Jump to content
Dogomania

Owczareczka po wypadku, potrzebne $ na operację-prosimy


karolina1981

Recommended Posts

[quote name='Marycha35']Kajko szacun ogromniasty!!!!!! Laurka jest do schrupania:)[B] I ta dumnie pierś wypięta, nikt nieproszony nie wejdzie do Was, to pewne[/B];)[/QUOTE]

Marysiu racja :evil_lol: czy ta "twarz" wyglada na część skladowa potulnego pieska, ktory wpuszcza wszystkich na swoja WLASNA posesje :eviltong: Nic z tego...:mad::diabloti:

Bede bronic do upadlego ;) Portretowka -TYP-Laurka ;)


[URL="http://www.fotosik.pl"][IMG]http://images41.fotosik.pl/1384/4ef453ee02195b98med.jpg[/IMG][/URL]

Edited by Kajka_72
literowka
Link to comment
Share on other sites

  • Replies 2.1k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Dla mnie nie ma nic bardziej zachwycającego niż dumny, świadomy swojej wartości zadbany owczarek :loveu:
Wypisz, wymaluj LAURA obecnie :loveu:
Sama gracja i piękno :):):)
Dlatego takim bólem mnie napawa widok tych skrzywdzonych, upodlonych przez "człowieka"... :(

Link to comment
Share on other sites

[QUOTE]Dlatego takim bólem mnie napawa widok tych skrzywdzonych, upodlonych przez "człowieka".[/QUOTE]doskonale to ujęłaś DONneczko...

[QUOTE]Dla mnie nie ma nic bardziej zachwycającego niż dumny, świadomy swojej wartości zadbany owczarek :loveu:
Wypisz, wymaluj LAURA obecnie [/QUOTE]Podpisuję się pod tym z pełną odpowiedzialnością:cool2: Lornetka jest teraz [COLOR=red]t[/COLOR][COLOR=red]he best[/COLOR]

Link to comment
Share on other sites

Portretówka Laurki wspaniała - jaka dumna SUNIA - extra!!!
Co do ogrodu, wypalonych placków trawy i "przesadzonych" kwiatków, to wszystko znam z autopsji ;). Nawet doniczki (patrz fotka) mamy Kajko podobne.
Miłych porządków wiosennych w towarzystwie futrzastego towarzystwa.
Pozdrawiamy z wiosenno-upalnego Krk
Kika i Czaki :)

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Marycha35']Hi, faktycznie wzrok jest taki, że lepiej uciekać!!;) Kajko martwię się o Ciebie;)[/QUOTE]

A dlaczego martwisz się o Kajkę .....przecież jej Laurunia nie przegoni z domu ;-) bo kto da jeść, kto będzie przytulał i głaskał itd kto będzie o nią tak dobrze dbał..... ;-)

Link to comment
Share on other sites

Dziekuje w imieniu Lornetki za tyle milych slow :loveu:
Karolinko dziekuje :loveu:

Marysiu, ja sie nie dam ;) ze mnie tez twarda sztuka i jesli cokolwiek grozi mi ze strony Laurki to zdecydowanie -smierc przez zalizanie :diabloti: Tak jak pisze Ilusia ....ona kocha swoja "miche" i doskonale wie, kto ja zapelnia , kocha spacery i doskonale wie , kto z nia wychodzi, kocha pieszczotki, a to pancia zacalowuje no i brylant nie mniej ;)
Ale jest tez tak, jak pisze Ewa ....to bardzo terytorialna sunia, pewna siebie, dumna i z charakterem twardym jak skala :) a jej czarny pychol i ten szelmowski wzrok- sprawia, ze budzi strach w ludziach;)
Ja uwielbiam takie czorty ...przynajmniej widac jak robia postepy :)

Dzisiejsze RTG odlozone na jutro , na godzine 12. Pani dr w tej chwili zadzwonila, ze ma grype od czwartku i dzisiaj jeszcze nie bedzie w klinice :( , a ja wole zeby to Ona zrobila RTG. Wazne jest, by bylo dobrze zrobione.
Laurka "modli sie" nad pusta miska ;) dzisiaj sniadania nie bylo ze wzgledu planowanego przeswietlenia , ale juz lece szybko nakarmic. Dobrze slysze jak micha fruwa po scianach :mad::diabloti:
Sciskamy mocno i dziekujemy, ze jestescie :)

Link to comment
Share on other sites

RTG zrobione, za chwile wysle je do konsultacji dr :)

W/g mojej Pani Dr , postep jaki uczynila "lapka" w zwapnieniu od ostatniego RTG jest ogromny :multi: Widac monolit i Pani dr uwaza, ze dr N. kaze jeszcze poczekac 3tyg. do zakonczenia cieczki, poniewaz w trakcie burzy hormonow krwawienie jest wieksze, a co za tym idzie ryzyko operacji tez wieksze. Paradoksalnie w ciagu tych 3tyg jeszcze bardziej uwapni sie lapka, i z pewnoscia nie "zaleje" plytki ,wiec ryzyko -zadne. Lepiej poczekac.

Oczywiscie decyzje o terminie operacji podejmie dr N. :) Jesli zdecyduje , ze operujemy teraz-natychmiast wyruszamy do Wroclawia. Ja juz jestem spokojniejsza, ze lapka sie zrosla :) "Golym okiem " widac, ze jest dobrze.
Widoczne na zdjeciu jest jedno miejsce, ktore budzi lekki niepokoj, bo wciaz jest szczelina ale to nie dramat.

Pozniej wstawie RTG , ciekawa jestem co Jola-Joteska sadzi o lapce ?:)
Jolus , zechcesz zerknac? i napisac kilka slow? :)

Edited by Kajka_72
literowka
Link to comment
Share on other sites

Dzięki za super wieści !!!
Teraz wszystko zależy od pana dra z Wrocławia, ale najważniejsze, że łapeczka jest OK :multi:.
Kawał wspaniałej roboty Kajko :loveu:.
Udanego popołudnia i miziaki dla całego sympatycznego stadka :).
Pozdrawiamy
Kika i Czaki

Link to comment
Share on other sites

Kochane łapeczki/czekam też na opinię Joteski;)Tylko Kajeczko
uczulam Ciebie a Ty p.Doc. na znieczulenie,zachowaj ostrożność.Ostatnio było parę
zejść piesków tak jak Misia przy narkozie.Pisały do mnie dziewczyny,to przeraża.Zdrowe psiaki a nie przeżywały zabiegu np.sterylki.Nie chcę stresować dodatkowo ale trzymaj rękę na pulsie.

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...