Jump to content
Dogomania

Bunia odnaleziona :)


nika28

Recommended Posts

  • Replies 166
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Czorcik dostałaś instrukcje co zrobić, by nadal cieszyć się zdrowiem, zastosowałaś?:-) Choć maleńką część?

Olena mnie na bieżąco informowała, ciągle rozmawiałyśmy, i denerwowałyśmy się i pocieszałyśmy jednocześnie.

Zaradna Ty wczoraj latałaś z Oleną, a z jakiego przytuliska jesteś, bo pisałaś, że "Bunia wraca do nas"

Nie mogę się skupić, przepełnia mnie wielka radość:-)

Teraz by się przydało żeby te plakaty w miarę możliwości pozdejmować.

Ciekawe jak Bunia teraz, gdzie są i jak się czuje.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Awit']Czorcik dostałaś instrukcje co zrobić, by nadal cieszyć się zdrowiem, zastosowałaś?:-) Choć maleńką część?

Olena mnie na bieżąco informowała, ciągle rozmawiałyśmy, i denerwowałyśmy się i pocieszałyśmy jednocześnie.

Zaradna Ty wczoraj latałaś z Oleną, a z jakiego przytuliska jesteś, bo pisałaś, że "Bunia wraca do nas"

Nie mogę się skupić, przepełnia mnie wielka radość:-)

Teraz by się przydało żeby te plakaty w miarę możliwości pozdejmować.

Ciekawe jak Bunia teraz, gdzie są i jak się czuje.[/QUOTE]


tak zastosowałam część :) a potem leżałam pod kocem i bałam się wyleźć :)
a plakaty same się pozrywają :)

Link to comment
Share on other sites

Hurrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrra!!! Dziewczyny ogromnie cieszę się, że Bunia już bezpieczna. Ja wierzyłam , że ona się znajdzie tak jak Tofi.:multi::multi::multi: Jak przeczytałam to poryczałam się. Super:lol:. Domki trzeba bardzo skrupulatnie sprawdzać i instruować, bo zmiana miejsca i nowi ludzie to ogromny szok dla psiaka i bardzo często uciekają, nie wiedząc co się dzieje.:crazyeye: Dotyczy to wszystkich psiaków. Ja mam ze schroniska b. łagodną jamniczkę, ale wiem co przeżyłam jak wyszłam z nią za bamę schroniska. Leżałam z nią w rowie (serio) , bo strasznie się wyrywała i czekałam na taksówkę , facet który mnie wiózł do schroniska dał mi na szczęście wizytówkę i przyjechał po mnie wyciągając mnie z rowu. Rów był przy bardzo ruchliwej szosie i mogło się to skończyć tragedią gdybym odpuściła choćby na moment. Także pamiętajcie o tym wydając psiaki.

Link to comment
Share on other sites

Też fajnie, że w tym schronisku jest tak, ze wolontariusze tak dzialaja, osoba ktora jest najwazniejsza tam jest w stanie pojechac po psa, pies leci i macha ogonem, jak pomysle o niektorych schroniskach gdzie psy sa katowane przez pracownikow to mi sie niedobrze robi na to wszystko.

Link to comment
Share on other sites

Jak Guliwer pozdejmuje ogłoszenia, będę spokojna.
Bo jak tylko można to trzeba je pościągać.
Myślę, że dziewczyny mogą jeszcze do tej szkoły zadzwonić, powiedzieć w sekretariacie, i nauczycielki poinformują dzieciaki a te też pościągają ogłoszenia.
Bo po co mają wisieć, ktoś przeczyta, będzie się martwił.
Bunieczko trzymaj się skarbie!!!
Ciotki mało życia nie straciły przez te nerwy, ale już znowu żyją:-)

Link to comment
Share on other sites

[B]Dziś szczęśliwy dzień dla zaginionych psiaków, ze schroniska w Kaliszu uciekł kilka dni temu Murzynek, chorujący na padaczkę, strasznie się o niego baliśmy... Dziś też się znalazł, przestraszony, ale cały i zdrowy. :smile:
[/B]Super wieści ;) Oby wszystkie zaginione psiaki miały tyle szczęścia jak dziś Murzynek i Bunia.
Pseudo właścicielka raczej nie odpowie za to. Ona nawet nie odbierała od nas telefonów i nie otwierała nam drzwi. To i tak cud, że powiadomiło o tym, że suczka jej uciekła.
Jedyne co mogliśmy zrobić to porozgłaszać dane tej kobiety, żeby już nigdy nikt jej nie wydał żadnego zwierzęcia.
Dziękujemy wraz z Bunią Wam wszystkim z całego serca: [url]http://www.facebook.com/?ref=logo#!/photo.php?fbid=10150470745003556&set=a.10150108719228556.285834.282067398555&type=1&theater[/url]

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...