Jump to content
Dogomania

sunia w typie labka po szkoleniu oddana do raju na łańcuch (s.14)-prosimy o pomoc!


joanna83

Recommended Posts

  • Replies 512
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Pędzelopko jak wygląda stan finansów Saby?
W sobotę Sabcia jest umówiona, żeby się pokazać pani behawiorystce. Mam nadzieję, że stan kaszanki psiaka się poprawi i będą mogły dotrzeć na szkolenie. Musimy tylko wiedzieć czym dysponujemy.
Ja mam jeszcze jedną wpłatę chyba 20 zł, ale nie mogę się teraz do konta zalogować, więc nie pamiętam od kogo.

Link to comment
Share on other sites

Stan skarpety Saby na dzień dzisiejszy:

20 zł - sundayrose
70 zł - P.Fotograf
55 zł - werenn ( bazarek)
25 zł - dreag ( bazarek)
50 zł - Anna20
105zł - anetaa200 (bazarek)
razem [COLOR=red]325[/COLOR] [COLOR=red]zł[/COLOR]

[COLOR=black][/COLOR]

Edited by pędzelopka
Link to comment
Share on other sites

teraz szkolenia są na węglówce. Jeszcze za wcześnie na jakiekolwiek opinie.... ale już sobie podyskutowałyśmy z panią Aliną :) jak ona coś widzi jak ja .... poczekamy zobaczymy co z tego szkolenia wyjdzie, Bożenka pochwaliła, że Saba dla niej jest zmieniona na lepsze od ostatniego jej widzenia, cieszy mnie to bo w sumie po to do mnie trafiła, żeby wyjść na dobre ( pamiętam jak męża przekonywałam o koniecdzności wziecia Saby do nas, mówię "Michał musi u nas być bo ona ma się dobrych manier nauczyć rozumiesz ?" a on na to wykrzyknął " OD KOGO?" :D) , a jednak widać ma od kogo :)

Link to comment
Share on other sites

hej Asiu - miło mi to słyszeć :) Saba ma się dobrze ale wciąż ma mnustwo energii, wczoraj wyszłam z nią na spacer, najpierw troszkę pomusztrowałam ją - typu "do mnie"( z długości smyczy bo boję sie ja puszczać, ona wciaż coś węszy) "siad"( chociaż tego już nie trzeba uczyć :)) a potem pobiegałyśmy - to po kilku korektach trzymała rytm i było super idealnie ale kondycvha mi siadła i musiałam przestać :) ale widziałam, że Saba chciała jeszcze. Jej bardzo brakuje Mulana ( z resztą nie tylko jej :()pierwszej nocy szczekała przez całą noc pod naszym oknem nie mówiąc już jak wpadła do domu to taranowała wszystkie drzwi i obwąchiwała wszystkie kąty w poszukiwaniu i nic do neij nie docierało taka zajęta była ...... Na punkcie kotów dostaje świara, ale pozytywnego - chciałaby się z nimi ganiać ale nie rozumie że jest za duża.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='kaszanka']hej Asiu - miło mi to słyszeć :) Saba ma się dobrze ale wciąż ma mnustwo energii, wczoraj wyszłam z nią na spacer, najpierw troszkę pomusztrowałam ją - typu "do mnie"( z długości smyczy bo boję sie ja puszczać, ona wciaż coś węszy) "siad"( chociaż tego już nie trzeba uczyć :)) a potem pobiegałyśmy - to po kilku korektach trzymała rytm i było super idealnie ale kondycvha mi siadła i musiałam przestać :) ale widziałam, że Saba chciała jeszcze. Jej bardzo brakuje Mulana ( z resztą nie tylko jej :()pierwszej nocy szczekała przez całą noc pod naszym oknem nie mówiąc już jak wpadła do domu to taranowała wszystkie drzwi i obwąchiwała wszystkie kąty w poszukiwaniu i nic do neij nie docierało taka zajęta była ...... Na punkcie kotów dostaje świara, ale pozytywnego - chciałaby się z nimi ganiać ale nie rozumie że jest za duża.[/QUOTE]

Słyszałam, że Saba to zupełnie inny pies teraz :)
Fajnie, że udało Wam się złapać kontakt.
A może masz ochotę na jeszcze jednego tymczasika? Saba się na pewno ucieszy ;) Zobacz jakiego kawalera mamy w kolejce do Dt. Pamiętam go ze schronu, bardzo kontaktowy psiak.

[URL="http://img199.imageshack.us/i/078zu.jpg/"][IMG]http://img199.imageshack.us/img199/4311/078zu.jpg[/IMG][/URL]

[URL="http://img684.imageshack.us/i/nr1chopak7.jpg/"][/URL]

[URL="http://img220.imageshack.us/i/089w.jpg/"][IMG]http://img220.imageshack.us/img220/550/089w.jpg[/IMG][/URL]

Link to comment
Share on other sites

Taki tekścik wykleciłam - macie uwagi ??

SABA - młodziutka labladorka

Saba to młoda piękna suczka, jak to często bywa porzucona po wieku szczenięcym. Znudziła się dzieciom?, za duża wyrosła? Nie wykonuje poleceń? ……. A pewnie jak ma wykonywać polecenia, skoro ktoś przyjął pięknego szczeniaczka na zasadzie zabawki do przytulania? :(
Konsekwencję nieodpowiedzialnego działania innych ludzi spadły na nas.
Ale Saba jest bardzo chętna do nauki w ciągu jednego dnia nauczyła się podawać łapę na polecenie. Siada gdy się jej każe, nie umie jednak dobrze chodzic na smyczy najlepiej czuje się na podwórku bo lubi gonitwy :) Jest troszkę nieokiełznana, a z racji swoich gabarytów nie jest to wskazane, potrafi wskoczyć łapami na człowieka, ale teraz pracujemy nad tym aby takie niepożądane zachowania wyeliminować, nauka nei idzie w las, już widać efekty.
Saba jest żywiołową suczka bez cienia agresji, toleruje wszystkie psy, interesuje się kotami ale ze zwykłej ciekawości, nie atakuje ich. Nadaje się do dzieci ale nie do najmłodszych.
Najlepiej czuła by się w domku z ogródkiem, ale nie jest to warunek konieczny. Suczka jest wysterylizowana.


i oczywiście szukam kogoś chętnego do podania swoich namiarów obok moich - bo u mie z zasiegiem klapa - a szkoda jakby okazja przeszła koło nosa

Link to comment
Share on other sites

to określenie ma raczej na celu wyobrażenie sobie postury i gabarytów psa niż "reklamę". Podniae samego ciężaru niekidy nic nie mówi ludziom.

Jutro znów szkolenie - a ma być ładna pogoda to przynajmniej nie pobrudzi mi samochodu :) bo ostanio szkoliłyśmy w deszcz -- brrrrr

Link to comment
Share on other sites

[quote name='panbazyl']no ja mam - czy[B] labladorka[/B] jest celowym chwytem marketingowym czy tylko literówką?[/QUOTE]

[quote name='kaszanka']to określenie ma raczej na celu wyobrażenie sobie postury i gabarytów psa niż "reklamę". [/QUOTE]

Chyba raczej chodziło o to, że powinno być "lab[B]r[/B]adorka", nie "lab[B]l[/B]adorka".

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...