Jump to content
Dogomania

Ligota-KONIEC PSIEGO DRAMATU!!! A jednak jest jeszcze coś do zrobienia!!! :(


monikita

Recommended Posts

  • Replies 3k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

[quote name='doddy']
Potem zabraliśmy Mambę... Chodzący obraz cierpienia i rozpaczy... Sucz, która nie wiedziała jak się merda ogonem... Ciężko jej było nauczyć się kochać... Dlatego została u mnie. Dziś mija rok i 6 dni jak jest u mnie :loveu:

[IMG]http://img254.imageshack.us/img254/6246/mamba4wf8.jpg[/IMG]
[/quote]
Toż to był kłębek nieszczęścia :placz: Jak dobrze że ją zabrałaś:loveu:

Link to comment
Share on other sites

Wspaniale że wiel psó znalazło swoje miejsce na ziemi :)

kurcze... to już rok...

to ja teraz przedstawiam moja małą ligocka ksieżniczkę NUKA

jeszcze w ligocie :

[IMG]http://img72.imageshack.us/img72/2344/nowe010yn9.jpg[/IMG]

a tutaj w ubiegłoroczne wakacje :

[IMG]http://lh6.google.com/AnetkaT/RqzKgax8D0I/AAAAAAAAAJY/0aXw1ABYRho/100_1187.JPG?imgmax=512[/IMG]

[B]Ale nie zapominajmy o psiakach które jeszcze czekaja na wspaniale domki !!![/B]

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Koperek']No i [B]MagYa [/B]pojechała po bandzie!:evil_lol:[/quote]
no co ciotka :eviltong: czemu sie smiejesz?
wiem, ze lovefigaro oferowala dt jeszcze innej suni, wiec to bylo takie pytanie teoretyczne.. heh.. no totalny brak zrozumienia, no!
Koperku a bylas moze w Ligocie ostatnio?

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...

W Ligocie ostatnio podrzucili dwa onkowate szczeniaki dziewczynki 3mc, łapska to maja jak pieść faceta sa takie łoch twarde babska :)

Przyjechali tez ludzie z dorosłym psem , kiedy pracownicy odmówili przyjecia , przywiazano go do przystanku, i tak trafił do przytuliska.

Wczoraj z relacji mieszkanców wsi wyzucony z samochodu malamut! Piekny zadbany az dziw, bedziemy sprawdzac czy ma chipa , moze ktos złosliwie ukradł go jakiemus sasiadowi i wywiózł, takie sytuacjie juz bywały.

Wczoraj również zabrałyśmy od gospodarzy w Ligocie postrzelonego przez mysliwego psa, ludzie nie mieli kasy na weta i wsadzili go do stodoły myslac ze sam sie wylize:shake: postanowiłysmy ratowac psa:placz: a o kase bedziemy martwic sie potem. Pies jest juz po operacji ma pozszywane miesnie i skóre...

Obecnie w Ligocie zostało naszych psów 29 i 4 przybyłych, i wraca z adopcji dziadek pies z obrazka adopcyjnego Ligoty na stronie strazy...

Link to comment
Share on other sites

[quote name='monikita']tak,pisałam do Ani maila,a jutro zadzwonie. Ty maczałas w tym łapki :)?

Widziałaś bulka z wnyków, taki kochany , tak mi go szkoda normalnie chyba zaczne :mad: pseudo włascicieli.[/quote]

ad1 - tak - maczałam łapki:evil_lol:
da2 - nie widziałam:shake:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Koperek']A ten dziadek dlaczego wrócił z adopcji?? (na fotce taki uśmiechnięty, duży, brązowy, tak??)[/quote]
tak usmiechniety w Ligocie, natomiast u nowego własciciela nie:-(, został wydany przez pracowników bez naszej zgody , po sprawdzeniu warunków( ciasna buda, łancuch) kazalismy psa oddać. Na początku były opory... najwazniejsze ze wraca.

jest jeszcze jedna tak wydana suka , bez naszej zgody, dziewczyny były juz daw razy ja zabrac. Facet strasznie narwany stawia sie do bicia, jego zdaniem pies to pies i buda mu na zycie powinna wystarczyć.

pracownicy maja juz zapowiedziane ze nawet martwego szczura bez naszej zgody nie wolno wyniesc z posesji, zreszta wiedzieli to od poczatku...

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...