Jump to content
Dogomania

Bunia odnaleziona :)


nika28

Recommended Posts

[B]Bardzo proszę o pomoc...[/B]

[B]W piątek 9.12 w nocy zaginęła [COLOR="red"]w Warszawie na ul. Klemensiewicza[/COLOR] (Jelonki)[/B] adoptowana z naszego przytuliska sunia Bunia...

Niestety nowa Pani okazała się na tyle nieodpowiedzialna, że nie dość że wyszła z suczką w obroży (a nie jak prosiliśmy w szelkach), to nawet jej nie szukała i raczej nie zamierza... Bunia wraca do schroniska (chyba, że znajdzie się dla niej jakiś DT...), ale trzeba ją najpierw znaleźć i złapać...

[B]Bunia od szczeniaka była w schronisku, jest wycofana i nieufna do obcych...[/B] Ale błąka się już kilka dni, i powinna dojść do jedzenia...

Była widziana dzisiaj na parkingu na ul. Klemensiewicza, ale zanim Agnieszka dojechała z Głowna suni już nie było...

[B][SIZE="4"][COLOR="red"]Bardzo proszę osoby które mieszkają w pobliżu o pomoc...[/COLOR][/SIZE][/B] :( Agnieszka dzisiaj powywieszała ogłoszenia, szukała jej, ale niestety...

A tak wygląda Bunia :

[IMG]https://lh4.googleusercontent.com/-ljJ6K-pho8w/Tr5hMbnQ1UI/AAAAAAAAB2Y/r9ZLYq_zcNM/s602/Bunia1.jpg[/IMG]

[IMG]https://lh6.googleusercontent.com/-_PeMUndSElY/Tr5hakq95dI/AAAAAAAAB2Y/xVawqyD3oAk/s602/Bunia3.jpg[/IMG]

[IMG]https://lh3.googleusercontent.com/-6bFM8RlfNwA/Tr5hb4flr8I/AAAAAAAAB2Y/Vww5oPcmEiA/s602/Bunia4.jpg[/IMG]

[IMG]https://lh6.googleusercontent.com/-o5gAVo6yAAw/TohLK-kmPeI/AAAAAAAACNo/auYK3hyPJCk/s602/fot%2525202222.jpg[/IMG]

[B][SIZE="3"]Jeśli ktoś by ją widział, proszę o kontakt z Agnieszką : [COLOR="red"]509-104-718[/COLOR][/SIZE][/B]

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 166
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Cześć ! Znalazłam WAS na FB, niestety mieszkam z drugiej strony Wawy :-(

Porozsyłajcie na PW link, może więcej cioteczek przybędzie!!!
A na FB zmieniajcie często fotki, wtedy ludziom przypomnicie o wydarzeniu, i częściej będą udostępniać !! Postaram się na FB pomóc! Tam mam więcej znajomych !

My od sierpnia szukamy suni z radomskiego schronu na Bródnie, każdą wolną chwilkę na to poświęcamy, na plakatowanie i włóczenie się po okolicy i wypytywanie ludzi, czy nie widzieli, ale Nasza Demi jest maleńka i ciężko ją zlokalizować :-( wrzuciłam tam WASZ link, może któraś dziewczyna będzie miała w tamtej okolicy znajomych!
Trzymam kciuki za Waszą Bunię !!!!!!!!!!!!

Link to comment
Share on other sites

Boże, oby nie spotkał jej los jak inną sunię<tfu> która w kilka godzin po zamieszkaniu w nowym domu już nie żyła, bo tak samo wypięła się ze zbyt luźnej obroży i zaraz ją zabił samochód.
Czy kontaktowaliście się z Panem Mirkiem z Sity? 22-492-43-73
Daj Boże żeby żyła.
Jest gdzieś plakat?

Edit:
A czy ta kobieta!! krew mnie zalewa jak myślę o bezmyślności, czy ta kobieta nie może chociaż zrobić te minimum dla niej, żeby dać komuś by rozwieszał plakaty?

Po co ona ją w ogóle brała?

Edit:
Dajcie mi plakat [email][email protected][/email]
Koleżanka mieszka w okolicy tej okolicy, rozwiesi kilka.

Link to comment
Share on other sites

Ja niestety z innej strony miasta.. Dziewczyny powiadomcie lecznicę na Klemensiewicza, całodobową na Powstańców Śląskich, przy CZumy (bodajże 8?) jest szkoła i na pewno drużyna harcerska- młodzież jest zazwyczaj życzliwie nastawiona, obok jest Ratusz i osiedle Przyjaźń- dużo zakamarków gdzie może się spokojnie schować psiak- oplakatować te okolice. Jest też Lidl gdzie przychodzi dużo ludzi- ona tam tez może szukać jedzenia

EDIT.. Po drugiej stronie Górczewskiej na wysokości Klemensiewicza są działki.. Może warto tam popytać??

Link to comment
Share on other sites

Awit, wysłałam plakacik. Jeśli ktoś jeszcze by chciał, to proszę o meila, będę wysyłać.

W okolicy Klemensiewicza jest kilka lecznic, chyba wszystkie już są poinformowane... Może ktoś ją znajdzie, i zaprowadzi do którejś z nich...

inga.mm, telefon do Pani jest na czarnych kwiatkach, ale jeśli chcesz, mogę chyba Ci podać na pw.

Uważajcie na tą kobietę, bo na pewno będzie szukała następnego psa... :( Robi dobre wrażenie, a jest totalnie nieodpowiedzialna...

Link to comment
Share on other sites

Latałam dzisiaj po nocy bo wczoraj o 23.oo zginął następny psiak adoptowany z Palucha Tofik (wyrwał się ze smyczy!). Pani rozpacza a ja działam. Ona skończyła z mężem szukać, poszłam ja. Niestety nic. Ani duży pies ani mały nie trafił się. Jutro rozlepiamy plakaty. Jest już na Fejsie.Tofik zginął w okolicach Krępowieckiego, Góralskiej, Górczewska, Redutowa.
Przy poszukiwaniach Buni może ten łobuziak się znajdzie!
[URL]http://a7.sphotos.ak.fbcdn.net/hphotos-ak-ash4/s320x320/382718_2334982090201_1119287530_31842877_756311979_n.jpg[/URL]

Link to comment
Share on other sites

[quote name='yunona']Latałam dzisiaj po nocy bo wczoraj o 23.oo zginął następny psiak adoptowany z Palucha Tofik (wyrwał się ze smyczy!). Pani rozpacza a ja działam. Ona skończyła z mężem szukać, poszłam ja. Niestety nic. Ani duży pies ani mały nie trafił się. Jutro rozlepiamy plakaty. Jest już na Fejsie.Tofik zginął w okolicach Krępowieckiego, Góralskiej, Górczewska, Redutowa.
Przy poszukiwaniach Buni może ten łobuziak się znajdzie!
[URL]http://a7.sphotos.ak.fbcdn.net/hphotos-ak-ash4/s320x320/382718_2334982090201_1119287530_31842877_756311979_n.jpg[/URL][/QUOTE]

Dam znac mamie , ona mieszka vis a vis Ratusza a na pierwszy spacer chodzi o 4 rano może cos wypatrzy :)

Link to comment
Share on other sites

Na FB sunieczkę rozgłosiłam jak tylko umiem. Dziś niestety nie pomogę w poszukiwaniach.
Może jutro na chwilę się wyrwę, ale nie mam jak wydrukować plakatu.
Dziewczyny może zmieńcie tytuł na Warszawa zaginęła sunia, i dalej co uważacie. Bardziej zwróci uwagę osób z Wwy.

[B]yunona[/B] a czy Tofik ma jakieś wydarzenie/wątek poszukiwawczy, żeby go też rozgłosić?
Ten jego plakat jest w małej rodzielczości i nie bardzo daje się przeczytać treść.

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...