Jump to content
Dogomania

sunia w typie labka po szkoleniu oddana do raju na łańcuch (s.14)-prosimy o pomoc!


joanna83

Recommended Posts

  • Replies 512
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Saba już po sterylizacji. Zabieg zniosła bardzo dobrze, nie wymiotowała, nie była w ciąży i być może nawet nie miała jeszcze cieczki. Dzięki Pędzelopko za zaprowadzenie Saby do lecznicy. Odwiozłyśmy ją z Bożenką do p. Eli. Szepnij jeszcze jej, żeby pod żadnym pozorem nie puszczała Saby luzem...

Sabę mogłaby przewieźć pati-c. Koszt transportu, to 450 zł z Warszawy lub 590 zł z Białegostoku. Poprzednie koszty (350 zł) były liczone przy przewozie dwóch psów, ale ponieważ Saba nie może jechać od razu po zabiegu w tak długą trasę, musiałyśmy zrezygnować. Pati-c może jechać w piątek lub w weekend. Pomóżcie proszę uzbierać pieniążki!!!

Ja niestety zrobienia bazarków się nie podejmę, bo teraz nie mam kompletnie na to czasu. Mam też sporo ubranek dziecięcych na bazarek. Może ktoś chciałaby się tym zająć?

Link to comment
Share on other sites

Saba walczyła jak lwica z sennością, padła dopiero po dłuższym czasie :lol:
Mówiłam, uczulałam jeszcze przed wyjściem na sterylkę także tego raczej nie zlekceważą - w końcu suka ze świeżymi szwami to inna historia. Dziś zajrzę, zobaczę jak sobie radzą.

[SIZE=4][COLOR=red]Naprawdę nikt nie może zająć się organizacją bazarku? [/COLOR][/SIZE]:modla:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='dogomaniaczkaa']Tak, Saba będzie w domu. Paseczka ma 5 swoich psów - 4 huskie i 1 labrador. Wkrótce pojedzie do niej kaukaz Leo ze schroniska, no i Saba. Joanna83, ja próbuję się też skontaktować z Paseczką, więc jeśli uda mi się dodzwonić (przez to szkolenie kontakt jest naprawdę utrudniony na chwilę obecną), powiem, żeby do Ciebie pilnie zadzwoniła.
[/QUOTE]

Mam trzy swoje psy- dwa husky i laba. Do tego miałam dwa husky na DT, które już są w nowych domach. Szkolenia do często dziesięć godzin kiedy jestem poza domem, czasem krócej. Psy są w tym czasie ze mną, wiec mają dobrze.

Zawsze biorę do trzech psów na DT- więc maksymalnie mam 6 na podwórku. I ja nie jestem w tym sama. Jest to mój dom, psy są na moim terenie, ale zajmuje się nimi ja, do tego mój przyjaciel- przewodnik psa ratowniczego z GRS Gdańsk i mój TŻ jak jest u mnie.

Psy mają kontakt z wieloma ludźmi, szkoleniowcami, osobami zajmującymi się adopcjami psów.

Każda deklaracja przyjęcia psa na DT u mnie jest przemyślana- dogomaniaczko, na forum na którym się poznałyśmy jest x psów szukających dt, ja do tej pory jedynie do dwóch czy trzech napisałam, że mogę zabrać- w tym do Saby.

Mam doświadczenia z psami aktywnymi, dlatego takie biorę na dt. Dodatkowo wiem, że psy, które są u mnie trafiają do na prawdę dobrych i sprawdzonych domów, co jest możliwe, po sprawdzeniu warunków do których idą i znajomości stanu psa.

Podpisuje umowę, macie stałe relacje z pobytu psa u mnie. Zdjęcia są robione zarówno w domu, jak i w trakcie szkoleń i po prostu "bycia u mnie". Miałam jeden przypadek do tej pory, w którym nie dawałam sobie rady, pracę nad tym psem przejąć instruktor z Gdyni, po szkoleniu pies został u instruktora.

O mojej osobie możecie sporo dowiedzieć się na forum happyhusky********** gdzie większość osób zna mnie, moje psy i sposób prowadzenia moich psów osobiście.

Na dogomani prawie mnie nie ma, postaram się zaglądać jak tylko będę miała czas.

Link to comment
Share on other sites

Czasem lepiej sprostować, niż żeby ktoś źle zrozumiał.

Tak jak mówiłam, dogo prawie nie używam. Weszłam, aby wszystko opisać. Zdjęcia moich psów- zarówno tymczasów jak i psów, które są u mnie stałe można zobaczyć na forum labradory.org i właśnie happyhusky. Do tego dużo zdjęć jest na moim fb. Blogów i strony już nie mam czasu osobiście prowadzić, dlatego zdjęcia są zamieszczane w różnym czasie.

Na razie kończę i pakuje psy- jedziemy na szkolenie, wracamy koło 22. Przerwę mam o 18 wtedy można do mnie zadzwonić.

Umowa zostanie przesłana z maila [email][email protected][/email], jako, że mój laptop jest teraz u mojego Tż. Proszę o esa od joanny koło 18 czy doszła.

Link to comment
Share on other sites

Saba spokojna jak nigdy :lol: wszystko wygląda dobrze, wyszłyśmy na siku przed blok zasuwała po śniegu jak zwykle. Tylko dziewczyna ma zwyczaj tarzania się i rycia brzuchem w śniegu więc trzeba było ją stopować. Wariatka. Aż miło było popatrzeć jak leży sobie grzecznie na posłaniu. Szok.
Tak będzie na co dzień po szkoleniu u Arielki :evil_lol:

Link to comment
Share on other sites

[B]Zobaczcie jakie CUDA przekazała pędzelopka na bazarki dla Saby!!![/B]

Zrób sobie prezent na Dzień Kobiet!
[B]
oryginalny pendrive, może służyć jako biżuteria:[/B]

[url]http://www.dogomania.pl/threads/223502-na-DZIE%C5%83-KOBIET-8GB-pendrive-serce-z-kryszta%C5%82kami-SVAWORSKI-NOWY-na-Sab%C4%99-do-29.02[/url].

[B]tu prawdziwa biżuteria:[/B]

[url]http://www.dogomania.pl/threads/223505-Zr%C3%B3b-sobie-prezent-na-Dzie%C5%84-Kobiet-zestaw-korale-bransoletki.-Na-Sab%C4%99-do-29.02.?p=18690005#post18690005[/url]

[B]i coś dla psiaków:[/B]

[url]http://www.dogomania.pl/threads/223504-OLBRZYMIE-JAJO-RunninGegg-zabawka-psia-idealna-dla-TTB-!!!-Na-Sab%C4%99-do-29.02.?p=18689934#post18689934[/url]

Link to comment
Share on other sites

Dziękujemy [B]Arielko[/B] za szczegółowe opisy. Myślę, że uspokoiłaś nimi wiele osób :)
Niestety umowy nie dostałam na maila. Zaraz Ci wyślę smsa, bo chyba dzwoniłaś, ale nie miałam jak rozmawiać.

[B]Emilka[/B] wielkie dzięki za bazarki. Konto ustalę zaraz i podam.

[B]Pędzelopko[/B] a jak podejście p. Eli? Daje radę? Nie puszcza Saby?

Link to comment
Share on other sites

Daje radę. Nie puszcza i zarzeka się, że puszczać nie będzie. Wogóle tak się przejęła, że chciała pozwolić Sabie załatwiać potrzeby w domu , żeby nie musiała chodzić. Oczywiście wybiłam jej to z głowy.
Zabrałam Sabę na siku i kazałam P.Eli stać na klatce i patrzeć jak Saba cierpi na spacerze. Saba zryła mordą zaspę , potem wytarzała się w śniegu , a potem chciała wykonać ślizg na brzuchu , ale na szczęście udało się ją powstrzymać. Także sytuacja pod kontrolą :D

Link to comment
Share on other sites

[quote name='pędzelopka']Daje radę. Nie puszcza i zarzeka się, że puszczać nie będzie. Wogóle tak się przejęła, że chciała pozwolić Sabie załatwiać potrzeby w domu , żeby nie musiała chodzić. Oczywiście wybiłam jej to z głowy.
Zabrałam Sabę na siku i kazałam P.Eli stać na klatce i patrzeć jak Saba cierpi na spacerze. Saba zryła mordą zaspę , potem wytarzała się w śniegu , a potem chciała wykonać ślizg na brzuchu , ale na szczęście udało się ją powstrzymać. Także sytuacja pod kontrolą :D[/QUOTE]

Haha wyobrażam sobie. Wczoraj jak odwiozłyśmy ledwo przytomną Sabę, to p. Ela była baaardzo przejęta. Bożena ją nastraszyła, że nie wolno przez tydzień w ogóle suki luzem puszczać.

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...