneczku pod drzwiami na taras, śmiało wchodzi do kuchni na posiłki.

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...