Jump to content
Dogomania

Polarek odszedł za TM [*] Żegnaj pieseczku. Trisia ma DOM!!!


Vicky62

Recommended Posts

[quote name='Vicky62']Cioteczki tytuł zmieniłam, nie wiem czy może być, bo jakoś nic do głowy mi nie przychodzi.
Jeśli macie jakieś propozycje to bardzo proszę napiszcie.Zmienię.
W płaty z FB również uzupełniłam. Na kolejne czekam od Kasi (mai)[/QUOTE]

Dlaczego Polarek jest z małej litery?

Link to comment
Share on other sites

[quote name='mtf zalesie']podjacie prosbe najlepiej w tytule watku.wplace jak bedzie podana kwota na transport[/QUOTE]
Na transport obu psiaków Trisi i Polarka potrzebujemy 600zł.
Przypominam,ze psiaki jadą w innych kierunkach
Trisia- B-stok-Gdynia koszt paliwa 350zł
Polarek B-stok-Tomaszów Maz. koszt paliwa 250zł.
To tak naprawdę na styk wyliczone.
Gdyby nie udało nam sie nazbierać takiej kwoty do Świąt ( co raczej watpię),to być moze uda się załatwić potem transport tzw.łączony, czyli do Warszawy, potem maia pojedzie dalej z Trisią i tak samo było by z Polarkiem.
Takze koszt paliwa do W-wy dwa razy,wychodzi mniej z tym,ze nie zapominajmy ze wyciągniecie piesków to suma 100zł za dwa...plus kastracja Polarka 150zł i karma do DT Polarka, tak było ustalone z Amadorką.
Chyba juz jasno napisałam.Z tego wyliczenia lepiej by jednak było, aby pieski dostarczyć tylko do W-wy.

Edited by Vicky62
Link to comment
Share on other sites

[quote name='Vicky62']Na transport obu psiaków Trisi i Polarka potrzebujemy 600zł.
Przypominam,ze psiaki jadą w innych kierunkach
Trisia- B-stok-Gdynia koszt paliwa 350zł
Polarek B-stok-Tomaszów Maz. koszt paliwa 250zł.
To tak naprawdę na styk wyliczone.
Gdyby nie udało nam sie nazbierać takiej kwoty do Świąt ( co raczej watpię),to być moze uda się załatwić potem transport tzw.łączony, czyli do Warszawy, potem maia pojedzie dalej z Trisią i tak samo było by z Polarkiem.
Takze koszt paliwa do W-wy dwa razy,wychodzi mniej z tym,ze nie zapominajmy ze wyciągniecie piesków to suma 100zł za dwa...plus kastracja Polarka 150zł i karma do DT Polarka, tak było ustalone z Amadorką.
Chyba juz jasno napisałam.Z tego wyliczenia lepiej by jednak było, aby pieski dostarczyć tylko do W-wy.[/QUOTE]

To co tutaj piszesz, napisz na początku pierwszego postu większym tłustym drukiem.
Tak jak ktoś tutaj napisał w tytule tez przydałoby się nadmienić że potrzebne są pieniądze.
Jutro zrobię przelew dla psiaków. Tylko muszę zastanowić się nad kwotą. Konto już mam.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Rewelacja']Nie ma problemu. W przeciwieństwie do tych, przez które Trisia znalazła się w takiej sytuacji ja COŚ robię a nie wypinam na małą tyłek jak te, które śmią nazywać się miłośniczkami zwierząt.[/QUOTE]

Weszłam na ten temat przypadkiem i ....wkurzyłam się maksymalnie!!! Weszłam sobie na profil userki i co tam zobaczyłam? Ani jednego tematu założonego przez userkę, natomiast mnóstwo postów krytykanckich i polowanie na bazarkach. Co TOTO robi na Dogomanii???

Może napisze nam CO TAKIEGO ONA ROBI??? Poza zamieszaniem? Może pokaże kopie przekazów pieniężnych którymi wspomogła TYCH CO COŚ ROBIĄ? Oczywiście poluje na bazarkach i za "psie pieniądze" kupuje coś ma jakąś niedoszacowaną wartość.

Gdy natknę sie na Rewelację, na którymkolwiek z tematów, które regularnie odwiedzam, nie omieszkam ją obsmarować!!! I gdy tylko zacznie krytykanctwo zgłoszę do moderatora!

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Agata Balu']Weszłam na ten temat przypadkiem i ....wkurzyłam się maksymalnie!!! Weszłam sobie na profil userki i co tam zobaczyłam? Ani jednego tematu założonego przez userkę, natomiast mnóstwo postów krytykanckich i polowanie na bazarkach. Co TOTO robi na Dogomanii???

Może napisze nam CO TAKIEGO ONA ROBI??? Poza zamieszaniem? Może pokaże kopie przekazów pieniężnych którymi wspomogła TYCH CO COŚ ROBIĄ? Oczywiście poluje na bazarkach i za "psie pieniądze" kupuje coś ma jakąś niedoszacowaną wartość.

Gdy natknę sie na Rewelację, na którymkolwiek z tematów, które regularnie odwiedzam, nie omieszkam ją obsmarować!!! I gdy tylko zacznie krytykanctwo zgłoszę do moderatora![/QUOTE]
Też to widziałam na wielu wątkach, ale trudno, jedni pomagają, inni wolą rządzić i krytykować, czasem w bardzo niewybrednej formie.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Agata Balu']Weszłam na ten temat przypadkiem i ....wkurzyłam się maksymalnie!!! Weszłam sobie na profil userki i co tam zobaczyłam? Ani jednego tematu założonego przez userkę, natomiast mnóstwo postów krytykanckich i polowanie na bazarkach. Co TOTO robi na Dogomanii???

Może napisze nam CO TAKIEGO ONA ROBI??? Poza zamieszaniem? Może pokaże kopie przekazów pieniężnych którymi wspomogła TYCH CO COŚ ROBIĄ? Oczywiście poluje na bazarkach i za "psie pieniądze" kupuje coś ma jakąś niedoszacowaną wartość.

Gdy natknę sie na Rewelację, na którymkolwiek z tematów, które regularnie odwiedzam, nie omieszkam ją obsmarować!!! I gdy tylko zacznie krytykanctwo zgłoszę do moderatora![/QUOTE]

Rewelacja jest osobą baaaaardzo pomagającą i poswieca sie calym swoim zyciem zwierzetom. Jest bardzo znana na fb, a ja wiem co mowie. Napisalabym kto to jest, ale nie moge, poniewaz moze sobie nie zyczyc.
Mnie osobiscie pomogla wiele, wiele razy, zupelnie bezinteresownie i z jak najlepszym skutkiem. Oczywiscie w sprawie psow pomogla. Jest wspanialą, mądrą, rzeczową kobietą. Bardzo szanuje kazde jej slowo i to co robi.
Napisalam tych kilka slow, poniewaz dziwnie sie poczulam czytajac to co wyzej napisalas.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Agata Balu']Weszłam na ten temat przypadkiem i ....wkurzyłam się maksymalnie!!! Weszłam sobie na profil userki i co tam zobaczyłam? Ani jednego tematu założonego przez userkę, natomiast mnóstwo postów krytykanckich i polowanie na bazarkach. Co TOTO robi na Dogomanii???

Może napisze nam CO TAKIEGO ONA ROBI??? Poza zamieszaniem? Może pokaże kopie przekazów pieniężnych którymi wspomogła TYCH CO COŚ ROBIĄ? Oczywiście poluje na bazarkach i za "psie pieniądze" kupuje coś ma jakąś niedoszacowaną wartość.

Gdy natknę sie na Rewelację, na którymkolwiek z tematów, które regularnie odwiedzam, nie omieszkam ją obsmarować!!! I gdy tylko zacznie krytykanctwo zgłoszę do moderatora![/QUOTE]

A Twoim zdaniem mam głaskać po głowie za beznadziejne postępowanie ludzi "ratujących" zwierzęta? Tak jak w tym wypadku. jaśnie Panie decyzyjne wypieły tyłek na sunie. Zadecydowały a jak jest problem, patrz! nie ma nikogo.

Moja pomoc nie ogranicza sie do bezmyślnej dogomanii. Wyznacznikiem pomagania nie są posty czy wąteczki na których wyprowadza się pieseczki na spacerek ale konkretna rzeczowa pomoc. Wyjdź ze świata dogomanii bo jak na razie świetnie wpasowujesz się w jej klimat.

Toto masz po drugiej stronie lustra jak w nie spojrzysz. o ile nie pęknie. Skończyłam z Tobą rozmowę. A debilnego zachowania super dogomaniaczek z wieloma wąteczkami i postami nie zamierzam zostawiać bez komentarza.

nerwosol i kalmsy sobie zapodaj jak sie tak maxymalnie wkurzyłąs. Moze pomoże, chociaż efekt moze być lustrzany/...

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Awit']Wysłałam 30zł.
Czy dobrze pamiętam, że Trisi być może szykuje się dom stały u tych ludzi?
A Polarek ma dt?
Mam nadzieję, że z tych domków będą czasem informacje i jakieś zdjęcie...[/QUOTE]

Z mojej strony DT- na pewno będą wiadomości o Polarku.Na wątkach tych psów które u mnie przebywają zamieszczam informacje.

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...