Jump to content
Dogomania

Suczka zakopana żywcem za tęczowym mostem


ULKA12

Recommended Posts

Przegladałem bardzo szczegółowo ramówkę TVP Katowice; nietety materiału o Odi nie znalazlem. Być może jeszcze nie jest rzucony "w sieć". Znalazlem natomiast odcinek "Zwierzowca" o ON-kach ---> [URL]http://www.tvp.pl/wiedza/zwierzaki/zwierzowiec/wideo/pies-czy-kot-owczarek-niemiecki-odc-50/58054[/URL] (na poczatku trochę reklam, ale da się przezyć!). Bardzo ciekawa poglądowo jest szczególnie końcowa część o dysplazji u ON-ków.

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 812
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Taaa, bajki o budowie nowego schroniska słyszę juz od ponad 4 lat, wszystko niby dopięte na ostatni guzik, już zaczynają budowę a potem okazuje się, że psy nie maja gdzie mieszkać. Masakra jakaś, nie wierzę w zapewnienia urzędników.

Jeśli chodzi o Odi ukazały się ogłoszenia w lokalnych gazetach, rozszerzamy poszukiwania na weterynarzy w Zawierciu bo to stosunkowo niedaleko.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='WILCZUREK']O Odi w TV dalej nic nie znalazlem, natrafiłem natomiast na materiał o likwidowanym schronisku w Myszkowie ---> [URL]http://www.tvs.pl/37373,psi_los_co_dalej_ze_schroniskiem_w_myszkowie.html[/URL][/QUOTE]
Obejrzałam - to teraz warto byłoby pilnować, czy burmistrz wywiąże się ze swoich obietnic odnośnie budowy nowego schroniska...

Link to comment
Share on other sites

[quote name='ULKA12']Taaa, bajki o budowie nowego schroniska słyszę juz od ponad 4 lat, wszystko niby dopięte na ostatni guzik, już zaczynają budowę a potem okazuje się, że psy nie maja gdzie mieszkać. Masakra jakaś, nie wierzę w zapewnienia urzędników.

Jeśli chodzi o Odi ukazały się ogłoszenia w lokalnych gazetach, rozszerzamy poszukiwania na weterynarzy w Zawierciu bo to stosunkowo niedaleko.[/QUOTE]
Ulka, wlaściwie chyba wszystkie gabinety z [url]http://www.weterynarze.com/index.php?action=weterynarze&woj=24&pow=09[/url] mogłyby być brane pod uwagę, bo blisko Myszkowa, na dobrą sprawę do Cz-wy też mógł zawitać.

Link to comment
Share on other sites

Mógł kupić rodowodową sukę w celu jej rozmnażania, czyli do pseudohodowli, pies mógł być latami przetrzymywany na zamkniętym terenie i nawet do weta nie trafić... mógł być psem stróżującym i siedzieć na łańcuchu i wtedy nawet szczepień przeciw wściekliźnie nie mieć... nie czepiałabym się wetów, bo mogli jej nigdy nie widzieć...

Link to comment
Share on other sites

[quote name='halbina']Mógł kupić rodowodową sukę w celu jej rozmnażania, czyli do pseudohodowli, pies mógł być latami przetrzymywany na zamkniętym terenie i nawet do weta nie trafić... mógł być psem stróżującym i siedzieć na łańcuchu i wtedy nawet szczepień przeciw wściekliźnie nie mieć... nie czepiałabym się wetów, bo mogli jej nigdy nie widzieć...[/QUOTE]
nie wiadomo jak było,ale u wetów trzeba sprawdzić...a myślę,że chociaż raz na początku kiedy ją kupili była zaszczepiona,czy odrobaczona.

Link to comment
Share on other sites

Moim zdaniem powinni cos wiedzieć w związku kynologicznym, rodowód jej pewnie wyrobiono. Rodowód wyrabia właściciel, bo od hodowcy dostaje metrykę. Może była na chociaz jednej wystawie? A jakis "owczarkarz" z okolicy? Oni raczej wiedzą kto w okolicy ma rasowego owczarka.

Link to comment
Share on other sites

Najgorsze jest to że zwierze nie powie co boli,czy jest mu dobrze czy źle! To my ludzie musimy dbać o to by zadbać o ich dobrobyt! Mi żal i zwierząt i ludzi ale nie bydlaków! Niestety na tym świecie jest więcej zła niż dobra co widać w codziennym życiu dlatego ten co zrobił tej suni taką krzywdę powinien zapłacić za to i najlepiej by tak samo go bolało jak Odi bolało! ale to i tak nic nie da bo takie przypadki powtarzają się i będą się powtarzać! A ile zwierząt w ten sposób zginęło?! Przecież takich psycholi jest mnóstwo! Tu trzeba by było kogoś kto robił by z takimi porządek by Ci drudzy bali się zrobić to samo , by było o tym słychać! W naszym świecie za "robienie" dobra idzie się do więzienia nawet jeśli tępi się bydlaków! I gdzie tu sprawiedliwość?!

Link to comment
Share on other sites

Wklejam wątek suczki owczarka niemieckiego zamordowanej przez zwyrodnialca. Jak nisko upadł człowiek skoro robi takie żeczy? szkoda, że nie było tam WILCZURKA.

[URL]http://www.dogomania.pl/threads/210271-DRASTYCZNE-!-Suka-ON-przebrana-w-sukienkę-i-skatowana[/URL]

Trzeba jednak dodać, że w naszym kraju nie są karane takie przestępstwa. Podobno sprawcy mordu na suczce husky są na wolnosci mimo wyroku skazującego. Tak słyszałam.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='maja602']Wklejam wątek suczki owczarka niemieckiego zamordowanej przez zwyrodnialca. Jak nisko upadł człowiek skoro robi takie żeczy? szkoda, że nie było tam WILCZURKA.[/QUOTE]

No już na prawdę, bez przesady ;D z tej rozpaczy przez takie infa to się załamie czy nie wiem co (już nie mówię o sobie :() :( a chciałabym by z nami jeszcze ''pobył'' :(

Link to comment
Share on other sites

Dostałem telefonicznie pewną bardzo ..... ekhm ..... wartą zweryfikowania informację..... Chodzi o pewien ośrodek w Jastrzębiu..... Niestety, znów nie mogę się na kom. fundacji dodzwonić, znów poczta głosowa..... Może to być kluczowe - ale wymaga PILNEJ weryfikacji. Fundacjo - call me please !!!!!! - mam w pracy nockę, jestem dostępny do rana pod komórką.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='WILCZUREK']Dostałem telefonicznie pewną bardzo ..... ekhm ..... wartą zweryfikowania informację..... Chodzi o pewien ośrodek w Jastrzębiu..... Niestety, znów nie mogę się na kom. fundacji dodzwonić, znów poczta głosowa..... Może to być kluczowe - ale wymaga PILNEJ weryfikacji. Fundacjo - call me please !!!!!! - mam w pracy nockę, jestem dostępny do rana pod komórką.[/QUOTE]
Już zweryfikowane - z Panią Magdą O. z fundacji. Niestety - neatywnie.
Ale nie poddawajmy się, będzie pozytywnie.
Pani informator - dziękuję. Ślad byl bardzo konkretny, szczegóły dot. i suni i guza - w 100% wiarygodne. Niestety - nie TA sunia. Zresztą tamta tez za TM - od ponad miesiąca
[*]

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...