Jump to content
Dogomania

Barry-Wybierz się ze mną na spacer- nie udało się odeszłem za TM :(


Igiełka

Recommended Posts

  • Replies 884
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Czy Barry ma słomę w budzie?
I dobrze by było, żeby w takie mrozy miał zasłonięte szmatką wejscie do budy (przynajmniej częściowo, bo wiem, że nie przyzwyczajone do tego psy często zrywają kurtynkę).
Przez te marznące zwierzaki nienawidzę zimy :-(.

Edited by jola_li
Link to comment
Share on other sites

Melduję się i ja:-) dziś cały dzień na szkoleniu byłam...i jutro znów to samo...Słoma zawsze zimą jest wkładana do bud w schronisku, więc na pewno teraz też tak jest. We wtorek lub w środę podjadę do Barusia:-) Karolka widzę, że się psio uzależniłaś:evil_lol: I pamiętaj, że zgodnie z zasadą "pierwsze słowo do dziennika..." już się nie wymigasz:eviltong: Narazie nikt do mnie nie dzwonił, nie pisał i nie pytał o Barego:-( Może to cisza przed burzą i lada dzień nie będę mogła się opędzić od telefonów;-)

Link to comment
Share on other sites

[quote name='nukujek']Melduję się i ja:-) dziś cały dzień na szkoleniu byłam...i jutro znów to samo...Słoma zawsze zimą jest wkładana do bud w schronisku, więc na pewno teraz też tak jest. We wtorek lub w środę podjadę do Barusia:-) Karolka widzę, że się psio uzależniłaś:evil_lol: I pamiętaj, że zgodnie z zasadą "pierwsze słowo do dziennika..." już się nie wymigasz:eviltong: Narazie nikt do mnie nie dzwonił, nie pisał i nie pytał o Barego:-( Może to cisza przed burzą i lada dzień nie będę mogła się opędzić od telefonów;-)[/QUOTE]

Trochę tak :) zajmują mi teraz bardzo dużo czasu:) I to nie tylko te moje własne, ale też inne biedaki, które są samotne, wyrzucone i smutne:)

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...