Jump to content
Dogomania

Bunia odnaleziona :)


nika28

Recommended Posts

Słuchajcie :D Żona tego Pana, który znalazł Bunię jak dowiedziała się o całej historii chciała ją adoptować :D Ale państwo mają już pieska i 2 kociaki ze schroniska no i warunki im nie pozwalają na kolejne zwierzę. Pan jeszcze nam napisał, że warto było pobiegać po osiedlu jako "psi detektyw", żeby zobaczyć radość opiekunki Buni :D

DZIĘKUJEMY :D
Nasza malutka już bezpieczna i szczęśliwa tam gdzie się wychowała. Mam nadzieję, że szybko zapomni o tym co się wydarzyło.

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 166
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

[quote name='zaradna']Słuchajcie :D Żona tego Pana, który znalazł Bunię jak dowiedziała się o całej historii chciała ją adoptować :D Ale państwo mają już pieska i 2 kociaki ze schroniska no i warunki im nie pozwalają na kolejne zwierzę. Pan jeszcze nam napisał, że warto było pobiegać po osiedlu jako "psi detektyw", żeby zobaczyć radość opiekunki Buni :D

DZIĘKUJEMY :D
Nasza malutka już bezpieczna i szczęśliwa tam gdzie się wychowała. Mam nadzieję, że szybko zapomni o tym co się wydarzyło.[/QUOTE]
Bunia to mądry piesek i wiedziała komu się ma pokazać, żeby ją odnaleziono. Wyczuła psinka dobrego gościa ;) :))))

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Guliwer89']sugerujesz ze my nie dobre goście i gościówy jesteśmy:mad::mad:[/QUOTE]

Tez chcialam zapytac!!!??? Wam jak Wam, ale mnie to od razu powinna sie pokazać;).


A ja jeszcze dostalam smsa co u Buni:
" Bunia przeszczęśliwa. Jak przyjechała, to wylizywała pyski wszystkim biegajacym psom (były troche zdezorientowane;) a potem biegiem do swojego kojca i swojej budy. Dziś też byłam a ona nadal tryska radością. To jest niesamowite".

;)

Link to comment
Share on other sites

[quote name='yunona']Nie ..... nic takiego nie sugeruję ;), ale w końcu sunie lgną bardziej do facetów, a chyba nie chciałaby żadna być facetem? :) Ja na pewno nie :) :) :) :)[/QUOTE]

ale jakby na Guliwera89 nie patrzeć , to facet :)
znam Go tyle lat i zawsze był facetem odkad Go pamiętam :)
co prawda nie wiem co było wcześniej

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Czorcik']ale jakby na Guliwera89 nie patrzeć , to facet :)
znam Go tyle lat i zawsze był facetem odkad Go pamiętam :)
co prawda nie wiem co było wcześniej[/QUOTE]
Sorry Guliwer :) być może jakiegoś feromonu nie wydzielałeś, który wydzielał gość , którego wypatrzyła Bunia ;):evil_lol::evil_lol: [COLOR=silver](fajnie, że możemy sobie teraz na luziku pożartować)[/COLOR]

Link to comment
Share on other sites

[quote name='yunona']Sorry Guliwer :) być może jakiegoś feromonu nie wydzielałeś, który wydzielał gość , którego wypatrzyła Bunia ;):evil_lol::evil_lol: [COLOR=silver](fajnie, że możemy sobie teraz na luziku pożartować)[/COLOR][/QUOTE]

no pewnie , trzeba pożartować :)
może pan którego wypatrzyła Bunia był po prostu przystojny ( sorry Guli , ale wiesz jak jest :diabloti: )

Link to comment
Share on other sites

Życzenia świetne, noski cudne, ja też chcę mieć takie moje noski:-)

Jaka Bunia dumna na zdjęciu:-)
Nic a nic mnie nie dziwi, że nie dała się sfotografować
Już kiedyś jej zdjęcia porobili a potem domek znaleźli, zawieźli, zagubili, na poniewierke skazali.

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...