Jump to content
Dogomania

Zajrzyjcie jaki Rocki jest szczęśliwy w swoim własnym domu :D


magda222

Recommended Posts

[quote name='czaku']zapisze sobie wątek Rockiego:). No niestety pierwsze wrażenie znów okazało się ostatnim szkoda, że złym... Pan nawet gdy z nim rozmawiałem przez telefon zapukałem mocno do drzwi i powiedział ze słyszy a czemu nie otworzył...10min tam prawie staliśmy i nic więc dobrze, że zmarnowałem czas bo przynajmniej wiemy, że Rocky nie miałby się tam dobrze...[/QUOTE]

Witamy :) :) :)

Chyba wrzucimy pana z Zawodzia na "czarne kwiatki"?
Po co ma ktoś znowu czas tracić... Facet jest niepoważny...

[quote name='Jo37']Przepraszam Was ale mam chyba zaległości w płatnościach.
Gorzej,że straciłam bazę do przelewów. Poproszę o podanie kwoty i konta.[/QUOTE]

Zaraz wszystko sprawdzę :)

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Isiak']A to pecha ma chłopak. A gościu niepoważny, może jakiś niezrównoważony? Wrzuciłam Rockiego do "swojego" kącika adopcyjnego na blogu, może tam wypatrzy go jego człowiek?[/QUOTE]

Pecha to miałby jakby do gościa trafił ;)

Dziękuję!!! :) :) :)

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...

[quote name='Jo37']Przepraszam Was ale mam chyba zaległości w płatnościach.
Gorzej,że straciłam bazę do przelewów. Poproszę o podanie kwoty i konta.[/QUOTE]

Przepraszam, że dopiero teraz odpowiadam :oops:
Twoja deklaracja to 25 zł. Ostatnia wpłata jest za marzec (wpłynęła 21.02.).

Przez te awarie dogo chyba zniknęło ostatnie rozliczenie.
W kwietniu wpłynęły deklaracje:

10 zł Isiak (IV)
25 zł magda222 (IV)
25 zł Tymotea (IV)
20 zł acha44 (III,IV)
10 zł ranias (IV)
15 zł maruda666 (IV)
10 zł Jolanta08 (IV)
20 zł kado (IV)
10 zł kaja555 (IV)
20 zł Certusowa (IV)
10 zł Javena (IV)

[U][B]Saldo: 85,36 zł


[/B][/U]Bardzo dziękuję!!! :)

Edited by magda222
Link to comment
Share on other sites

Rokus w aucie i na spacerze.


W pysiu niesie sobie rzepaczek.

[URL="http://www.fotosik.pl/pokaz_obrazek/pelny/7e41081b4c30982a.html"][IMG]http://images38.fotosik.pl/1522/7e41081b4c30982agen.jpg[/IMG][/URL]


Ze spacerku sobie niuniek przyniosl pedzik rzepaku.
Uwielbia go palaszowac prosto z pola i zawsze sobie zapsik ze soba zabiera.
[URL="http://www.fotosik.pl/pokaz_obrazek/pelny/c24a7be58e24957a.html"][IMG]http://images38.fotosik.pl/1522/c24a7be58e24957agen.jpg[/IMG][/URL]


Zrobilam zdjecie jego odbicia w lustereczku, jesli ktos ma trudnosci z odnalezieniem Rokulca.

[URL="http://www.fotosik.pl/pokaz_obrazek/pelny/8d3b502c8b2ed8fe.html"][IMG]http://images38.fotosik.pl/1522/8d3b502c8b2ed8fegen.jpg[/IMG][/URL]

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...

W najbliższych dniach wkleję rozliczenie Rockusia.
Przelewam 350 zł za 07.05.-06.06.
Gosiu, przepraszam że tak późno, ale przyznam się że zapomniałam :oops:
Czas tak szybko leci, że ani się nie obejrzałam a już jest maj...

Nadmienię też, że w międzyczasie była kolejna wizyta przedadopcyjna, ale nic z tego nie będzie.
Opiszę wszystko w najbliższym czasie.

Link to comment
Share on other sites

Najpierw wpłaty:

10 zł ranias (V)
10 zł Isiak (V)
10 zł Jolanta08 (V)
20 zł kado (V)
15 zł maruda666 (V)
60 zł Grosziwo (V,VI)
10 zł Javena (V)
10 zł kaja555 (V)
25 zł magda222 (V)
25 zł Tymotea (V)
20 zł acha44 (V,VI)

[SIZE=3][U][B]Saldo: -49,64 zł [/B][/U][/SIZE]:(

Bardzo wszystkim dziękuję za wpłaty!!!


A propos wyżej nadmienionej wizyty PA. Skontaktowała się ze mną pani mieszkająca we Francji i szukająca psa dla swojej babci, która z kolei mieszka ok. 20 km od zuziM. W kontakcie mailowym i telefonicznym wszystko było pięknie. Dom, ogród, duża rodzina, dzieci... Rocki miał mieszkać w domu a do dyspozycji mieć ogród kiedy tylko zechce. ZuziaM pojechała na wizytę i okazało się, że ogród jest podzielony na zagrody i zagródki, że mąż tej pani musi zrobić większą budę, bo ich poprzedni pies był mniejszy i do tej Rockuś się nie zmieści. Pomimo, że Rocki czekał w aucie pani nawet nie podeszła go zobaczyć i się z nim przywitać.
Ech... Szukamy domku dalej...

[B]Dziękuję zuziM za wizytę!!![/B] :Rose:



.

Edited by magda222
Link to comment
Share on other sites

[quote name='magda222'] mąż tej pani musi zrobić większą budę, bo ich poprzedni pies był mniejszy i do tej Rockuś się nie zmieści. Pomimo, że Rocki czekał w aucie pani nawet nie podeszła go zobaczyć i się z nim przywitać. [/QUOTE]
Eeech... masakra :(

Link to comment
Share on other sites

Magdziu, nie ma za co.
Przykro mi, ze to nie ten domek sie okazal.
Miala bym go blisko siebie.
To prawda ... zdjecie, ktore wkleilam powyzej ( w aucie ), to wlasnie kiedy jechalismy do pani na zapoznanie.
Kiedy pani powiedzialam, ze mam psiaka w samochodzie, to pani powiedziala ...dobrze, to pozniej ... nie ma meza i najpierw musi zrobic dla niego wieksza bude. Ich pies byl mniejszy i ma tylko malutka bude.
A posesja wokolo rzeczywiscie ... zaplotkowana cala ... zagrodek duzo o kolo domu stal stojak z butlami gazowymi. Byc moze, ze panstwo sprzedaja. a wtedy pewnie duzo ludzi sie tam kreci i dlatego psiak musiaby byc uwiazany przy budzie. I pewnie przy tym potrzebuja do pilnowania.
Szkoda ......

Link to comment
Share on other sites

[QUOTE]Pomimo, że Rocki czekał w aucie pani nawet nie podeszła go zobaczyć i się z nim przywitać. [/QUOTE]To zniechęca do tego domu. [QUOTE] na podwórku było składowisko butli więc pewnie nasz Rockuś miał tam robić za stróża. [/QUOTE] Oj nie, nie tego chyba szukacie dla Rockiego. Najpierw jakiś pan, a teraz pani - do pilnowania.
Czy on się w ogóle nadaje do roli stróża??

Musi jeszcze pomieszkać u zuziM

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...