Jump to content
Dogomania

Owczareczka po wypadku, potrzebne $ na operację-prosimy


karolina1981

Recommended Posts

  • Replies 2.1k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

[quote name='missy87']Może konto Ostrowskiego Stowarzyszenia MIłośników Zwierząt?

Ostrowskie Stowarzyszenie Miłośników Zwierząt
WBK o/Ostrow Wielkopolski
95 1090 1160 0000 0000 1603 5008
z dopiskiem: dla połamanej Boni[/QUOTE]

Uffff...
A kto ma dostęp do konta?
Potrzebne będą rozliczenia wpłat i ewentualnych wydatków.

Link to comment
Share on other sites

Wszystko jest już dogadane, o każdym wpływie pieniążków dla Boni będziemy z Karoliną informowane. Pieniądze na dzisiejszą operację zostały wyłożone przez Ostrowskie Stowarzyszenie Miłośników Zwierząt.

Agata Balu, spokojnie :) Karolina już nie raz brała fakturki na Stowarzyszenie, więc doskonale wie co i jak ;)

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Ania i Kajber']Gorzej niestety ze starszymi , mniej lub bardziej owczarkowatymi samcami - te już "nie idą" , nietety :-(.[/QUOTE]

podpisuję się czterema łapami, starsze superaśne chłopaczki nie mają dużego wzięcia, niestety:shake:

trzymam kciuki za suńke, niech zdrowieje szybciutko i hopsa do domku

Link to comment
Share on other sites

Dostałam priv na FB


pisze w sprawie onki ze schronu z polamanymi lapkami.prosze o kontakt w jej sprawie 609420422

czy jestescie w stanie finansowac jej dalsze leczenie ew zabiegi?
jesli tak to dam jej domowy tymczas zanim nie dojdzie do siebie
czy ona ma ograniczony ruch czy mozna ja wyprowadzac?
czy jest szczepiona?
ile ma lat?
co ze sterylka-czy tez sfinansujecie?
bede potrzeba tez zgody na wyadoptowanie psa bezposrednio z dt do ds,oczywiscie jak cos to dam namiary do nowego wlasciciela zebyscie sobie same sprawdzil

Link to comment
Share on other sites

Jakby światełko w tunelu..... Byłoby super. Napewno domek znajdzie. Malutka , cioteczki nie zostawiły cie w tym okropnym miejscu. Żal patrzeć na wszystkie zwierzaki w schronach ,ale jak jest jeszcze dodatkowo skrzywdzone ,poranione ,to serce wyje z bólu.Chciałoby sie pomóc ,a nie ma jak.

Link to comment
Share on other sites

Jestem i ja ....serce mi peklo na 150 czesci jak zobaczylam to biedactwo:-( Ona potrzebuje powaznej i odpowiedzialnej opieki pooperacyjnej. Jesli rekonwalescencja nie bedzie odpowiednio prowadzona , sunia ma male szanse na normalnosc zdrowotna. Operacja udana jest potwornie wazna ale czas po ....rowniez.
Przemyslalam i jezeli sunia nie znajdzie odpowiedzialnego DT do momentu wyjscia z kliniki , ja ja wezme do siebie.
Nie bede duzo pisac o sobie bo juz sporo na watku Saby napisalam. Te dziewczyny , ktore mnie znaja ...wiedza jakie mam warunki i jak opiekuje sie swoimi owczarkami.
Sunia bedzie adopcyjna na 100% wiec te....sadze kilka miesiecy ....moze zamieszkac z nami.
Prosze....przemyslcie to:)

Cantadorra jestem tutaj przez Ciebie :)

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...