Jump to content
Dogomania

Suczka zakopana żywcem za tęczowym mostem


ULKA12

Recommended Posts

Również jestem z Myszkowa, na fejsie udostępniam plakaty z Odi, cały czas wypytuje znajomych może ktoś coś widział, słyszał, wie ale nie jest łatwo.

ANETTTA bardzo Cię proszę o nie pisanie takich komentarzy, bo że jedna osoba jest zła to nei można mówić że zaraz wszyscy pochodzący z tej miejscowości są tacy sami. Ja mogłabym napisać dokładnie to samo o Tobie, bo też znam kogoś z Będzina, kto mi się dobrze nie kojarzy. Ale ja nie przekreślam ludzi na podstawie tego gdzie mieszkają.

Pozdrawiam

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 812
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

[quote name='cyranka']" [B]myszków jest okropnym miejscem okropni ludzie mam tam rodzine i wiem co pisze !!!! "[/B]

[B]" ANETTTA", jest mi bardzo przykro, że uogólniasz sądy o ludziach - tak nie można ! Mieszkam tutaj, a mimo tego kocham zwierzęta, mam suczkę ze schroniska, opiekuję się bezpańskimi kotami, a także znalazłam super dom dla bezdomnego 8- letniego psa / owczarko podobnego/. Nie wolno stosować odpowiedzialności zbiorowej ! :([/B][/QUOTE]


sorki jak ktos sie poczuł urazony miałam na mysli tych mieszkanców zwyrodnialców i tylko ich

macie racje żle to ujełam nie tak jak pomyslałam napisałam
umie przeprość ....
wiec przepraszam

Link to comment
Share on other sites

[quote name='klaudia77']Również jestem z Myszkowa, na fejsie udostępniam plakaty z Odi, cały czas wypytuje znajomych może ktoś coś widział, słyszał, wie ale nie jest łatwo.

ANETTTA bardzo Cię proszę o nie pisanie takich komentarzy, bo że jedna osoba jest zła to nei można mówić że zaraz wszyscy pochodzący z tej miejscowości są tacy sami. Ja mogłabym napisać dokładnie to samo o Tobie, bo też znam kogoś z Będzina, kto mi się dobrze nie kojarzy. Ale ja nie przekreślam ludzi na podstawie tego gdzie mieszkają.



Pozdrawiam[/QUOTE]


przepraszam napisałam powyzej wyjasnienie

Link to comment
Share on other sites

dopeiro przeczytałam, że sunia nie żyje. nie mam słów, oprócz jednych - znajdźcie go!


może różne pomysły czy tropy niepiej omawiać tylko na pw? to oglonodostępne forum, lepiej, zeby ew sprawca nie mógł poczytac, jak się można bronić i jakie mamy mechanizmy do pokazania przekrętu czy kłamstwa. bo takie mamy, aczęsto ludzie używają standardpwych wymówek i myślą, że wynaleźli wykręt stulecia.

Link to comment
Share on other sites

Kochani, wydaje mi się, że tylko Policja może skutecznie przepytać miejscowych weterynarzy ! Żaden weterynarz nie pozwoli sobie " grzebać" w dokumentacji leczenia osobie postronnej ! Trzeba się dowiedzieć czy są jacyś weterynarze w Mrzygłodzie - tam byłoby najbliżej miejsca zamieszkania Ody i jej oprawcy.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='WILCZUREK']anetta - pieniądze są moje i to JA je przeznaczam na co zechcę. I prośba - nie obrażaj ludzi z Myszkowa. Jeżeli się tam trafił jeden taki zwyrodnialec - to co? Odpowiedzialność zbiorowa? Potępić wszystkich "w czambuł"? Zrzucić na Myszków bombę atomową?
Nie umiesz pomóc? To proszę nie zabieraj głosu i nie offuj.
Bo przypomnę Ci tu sprawę twojego 'przyjaciela" Volta113 i o tym jak to się stało, że doprowadzono w Katowicach przy Pl. Wolności do tragicznej śmierci bernardynki Berty - oki? Pamiętasz - nie???[/QUOTE]

doskonale pamietam doskonale
tylko nie ja brałam psa nie u mnie był nie ja decydowałam ...doskonale o tym wiesz od swojej kolezanki Edyty -Bajki b prawda





oczywiscie twoja kasa dawaj komu chcesz !!!nie mnie kogos wyliczać
licze na to ze przy takiej nagrodzie sprawca sie znajdzie .....ty sie wypłacisz i bedzie ok



[B]i jeszcze jedno nie strasz mnie na gg

i to czy mam tu byc na tym watku czy nie czy twoim jezykiem mam spierd .....-nie twoja decyzja






[/B]

Link to comment
Share on other sites

[quote name='ANETTTA']sorki jak ktos sie poczuł urazony miałam na mysli tych mieszkanców zwyrodnialców i tylko ich

macie racje żle to ujełam nie tak jak pomyslałam napisałam
umie przeprość ....
wiec przepraszam[/QUOTE]Zapewne w imienu mieszkańcow Myszkowa przyjęte. Ja również przyjmuję. Ale na GG Cię zablokowalem. I tak dlugo jak nie zmadrzejesz i nie wydoroślejesz - to nie odblokuję.
A EMIR-em się nie zaslaniaj. Warciście siebie nawzajem jak "pałac Paca - a Pac pałaca" I nie skowycz..... Bo mi pewnych smutnych panów w gaciach bez pasków przy tych własnie gaciach z Norymbergi przypominasz.
Rachunek za Bertę za TM i tak dostaniesz. I Ty, i Tomasz Wolak (Volt113) i BajkaB (Edyta Dziwak). I proszę - juz tu więcej nie offuj i nie obrażaj ludzi.
Szczególnie tych z Myszkowa.
Dziękuję!
Tu chodzi tylko teraz juz o to, by tego zwyrodnialca dopaść. Animozje osobiste prosze na bok.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='WILCZUREK']Możecie podać mój. Ja to wszystko zalatwię. To będzie już tylko sprawa między tym oprawcą a mną. Oda musi być - za jej ból i cierpienia - pomszczona. Ma ponieść za to co zrobil Odi zasłuzoną karę - tak? No to poniesie - mogę to zagwarantować.[/QUOTE]
Witam na wątku, reportaż w TVN widziałam, miałam nadzieję na radosny dla suni obrót sprawy :-( dziś poczytałam wątek i załamka:mdleje:. Rozumiem, że Wilczurek chce sprawę rozwiązać osobiście, nie fatygując organów ścigania, które i tak w najlepszym wypadku zasądza niski wyrok...BTW, Wilczurek, czy Ty na pewno jesteś z Oleśnicy/Wrocławia czy raczej okolice Pruszków/Wołomin? W każdym razie życzę dorwania sprawcy i stosownego potraktowania.
Odi, śpij w spokoju [SIZE=5][COLOR=purple][[COLOR=darkorange]'[/COLOR]][/COLOR][/SIZE]

Link to comment
Share on other sites

[quote name='cyranka']Kochani, wydaje mi się, że tylko Policja może skutecznie przepytać miejscowych weterynarzy ! Żaden weterynarz nie pozwoli sobie " grzebać" w dokumentacji leczenia osobie postronnej ! Trzeba się dowiedzieć czy są jacyś weterynarze w Mrzygłodzie - tam byłoby najbliżej miejsca zamieszkania Ody i jej oprawcy.[/QUOTE]

Też mi się wydaje, że z weterynarzami by mogło być ciężko. Bynajmniej z niektórymi. Z Mrzygłodu praktycznie nikogo nie znam nawet żeby zapytać czy mają tam jakiegoś weterynarza, bo żadnego nie kojarzę.

A to na 100% pewne, że właściciel jest z Mrzygłodu? Bo mógłby być z jakiegoś innego miejsca a po prostu wywieźć ją tu gdzie właśnie nikt go nie zna i nie kojarzy..:shake:

Już sama nie wiem :roll:

Link to comment
Share on other sites

Też o tym myślałam, przecież jak facet kupił szczeniaka, to napewno go na początku szczepił, odrobaczał, dbał o nową zabawkę. W jakiejś lecznicy mogą być dane. A w Myszkowie to chyba za wielu wetów nie ma. Ale to było tak oczywiste, że byłam przekonana, że ktoś już w tym temacie śledztwo przeprowadził (mam na myśli ludzi z fundacji lub policję).

Link to comment
Share on other sites

[quote name='sleepingbyday']dopeiro przeczytałam, że sunia nie żyje. nie mam słów, oprócz jednych - znajdźcie go!


może różne pomysły czy tropy niepiej omawiać tylko na pw? to oglonodostępne forum, lepiej, zeby ew sprawca nie mógł poczytac, jak się można bronić i jakie mamy mechanizmy do pokazania przekrętu czy kłamstwa. bo takie mamy, aczęsto ludzie używają standardpwych wymówek i myślą, że wynaleźli wykręt stulecia.[/QUOTE]
A zgadnij sleepingbyday..... dlaczego mi tak zalezy najbardziej, by sprawca zostal ujęty, jego dane zostaly upublicznione?
I dlaczego bym BAAARDZO chcial, by dostal wyrok tylko w zawieszeniu i żeby nie był osadzony? Domyślasz sie dlaczego? No?

Link to comment
Share on other sites

[quote name='WILCZUREK']Zapewne w imienu mieszkańcow Myszkowa przyjęte. [B]Ja również przyjmuję. Ale na GG Cię zablokowalem. I tak dlugo jak nie zmadrzejesz i nie wydoroślejesz - to nie odblokuję.[/B]
A EMIR-em się nie zaslaniaj. Wartyście siebie nawzajem jak "pałac Paca - a Pac pałaca" I nie skowycz..... Bo mi pewnych smutnych panów w gaciach bez pasków przy tych własnie gaciach z Norymbergi przypominasz.
Rachunek za Bertę za TM i tak dostaniesz. I Ty, i Tomasz Wolak (Volt113) i BajkaB (Edyta Dziwak). I proszę - juz tu więcej nie offuj i nie obrażaj ludzi.
Szczególnie tych z Myszkowa.
Dziękuję!
Tu chodzi tylko teraz juz o to, by tego zwyrodnialca dopaść. Animozje osobiste prosze na bok.[/QUOTE]



cóz za dobroduszność oczom nie wierze najmniej mi na tym zależy człowieku ....na kontaktach z Tobą .na gg ...żeby nie było niedomówień

Link to comment
Share on other sites

[quote name='MagdaH']Witam na wątku, reportaż w TVN widziałam, miałam nadzieję na radosny dla suni obrót sprawy :-( dziś poczytałam wątek i załamka:mdleje:. Rozumiem, że Wilczurek chce sprawę rozwiązać osobiście, nie fatygując organów ścigania, które i tak w najlepszym wypadku zasądza niski wyrok...BTW, Wilczurek, czy Ty na pewno jesteś z Oleśnicy/Wrocławia czy raczej okolice Pruszków/Wołomin? W każdym razie życzę dorwania sprawcy i stosownego potraktowania.
Odi, śpij w spokoju [SIZE=5][COLOR=purple][[COLOR=darkorange]'[/COLOR]][/COLOR][/SIZE][/QUOTE]
Pruszków i Wolomin nie. Ale mieszkalem jakiś czas w Palermo. na Sycylii. :P Nie pochwalasz? Znasz inne skuteczne metody?

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Isiak']Też o tym myślałam, przecież jak facet kupił szczeniaka, to napewno go na początku szczepił, odrobaczał, dbał o nową zabawkę. W jakiejś lecznicy mogą być dane. A w Myszkowie to chyba za wielu wetów nie ma. Ale to było tak oczywiste, że byłam przekonana, że ktoś już w tym temacie śledztwo przeprowadził (mam na myśli ludzi z fundacji lub policję).[/QUOTE]
Ja właśnie nie wiem czy coś było prowadzone a najlepiej by było jak by właśnie policja czy fundacja wypytała bo tak prywatnej osobie to nie wiem czy by wszystko powiedzieli.

Link to comment
Share on other sites

A co mnie tam - niech mnie najwyzej posadzą za "naruszenie danych osobowych". I tak mi juz tak strasznie wiele nie zostało - a w "kici-kici" przynajmniej przy moim glejaczku będę miał calodobowa opiekę medyczną i po żadnych ON-kologach :D się nie będe musial pałętać.

Więc tak:
[B]Mam w miarę kompletne informacje. Suńka Odi urodzona w marcu 2003 roku. Nr tatuażu: D738. Zarejestrowana w Związku Kynologicznym w Chorzowie. Pochodziła z hodowlii "Jurajskie Źródło" w Zawieciu, hodowla jest zapisana na Andrzeja Muchowicza. Podobno ów gentleman jest chorutki i obowiązki przedstawiciela kennelu pełni jego żona. Niestety - na ich tel. kom 504134250 zglasza się tylko poczta głosowa a stacjonarny 032-6723200 nie odpowiada w ogóle.[/B]
[B]Jego adres (tzn. tam gdzie jest zarejestrowana hodowla) to: ul. Wierczki Północ 38, 41-240 Zawiercie. [/B]

Może ktoś z Myszkowian albo jakiś lokalny wet pokojarzy........

Link to comment
Share on other sites

[quote name='WILCZUREK']Pruszków i Wolomin nie. Ale mieszkalem jakiś czas w Palermo. na Sycylii. :P Nie pochwalasz? Znasz inne skuteczne metody?[/QUOTE]
Pochwalam :lol: ale jako że jestem kobietą bliższe mi inne włoskie metody - Koronki i arszenik:diabloti: Czy skuteczne? Lukrecja Borgia dowiodła jak bardzo...W każdym razie dorwij drania i...

Link to comment
Share on other sites

Słuchajcie nie mnie krytykować, ale czy nie lepiej za te pieniądze (o ile ta kwota jest rzeczywista, bo jakoś nie dowierzam) wynająć detektywa, profesjonalną pomoc? albo zainwestować w kampanię jakąś? To są wprawdzie "tylko poeniądze", ale na tyle duże że warto pomyśleć nad nimi.

Przeciez za 100 tys to właściciel sam się podłoży albo wyśle szwagra, karę dostanie w zawiasach albo w najlepszym razie chwilkę posiedzi, wyjdzie i jeszcze zarobi.
A tak poza tym, to trzymam kciuki ...

Link to comment
Share on other sites

[quote name='ma-ja']Słuchajcie nie mnie krytykować, ale czy nie lepiej za te pieniądze (o ile ta kwota jest rzeczywista, bo jakoś nie dowierzam) wynająć detektywa, profesjonalną pomoc? albo zainwestować w kampanię jakąś? To są wprawdzie "tylko poeniądze", ale na tyle duże że warto pomyśleć nad nimi.

Przeciez za 100 tys to właściciel sam się podłoży albo wyśle szwagra, karę dostanie w zawiasach albo w najlepszym razie chwilkę posiedzi, wyjdzie i jeszcze zarobi.
A tak poza tym, to trzymam kciuki ...[/QUOTE]Dziekuję bardzo za radę, ale pan Krzysztof Rutkowski jest juz powiadomiony (zlecenie przyjęte!) od wczoraj wieczora. Kampanię skladam na ręce Wasze Dogomaniacy i Fundacji. Moj tel. jest dostepny calą dobę.
A co do szwagra.... no coż..... Jest promocja w Castoramie i na dwa szpadle i na dwie ławeczki. Szpadle dla potwora i dla jego szwagra. Laweczki..... no cóż..... "Szwagier" może wybierać - albo szpadel albo ławeczka :evil_lol:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='halbina']"Sąd - sądem, ale sprawiedliwość musi być po naszej stronie!" Wilczurku, życzę zdrowia! Tobie! A panu Ody życzę, żeby się w trumnie przebudził... i miał czas przypomnieć sobie o przyjacielu... [/QUOTE]

Trumny nie bedzie. Obiecuję. Chrońmy lasy Amazonii !!!

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...