Jump to content
Dogomania

Zajrzyjcie jaki Rocki jest szczęśliwy w swoim własnym domu :D


magda222

Recommended Posts

Zagladam do Rockiego ,ale widze,że siedzi jeszcze u Zuzi. No cóz ,mój Timek ,choc od szczeniaka jest z nami ,ma bardzo duzo strachów i też nie wiem dlaczego? Boi wszelkich hałasów ,stukotów ,pociagu ,samochodów zwłaszcza cieżarowych,ludzi w kapturach ,z torbami ,dzieci boi się od szczeniaczka . Nawet na wózek z lalką szczekał. W mieszkaniu ,jakby ktos zrobił szybszy ruch ,ucieka.
Ja tłumaczę sobie tym ,że to lęk wyssany z mlekiem matki. Urodziły sie na poligonie. Psy zostały wyłapane ,a kilka miotów szczeniąt wyszło szukać matek. Pózniej była łapanka młodych. Pierwsze zetkniecie z człowiekiem to był pościg.Jak do mnie przyjechał ,to prawie go nie było widać ,co tak się chował za inne szczeniory ,ciut wieksze od niego. Za to miłosć miedzy nami była od pierwszego spojrzenia. :)

Deklaracja moja dopiero po 10 -ym . Narazie czekam.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='AlfaLS']Zgodnie z wolą osób, które opłacały pobyt w Hoteliku naszej Mikuni ze spadku po niej Rocki dostanie 200 zł. Magda, przelew poleciał - napisz na wątku Mikuni jak kasa wpłynie :lol:[/QUOTE]

Dziękuję :Rose: Dziękuję :Rose: Dziękuję :Rose:



.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Javena']Zagladam do Rockiego ,ale widze,że siedzi jeszcze u Zuzi. No cóz ,mój Timek ,choc od szczeniaka jest z nami ,ma bardzo duzo strachów i też nie wiem dlaczego? Boi wszelkich hałasów ,stukotów ,pociagu ,samochodów zwłaszcza cieżarowych,ludzi w kapturach ,z torbami ,dzieci boi się od szczeniaczka . Nawet na wózek z lalką szczekał. W mieszkaniu ,jakby ktos zrobił szybszy ruch ,ucieka.
[/QUOTE]

Z Rokusiem nie jest tak strasznie az..... On jest lękliwy, ale nie przerazony tym wszystkim.
Po prostu odskakuje natychmiast w bok, jak sie czegos przelęknie, ale zaraz mu to mija.
No jedynie kolo zaparkowanych samochodow trzeba go przecągac, bo sam nie chce isc za nic.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='KrystynaS']A to ja też się przywitam i wstawię :loveu: :loveu: :loveu: :loveu:

Co u Rockiego??? na dom się chyba nie zapowiada??[/QUOTE]

Rocki ma dużo ogłoszeń, ale odzew jest zerowy...
Jak dałam ogłoszenie do gazety to były tylko telefony od ludzi chcących Rockusia na budowę, do pilnowania mienia itd...

[quote name='fiorsteinbock']Cioteczki, dziekuje za zaproszenie ale nie jestem w stanie pomoc finansowo :(
W Azylu mamy psiaka bez oczka i rownie kombinujemy chocby pare gorszy...ale jest bardzo cięzko :([/QUOTE]

Rozumiem. Dziękuję za pojawienie się na wątku :) Będzie nam miło jak z nami zostaniesz :)
Teraz wszędzie ciężko o deklaracje. Za dużo psio-kocich nieszczęść...

Link to comment
Share on other sites

No nie chcę mieszać, ale na budowę czy do pilnowania mienia to ja bym go nie wydała :shake:. Nie mam nic przeciwko budowom, czy przeciwko mieniu czyjemuś tam, ale według mnie to nie jest miejsce dla psa. Z różnych względów. Ludzie uważają, że jak duży pies to tylko na budowę pilnować.

Rozumiem, że piszesz o tym jako przykład telefonów nieodpowiednich dla Rockiego.
Trudno bardzo o odpowiedni dom dla psa.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='KrystynaS']No nie chcę mieszać, ale na budowę czy do pilnowania mienia to ja bym go nie wydała :shake:. Nie mam nic przeciwko budowom, czy przeciwko mieniu czyjemuś tam, ale według mnie to nie jest miejsce dla psa. Z różnych względów. Ludzie uważają, że jak duży pies to tylko na budowę pilnować.

Rozumiem, że piszesz o tym jako przykład telefonów nieodpowiednich dla Rockiego.
Trudno bardzo o odpowiedni dom dla psa.[/QUOTE]

Własnie dlatego, że myślimy tak jak Ty Rocki nie znalazł jeszcze domu.
Szukamy tego jednego jedynego człowieka :)

Link to comment
Share on other sites

Dzisiaj rano zastalam u Rokusia .... kolege.
Niunius malutki mieszka obok Rokunia w kojcu i sobie do niego przeszedl.
Razem sobie siedzialy ....
Lobuziak maly jest taki sprytny.

[URL="http://www.fotosik.pl/pokaz_obrazek/pelny/3f878f3afec47dbf.html"][IMG]http://images39.fotosik.pl/1383/3f878f3afec47dbfgen.jpg[/IMG][/URL]

Link to comment
Share on other sites

Podkop zrobili? ;) Rockuś jak patrzy... kochany...

Od kochanych cioć i wujka wpłynęło duuużżżooo kaski :)
Jesteście kochani :)

120 zł od wujka UBOCZE :loveu:
10 zł od cioci kaji555 :loveu:
60 zł od cioci Grosziwo :loveu:
40 zł od cioci Agaty51 :loveu:
10 zł od cioci Javeny :loveu:
20 zł od cioci Certusowej :loveu:

Bardzo bardzo dziękuję :Rose: :Rose: :Rose:

[B][U]Saldo: 210,36 zł[/U][/B] :multi:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='magda222']Do tej pory wysłałam około 100 zaproszeń z prośbą o pomoc.
Odpowiedziały 2 osoby... Bela51 i Krysia...[/QUOTE]
Magda222 - pewnie, jak u każdego, z kasą krucho ale Tobie nie mogę odmówić..... Podaj proszę, nr konta, wpłacę jakiś grosik :)

Link to comment
Share on other sites

[quote name='anawa']Magda222 - pewnie, jak u każdego, z kasą krucho ale Tobie nie mogę odmówić..... Podaj proszę, nr konta, wpłacę jakiś grosik :)[/QUOTE]

Dziękuję kochana :) :) :)

To prawda... Kiedyś na dogo łatwiej było o deklaracje...
Teraz wszyscy zadeklarowani po uszy albo tak jak mówisz z kasą krucho... Ech, życie...

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...