Jump to content
Dogomania

Timon - przeszczęśliwy w nowym domu ;)


zoltir

Recommended Posts

57/12 - Ty dostaniesz szanse na poprawe życia w schronisku. Przydzielam Ci Twojego stróża.

Wydawało się że dzien jak każdy inny. Chodz nie. Tym razem to jeden z tych dni kiedy moi towarzysze niedoli zostaja zabrani gdzieś. Niektórzy wracają inni niekoniecznie. Boje się, nie chce opuszczać tej klatki. Nie jest tu najlepiej ale nie pada na głowe i jest co zjeść. Tam nie wiem co mnie czeka.

Człowieki. Co oni ode mnie chca. Zostawcie mnie ja nie chce wychodzić.

Dziwnie tu. Wszystko białe, tyle przestrzeni, nie ma krat. Ale jest zimno.


Timon - tak mnie wołają. Zrozumiałem co się dzieje. To co przed chwila przezyłem to wolność. Ciepło i miłe uczucie w sercu. Kiedyś to czułem dawno temu. to było wtedy kiedy miałem dom - rodzine. Zapomnialem już jak to jest. To wyjscie to tylko namiastka, jednak po takim pobycie za kratkami to cudowne
Dzis odmarzały mi łapki. Jestem nieduży. Jednak człowiek wział mnie na rece, objął opatulił. Czułem bicie jego serca. Czulem że jest dobry. Że mnie nie skrzywdzi. Zaufałem mu.
To los dał mi szanse. Sprawił że dni w schronisku nabrały barw. Dostaje smakołyki jakich nie znajde w misce. Dostaje pieszczoty, mizianki. czeszą mnie i przytulają. Dzięki nim odzyskuje wiare że kiedyś będę na kanapie sie wylegiwać znowu. Rosną moje szanse na dom.

[IMG]https://lh4.googleusercontent.com/-rojNhh-cE44/TzaCg7kSKeI/AAAAAAABnRI/HGPki0DI9tA/s640/IMG_0306.JPG[/IMG]

Opowiem wam coś o sobie. Jestem Timon. jestem nie duży. 31 cm w klebie. Waże jedynie 3 kg. Mówili że mieszcze się w kobiecej torebce. Nie jestem agresywny. Ani do ludzi ani do psów. Wręcz przeciwnie. Z każdym trzeba pogadać.
Umaszczenie mam kolorowe. Wręcz oryginalne. Lubie się głaskać. Spokojnie dałem sie dodykać w każde miejsca. Jednak lubie poszczekać jak się mną nikt nie interesuje. Nadaje sie do domu z małymi dziecmi jak i dla emerytów. Zmień moje życie.


[IMG]https://lh4.googleusercontent.com/-AZU2nLN2FlY/TzaCnzbSelI/AAAAAAABnSE/zWtaZMiirAs/s640/IMG_0313.JPG[/IMG]

[U]Kontakt: [/U]

[B]519824441
[EMAIL="[email protected]"][email protected][/EMAIL]

[/B]dzwoń o każdej porze dnia i nocy.


[IMG]https://lh5.googleusercontent.com/-34MVx-ZobM8/TzaCebFBefI/AAAAAAABnQ0/AxKjSKMnETI/s640/IMG_0303.JPG[/IMG]

Edited by zoltir
Link to comment
Share on other sites

  • Replies 250
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Już pewnie dzisiaj będziesz miała zdjęcia. Miałam juz informację, że Timonek czuje się świetnie, biega, wącha, bawi się piłeczką, pokazuje cyrkowe sztuczki. Wybiera się do weta dziś albo jutro. Zaręczam, że lepiej trafić nie mógł! Będzie kochany, to dom który ma takiego samego bzika na punkcie psiaków jak my. To dom z klubu "Pokręconych na punkcie zwierząt".

Zresztą, na pewno zaraz domek sie odezwie, tylko nacieszy się maleństwem, które teraz pokazuje jak bardzo sie cieszy, że jest u siebie.

Powiem więcej, cala rodzina, chyba oprócz babci była w schronisku po niego, aż dziwne że się w samochodzie zmieścili!

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...