Jump to content
Dogomania

Zajrzyjcie jaki Rocki jest szczęśliwy w swoim własnym domu :D


magda222

Recommended Posts

[quote name='Plicha']A czemu mnie nikt nie zaprosił? :mad: Czy zostałam wyrzucona z klubu miłośników tyszaków? :placz::placz::placz:[/QUOTE]
Nigdy w życiu!!!!!!!!!
O ile pamiętam to Magda na wszystkich wątkach tyszaków zapraszała na wątek Rockiego - może nasza Cioteczka się troszkę "zagapiła"?:evil_lol: Teraz musisz zaglądać do naszego psiaczka codziennie :lol:. I oczywiście mu solidnie kibicować jak na członka klubu przystało :p

Link to comment
Share on other sites

[quote name='AlfaLS']Nigdy w życiu!!!!!!!!!
O ile pamiętam to Magda na wszystkich wątkach tyszaków zapraszała na wątek Rockiego - może nasza Cioteczka się troszkę "zagapiła"?:evil_lol: Teraz musisz zaglądać do naszego psiaczka codziennie :lol:. I oczywiście mu solidnie kibicować jak na członka klubu przystało :p[/QUOTE]
No zagapiłam się przyznaję, wczoraj weszłam na wątek Uranka i tam znalazłam link :) Będę zaglądać i kibicować z całych sił :)

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Livka']Nie wiem czy już gdzieś jest na wątku ta informacja, ale jeśli można poproszę o powtórzenie :

- czy Rockiemu można robić ogłoszenia ?
a jeżeli tak to na kogo kontakt w sprawie adopcji ?[/QUOTE]

[quote name='AlfaLS']Ogłoszenia można robić, tylko problem w tym, ze tekstu do ogłoszeń jeszcze nie ma :shake:. Zdjęcia mamy tylko te co na wątku... A kontakt to chyba najlepiej na Magdę222 o ile ona się zgodzi :lol:[/QUOTE]

Można podawać moje namiary.

[email][email protected][/email]
tel. 798 423 315


W starym roku na konto Rockiego wpłynęło jeszcze:

20 zł kado
10 zł Isiak
10 zł Javena

Bardzo dziękujemy :)

Link to comment
Share on other sites

Kochani pozwolę sobie przypomnieć, ze wciąż mamy mało deklaracji stałych :shake:. Według tego co na pierwszej stronie plus deklaracja Winter7 - to razem jest tylko 235 zł. Sądzę że brak jeszcze ok. 120-150 zł. W zależności od tego ile ZuziaM będzie chciała za naszego w końcu sporego pięknisia........

[B][COLOR="blue"]DEKLARACJE STAŁE:

20 zł agata51
20 zł kado
10 zł Jolanta08
10 zł Isiak
10 zł Javena
25 zł magda222
25 zł Tymotea
10 zł kaja555
25 zł Jo37
20 zł Certusowa
10 zł _Lara
20 zł UBOCZE
10 zł ranias
20 zł. Winter7

RAZEM: 235 ZŁ
[/COLOR][/B]
[B]Prosimy o pomoc w rozsyłaniu wątku, musimy nazbierać całość!!!!!!!!!![/B]

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Maruda666']Cioteczki - deklarowałam, że jak nie nazbieracie, to moje 15zł od Deri jest aktualne. Nie zlikwidowałam stałego przelewu i pewnie lada moment pójdzie. Czyli dopiszcie mnie też.[/QUOTE]

Bardzo dziękujemy!!! :)

Rocki już u zuziM. Grażyna pojechała z Nikusiem :)
Zaraz ruszają w drogę powrotną.

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...