Jump to content
Dogomania

Zajrzyjcie jaki Rocki jest szczęśliwy w swoim własnym domu :D


magda222

Recommended Posts

Proszę bardzo :lol: wprawdzie pakiety są wykupione ale mozna się zapisywać
[URL]http://www.dogomania.pl/threads/219980-Bazarek-ogłoszeniowy-(30-za-6-zł-40-za-7zł-60-za-10-zł)-na-tymczasy-do-25.01.2012[/URL]

Znalazłam jeszcze jeden

[URL]http://www.dogomania.pl/threads/220106-BAZAREK-OGŁOSZENIOWY-do-08.01-na-utrzymanie-strony-dla-psich-dziadków-w-potrzebie[/URL].

Edited by Jolanta08
Link to comment
Share on other sites

Witam pięknie:)
dziś relacja będzie raczej krótka bo ledwo żyję...wielkie podziękowania dla Grażyny bo bez niej dzisiejsza wyprawa mogłaby się nie skończyć sukcesem- przejechaliśmy ok 940 km i naprawdę dostaliśmy w kość.Grażyna zajmowała się z tyłu psami dzięki czemu mogłem spokojnie skupić się na jeździe.
Rocki rankiem był zdezorientowany jak zobaczył,że ktoś oby po niego przyjechał.Pan Jarek wypuścił go już na podwórko by sobie przed podróżą pobiegał-jednak co to za przyjemność jak obcy patrzy a w kołnierzu po zabiegu jakoś tak głupio?:roll:.Ale jak zobaczył Grażynę to mu przeszedł strach a wróciła radość:lol:...po zapakowaniu się do auta jeszcze nie bardzo mu się podobało więc zdjęliśmy mu ten kołnierz i od razu zrobiło się fajnie.Ciekawie się rozglądał potem tulił do Grażyny..troszkę się zdrzemnął i przed południem byliśmy na miejscu.Tu jeszcze Grażyna usunęła Rockiemu tampon z opatrunkiem po kastracji i po przywitaniu przez wolno biegające psiaki poszedł zwiedzać swój kojczyk.
A my zapakowaliśmy Magnatkę i pojechaliśmy do Kobiernic kolo Bielska-Białej do hoteliku Kasi.
Magnatka dostała na drogę małą dawkę sedalinu bo inaczej byłyby kłopoty..Były co prawda bo moja nowa wersja nawigacji poprowadziła nas na manowce na samym końcu:angryy: i Kasia z mężem wyjechali nam na spotkanie.Ale wszystko dobrze się skończyło jak to w każdej dobrej bajce:loveu:

Link to comment
Share on other sites

Bardzo dziękujemy za relację. Mam nadzieję że Rocki nie będzie miał nam za złe że tak ostatnio ciągle mu zmieniamy miejsce :lol:
Jesteście fantastyczni, że za jednym zamachem odtransportowaliście jeszcze Magnatkę - ona też doczekała się porcji atrakcji.
Teraz ze wszystkim może być tylko lepiej :lol:.

Nikuś serdeczne dzięki :Rose::Rose::Rose: Grażynko Tobie też :Rose::Rose::Rose:

A fotki jakieś będą? Ja nie mówię że już ale czy tak w ogóle oczy nam się pocieszą?:roll:

Link to comment
Share on other sites

Rokus pierwsza noc spedzil spokojnie.
Ma za sasiada mlodego 8 miesiecznego chlopczyka, ktory na niego troche poszczekiwal, ale Roki to oaza spokoju i nie dawal sie sprowokowac.
Jest naprawde towarzyski, spokojny i grzeczny, wiec bedzie mogl z pewnoscia wychodzic sobie do ogrodu luzem zeby sobie pobiegac na wolnosci. Oczywiscie do momentu, kiedy zacznie podchodzic do zamknietych w kojcach psiakow i przez siatke sie z nimi klocic .... wtedy swoboda sie bedzie musiala skonczyc i beda jedynie spacerki na smyczy. Ale moze Rokus bedzie madrym psiakiem i doceni te swoje przywileje i bedzie wolnosc wykorzystywal wlasciwie, bez awanturek z innymi psiakami.
Wczoraj jeszcze wzielam go na spacerek jedynie po ogrodzie, a potem dostal jesc.
Nie chcial nic jesc, ale rano miseczka byla juz pusta.
Wieczorem mial rozwolnienie po schroniskowym jeszcze jedzeniu, ale rano juz zrobil kupke ladna i mysle, ze karma mu podpasowala i sie unormuje wszystko szybko.
Na porannym spacerze najchetniej chodzil po trawie i zjadl jej naprawde duza ilosc .... potrzebowal widac porzadnie przeczyscic zoladek.
W ogole to bardzo przyjazny psiak i wital sie ze mna machaniem ogonka jak bysmy sie znali od dawna. Jest bardzo fajny.
Jest u nas mokro i poczekam z czesaniem psiaka az futerko bedzie suche. A wyczesywac bedzie co. No i na udkach ma sporo posklejanych brudkow. To wszystko bedzie trzeba usunac.
Zrobimy to na dniach najlepiej na spacerach.
Pozdrawiamy.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Jolanta08']Podpowiedzcie ,jaki tekst dać do ogloszeń Rockiego?[/QUOTE]

Jolu, Livka ogłasza go z takim tekstem:

[url]http://tablica.pl/oferta/piekny-rocki-czeka-na-dom-IDBFWW.html[/url]

Niestety nie mamy narazie innego tekstu.
Ale jeśli ktoś tu ma uzdolnienia w pisaniu to będę bardzo wdzięczna za jakiś chwytający za serce tekst :)

Link to comment
Share on other sites

Ja dałam taki tekst ,ale można jeszcze coś zmienić
[B][SIZE=3]ROCKI to przecudowny, 6-letni pies, który w życiu bardzo dużo przeszedł.
Do schroniska został oddany przez właściciela i od czerwca 2007 r. ciągle szuka domu. [/SIZE][/B]
[B][SIZE=3]Niestety w schronisku bardzo się bał, wycofał się. [/SIZE][/B][B][SIZE=3]Stał się nieufny i bojaźliwy. [/SIZE][/B]
[B][SIZE=3]Im więcej czasu upływało, tym Rocki bardziej się wycofywał...zaczął popadać w depresję...[/SIZE][/B]
[B][SIZE=3]Na szczęście nadszedł czas zmian. Rocki zorientował się, że nikt nie chce go skrzywdzić i teraz na widok człowieka cieszy się całym sobą, tańczy skacze i nadstawia ucho do drapania. [/SIZE][/B]
[B][SIZE=3]Jeszcze czasami ma chwile gdy się boi, gdy nagle się skuli, ale zdarza się to już coraz rzadziej. Rocki jest już gotowy by trafić do nowego domu. Jednak jego opiekunowie muszą być świadomi jego przeszłości, muszą być cierpliwi i wyrozumiali, a Rocki wynagrodzi im wszystko.[/SIZE][/B]
[B][SIZE=3]Rocki jest dość sporym i dość silnym psem, jednak ładnie chodzi na smyczy i uwielbia zabawy z przeciąganiem sznura,jest wykastrowany , obecnie przebywa w hoteliku.[/SIZE][/B]

Link to comment
Share on other sites

Koszty przewozu Rockiego z Łazisk do zuziM i przewozu w drodze powrotnej Meggi do Kasi wyniosły[B] 270,38 zł[/B].
Nikus z Livką dorzucili się i tym sposobem mamy do uregulowania tylko [B]250 zł.[/B]
[B]Bardzo dziękujemy :) :) :)[/B]
Zdecydowałyśmy z AlfąLS, że pokryjemy koszty po połowie.
Przelałam więc z konta Rockiego [B]125 zł.[/B]

[B]Bardzo dziękujemy Nikusiowi i Grażce za tą podróż!!! :) :) :)[/B]

Link to comment
Share on other sites

[quote name='AlfaLS']Magda przekazałam Ci 15 zł. - to deklaracja Marudy666 dla Rockiego :lol:[/QUOTE]

Bardzo dziękuję :) Wpłynęła :)

Wpłynęło też więcej wpłat, więc idę uzupełnić 1 stronę :)
Bardzo wszystkim dziękuję :)

Za hotelik płacimy 350 zł. Właśnie przelałam zuziM za okres 07.01.-06.02.
ZuziaM napisała mi też, że jak przybędzie jej jakiś psiak to zmniejszy opłatę do 330 zł :)
Dziękujemy!!! :)

Po opłaceniu hoteliku i uregulowaniu kosztów podróży na koncie Rockiego zostało [B]81,05 zł[/B].
Będę wdzięczna jak ktoś pomoże mi rozsyłać zaproszenia na wątek i prośby o deklaracje.

Edited by magda222
Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...