Jump to content
Dogomania

sunia w typie labka po szkoleniu oddana do raju na łańcuch (s.14)-prosimy o pomoc!


joanna83

Recommended Posts

:oops:o matko dziewczyny - aż się zaczerwieniłam:oops::oops::oops: - dzieki za pochwałę - ja uważam, że dla psa najważniejsze jest otoczenie - u starej kobiety z chorym psychicznie synem zachowywała się jak sobie tylko chciała bo na wszystko jej pozwalano i syn miała z tego uciechę a kobietka problem. U mnie są zasady i psica szybko zakumała że pewnych rzeczy nie pozwalam robić.

Dzisiaj na szkoleniu też była grzeczna bo smyczy nie ciągała i jak z nia i Bożenką sobie przechadzkę zrobiłyśmy to nienagannie szła to trzeba panience przyzanać. Po powrocie cały czas do 18.00 na podwóreczku byłyśmy wszyscy. Mąż porządki robił,amy z Sabą ćwiczenia i już umiemy kolejną komendę " leżeć" a to w przypadku tak aktywnego psa, który non stop w ruchu jest to naprawdę sztuka:-o:-o. Teraz będziemy tę komendę szlifować... żeby się utrwaliła. Z przywoływaniem jest najgorzej, zobaczy kota - to nic innego nie istnieje :shake::shake:


P.S. Ostatnio mój ojciec przyjechał i zazwyczaj to słysząłam " ty znów psa następnego masz" a tu niespodzianka bo padły słowa " oooooooo to najładniejszy pies ze wszystkich jakie miałaś" :lol:

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 512
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

[quote name='kaszanka']P.S. Ostatnio mój ojciec przyjechał i zazwyczaj to słysząłam " ty znów psa następnego masz" a tu niespodzianka bo padły słowa " oooooooo to najładniejszy pies ze wszystkich jakie miałaś" :lol:[/QUOTE]

hehehe :)

Gratuluje postępów :)

Link to comment
Share on other sites

Czy Pani [B]kaszanka[/B] dziś szkoli sie teoretycznie:razz:? Pojechałam z Nisią zobaczyć te postępy na placu i poznać w końcu "żywe srebro" w psiej skórze:evil_lol:, a tu nic...:roll:
Ale za to spotkałam "starą" ferajnę ze szkolenia agility, fajnie:). Puściłam Nikę raz po torze i wszystko pamiętała - slalom, tunel itd, szkoda, że nie możemy już ćwiczyć:-(.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='kaszanka']szkolenia teoretyczne są w innym miejscu :)

czemu nie możecie ćwiczyć - dotyczy to psa czy ciebie?[/QUOTE]

Nie wiedziałam, że akurat trafię na teorię...
Nisia ma mocno wysadzone stawy, a do tego zwyrodnienie kręgosłupa:(, często ledwo girkami przebiera, jest cały czas na lekach (teraz Trocoxil) i wspomagaczach, ma tak już ze 3 lata, a jest w wieku 8,5r.

Link to comment
Share on other sites

a wiec tak ....

w dniu kiedy wychodzą "pupile" ( bo nie pamiętam) dzwoni Michał do mnie i mówi - miałem telefon w sprawie Saby, a ja " ty?" a on "tak - dzwonił ojciec i mówił mi - żeby skasować te ogłoszenie bo powinniśmy DLA SIEBIE ją zostawić" :) ot i koniec historyjki z telefonem :D

Link to comment
Share on other sites

na razie nie zdecydowaliśmy sie ( tak do końca) bo musi być to decyzja przemyślana. Muszę do końca przekonać się do niej a ona do kotów mojego męża :). Jak podejmiemy decyzję to na pewno będziecie wiedzieć, ale to jeszcze nie teraz.

Pomimo wszystko jak będziecie wiedzieć o potrzebujacym foksie krótkowłosym to dawajcie znać - dla tych psów zawsze znajdzie się miejsce przy moim boku. :(

Link to comment
Share on other sites

Z Saby to niezły pomocnik dla mojego męża jest. Ciepło więc za ogródek sie wziął - najpier Saba poroznosi mu wszystko co można po całym terenie, rękawiczki, szpachelkę, nawet wiadro :) a potem nie wiadomo co gdzie jest z tych małych rzeczy i Michał ręką machnie przestaje szukać, a rano Saba wszystko poprzynosi pod drzwi :) Taka jej chyba zabawa.

Link to comment
Share on other sites

my dzisiaj po raz kolejny jedziemy bo okazała siężę szkolenia 4 razy w tygodniu:crazyeye::crazyeye:
jak dla mnie to zdecydownaie za dużo, poza tym paliwko, miało wystarczyć troszkę z pieniędzy, a wychodzi, że nie będzie kaski :(. Przypominam,Saba u mnie na darmowym dt, jak ktoś chce cos się dołożyć to czekam :) będę wdzięczna i będę miałą mniej opuchnięte uszy od wysłuchiwania narzekań męża :)

Link to comment
Share on other sites

Haaa :)
Byliśmy na godzinę 17.
Spajki ogolony na 2 cm niestety.
Po szkoleniu trochę stalismy z p. Aliną i rozmawialiśmy.

Powiem szczerze, że wyglądałam Saby, ale jakoś nie poznałam ....

My wtorki, środy na godzinę 17 póki co. W sobotę zaś idziemy na godzinę 10, bo potem do pracy.

Link to comment
Share on other sites

Kurka, wstyd się przyznać, ale nie pamiętam...
Za dużo tych psów :) Dla mnie za dużo wrażeń i informacji, dziś dopiero drugi dzień szkolenia Spajka, a ja jakoś nie ogarniam tego :) Potrzebuję czasu na utrwalenie tych informacji :)

Pamiętam tylko, że Spajki wąchał się z jakimś pieskiem starszym koło samochodu pani Aliny...
No ale to na pewno nie Saba była.

Link to comment
Share on other sites

Takie Sabusia smakołyczki dostaje na szkoleniu :)

[URL="http://www.fmix.pl/zdjecie/3158466/smaczki"][IMG]http://i3.fmix.pl/fmi1192/c0aa32ba001029544f735932/zdjecie.jpg[/IMG][/URL] :D :D:D

a na ścianie jest mnóstwo fajnych zdjęć i kolaży - wpinam ten który najbardziej mi się spodobał :) oceńcie sami :

[URL=http://www.fmix.pl/zdjecie/3158464/aga][IMG]http://i2.fmix.pl/fmi1416/69d2adae0019114e4f735914/zdjecie.jpg[/IMG][/URL]

[B]Mageda[/B] spotkamy sie w sobotę.

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...