Jump to content
Dogomania

Suczka zakopana żywcem za tęczowym mostem


ULKA12

Recommended Posts

Opiekunkę Ody proszę o jak najszybszy !!!! (całodobowo!!!) kontakt telefoniczny. +48505319250. WAŻNE !!! Po pierwsze - ta Psica musi mieć godny pogrzeb. Chcialem Ja adoptować. Juz dwa Wilczurki wyciagnałem "spod łopaty" - dałbym i Trzecią Psicę. Niestety.... los zrzadził inaczej.
Teraz Ona zasluguje na godny pogrzeb - jestem gotów go sfinansować. Niech spocznie obok mojej Ukochanej Nikitki
[*].
Po drugie....... ten oprawca musi się znaleźć !!!
[B][SIZE=3]I ja go MUSZĘ mieć na wyłączność !!!!!!![/SIZE][/B]

[SIZE=5][B]Za dane teleadresowe tego oprawcy zapłacę 100 tyś. zł [/B][/SIZE]
Kontakt na PW

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 812
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

I jeszcze ten artykuł:
[URL="http://czestochowa.gazeta.pl/czestochowa/1,35271,10903985,3_tys__nagrody_za_zlapanie_tego__kto_zywcem_zakopal.html"]http://czestochowa.gazeta.pl/czestochowa/1,35271,10903985,3_tys__nagrody_za_zlapanie_tego__kto_zywcem_zakopal.html[/URL]

Link to comment
Share on other sites

szkoda , ze na tym [B]plakaciku nie ma info, że suczka miała guza na brzuchu[/B], to chyba bardzo charakterystyczne i trudno normalnemu człowiekowi przeoczyć rozpadającego się nieładnie pachnącego guza, chyba, że ten potwór trzymał ją w jakiejś komórce i nigdzie nie wychodziła:-(
nie mogę zapomnieć jej spojrzenia i takiego poddanego pochylenia łepka z filmu strasznie, strasznie skrzywdzonego psa :-(:-(:-(

Link to comment
Share on other sites

[quote name='ULKA12']Rozsyłajcie gdzie się da
[URL="[URL=http://www.fotosik.pl][IMG]http://images10.fotosik.pl/506/602dfb8fa8da36ac.jpg[/IMG][/URL]"][URL=http://www.fotosik.pl][IMG]http://images10.fotosik.pl/506/602dfb8fa8da36ac.jpg[/IMG][/URL][/URL][/QUOTE]

patrząc na zdjęcia to ODA wygląda na znacznie starszą niż 8 lat ...

rozumiem, że to jakaś fundacja oferuje nagrodę pieniężna za odnalezienie sprawcy?

biedna sunia...

Link to comment
Share on other sites

[quote name='WILCZUREK']Opiekunkę Ody proszę o jak najszybszy !!!! (całodobowo!!!) kontakt telefoniczny. +48505319250. WAŻNE !!! Po pierwsze - ta Psica musi mieć godny pogrzeb. Chcialem Ja adoptować. Juz dwa Wilczurki wyciagnałem "spod łopaty" - dałbym i Trzecią Psicę. Niestety.... los zrzadził inaczej.
Teraz Ona zasluguje na godny pogrzeb - jestem gotów go sfinansować. Niech spocznie obok mojej Ukochanej Nikitki
[*].
Po drugie....... ten oprawca musi się znaleźć !!!
[B][SIZE=3]I ja go MUSZĘ mieć na wyłączność !!!!!!![/SIZE][/B]

[SIZE=5][B]Za dane teleadresowe tego oprawcy zapłacę 100 tyś. zł [/B][/SIZE]
Kontakt na PW[/QUOTE]

WILCZUREK .... szacun . W takich sytuacja dobry argument finansowy zawsze działa, tylko to "zroztrąbić"....

Do góry SUNIECZKO...

Link to comment
Share on other sites

Dlaczego na plakacie guz jest zamazany? Wiem, że to makabryczny widok, ale chodzi o dokładny obraz psa. W artukule gazety częstochowskiej nie zakryto na zdjęciu guza, a nie bardzo chyba mogę skorzystać z ich zdjęcia (nie wiem, czy mi wolno). Umieszczę plakat na swoim blogu wieczorem, bo teraz jestem w pracy i mam blokadę przesyłania zdjęć.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='karolkamadry']Chyba bardzo duże....Jeszcze wczoraj WILCZUREK pisał o 50 000...[/QUOTE]
Zdecydowalem o podwojeniu nagrody. Duże pieniadze? Rzecz względna. Pieniędzy do grobu się nie zabiera. Może i mnie dużo nie zostało?
Nie Vutz - nie emocje. Ten ktoś nie może pozostać bezkarny !!!!!!

Link to comment
Share on other sites

[quote name='ULKA12']Wilczurek, bardzo proszę podaj mi na pw swój numer, przekażę go dziewczynom z fundacji na pewno oddzwonią, 100 tys to bardzo dużo pieniędzy, jesteś pewny tej kwoty?[/QUOTE]

Mój nr kom. jest podany w poście na tej stronie tego watku. Ja wczoraj wieczorem usilowalem się dodzwonić kilkukrotnie pod nr 515131350; nikt nie odpowiadał.... zgłaszała się tylko poczta głosowa.... zostawiłem na niej wiadomość, zero odzewu....

Link to comment
Share on other sites

[quote name='romenka']Słuchajcie , to po co podawać nr telefonu którego i tak nikt nie odbiera? W ten sposób na pewno nie złapiecie sprawcy tego bestialstwa![/QUOTE]Możecie podać mój. Ja to wszystko zalatwię. To będzie już tylko sprawa między tym oprawcą a mną. Oda musi być - za jej ból i cierpienia - pomszczona. Ma ponieść za to co zrobil Odi zasłuzoną karę - tak? No to poniesie - mogę to zagwarantować.

Link to comment
Share on other sites

A ja na miejscu organizacji nie odważyłabym się napisać kwoty 100 tys na ogłoszeniu podając dane kontaktowe organizacji. Jeśli ktoś oferuje taką kwotę, to super, ale bezpieczniej podać dane tejże osoby, skoro ktoś proponuje taką kwotę. Bo potem ktoś, kto poda dane sprawcy, przyjdzie do organizacji a to nie organizacja ma te pieniądze w dyspozycji.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Lili8522']Ja też uważam że to stanowczo za dużo, może przyciągnąć tylko takie osoby które chcą się połakomić na pieniądze a defakto nic nie wiedzą.
Może być dużo 'mylnych tropów' byle by dostać kase.[/QUOTE]

A ile wg Ciebie jest warte życie mniejszych braci? I dlaczego 100tyś to za duża kwota.... ? Za duża dla Ciebie, nie dla WILCZURKA. Dla mnie każde życie jest bezcenne, pomimo tak niskich kar za znęcanie się nad zwierzętami...

Do dzieła , nie marudzimy tylko rozsyłamy wici....

Link to comment
Share on other sites

[quote name='animalon']A ile wg Ciebie jest warte życie mniejszych braci? I dlaczego 100tyś to za duża kwota.... ? Za duża dla Ciebie, nie dla WILCZURKA. Dla mnie każde życie jest bezcenne, pomimo tak niskich kar za znęcanie się nad zwierzętami...

Do dzieła , nie marudzimy tylko rozsyłamy wici....[/QUOTE]

Napisałam dlaczego.

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...