Jump to content
Dogomania

Zwierzaki "Zwierzaka" - prosimy o pomoc w adopcjach i utrzymaniu psów i kotów :(


andzia69

Recommended Posts

41 minut temu, Aldrumka napisał:

a co u Miodisia ?

o Modisiu pisałam chyba na jego watku...ale napiszę - było rtg, kości się "wypełniają", dalej dostaje antybiotyk i jeśli tak dalej dobrze pójdzie, to kolejne rtg i decyzja dr czy robimy implant - koszt na razie nieznany

Link to comment
Share on other sites

34 minuty temu, andzia69 napisał:

piszemy sobie same :(

Wczoraj wieczorem dzwoniłam do Bena - u niego wszystko ok, nawet pan jest w szoku, że taki grzeczny :)

Aaaa Janka@ ogłaszałaś Blackiego !!!To dzięki temu najprawdopodobniej w niedzielę pojedzie do domu do W-wy :) Dzięki!!!!

O KURCZE !!!!!!!!!!- Ogłoszenie cały czas wisi na OLX   i Gratce - dajcie znać jak pojedzie i jakieś informacje, kto go wziął, jak  mu tam jest, a ja zdejmę ogłoszenie i zrobię jakieś inne.

Ja jeszcze ogłaszam Kire, Luckiego, Alte, Sonie i dwa koty, Maja i Bono - o koty nie było pytań?i 

Link to comment
Share on other sites

Kirę można zdjąć...pojechała do domku do Rzeszowa - ale to nie z ogłoszeń, tylko z FB. Chyba, ze ją podmienimy na dziadka, który do nas pod opiekę przyjedzie - miał jechać do Kutna

16111744_1173789459403731_2137082799_n.jpg

o pozostałe zwierzaki niestety nikt nie dzwonił :( :( przynajmniej do mnie, a Devoner nic nie mówiła oprócz właśnie domku dla czornuszka.

Kociczka Maja pojechała w niedzielę do domu, do Krakowa - ale to też nie z ogłoszeń - pani brała kiedyś od naszej Ani kociaka i chciała adoptować drugiego do towarzystwa.

Mamy kolejne 2 :( brata Rudolfiny i bezimienną na razie kociczkę - nie wiem, czy pisałam o nich

Brat Rudolfiny - miał zapalenie płuc, ale już wychodzi na prostą

15826373_1363792336988003_5389450866710031571_n.jpg

15873191_1361702540530316_5574384571795834104_n.png

i kociczka

15941458_685076641665355_7868832056549556920_n.jpg

Link to comment
Share on other sites

to ja zdejmuję ogłszenie Kiry, kotki Mai i Blackiego - tylko dajcie znać, że na pewno pojechał do swojego domku.

Nadal mam ogloszenia kota Bono, Tuptusia, Luckiego, Alty i Soni.

Mam też prośbę, zamieszczajcie na bieżąco informacje, który pies, czy kot pojechał do swojego domku. Wtedy osoba ogłaszająca będzie mogła zdjąć

ogłoszenie. Ja powyróżniałam ogłoszenia, a okazuje się, że zwierzaki już  w domkach, trochę szkoda pieniążków - bo można było wyróżnić 

inne, które jeszcze czekają na dom. 

Napiszcie chociaż ten i ten kot, czy pies już w swoim domu - można zdjąć ogłoszenie .

  • Upvote 1
Link to comment
Share on other sites

12 godzin temu, andzia69 napisał:

oki to pomyślę, żeby się nie dublować z Janka@ :) i wyślę :)

widzę, że Roksi i Kaja nie ma ogłoszeń

To ja mogę je ogłosić.

Tylko zdjęcia i jakieś info mi podeślij, albo daj linki, gdzie znajdę (ten do albumów na FB w pierwszym poście nie działa, albo ja nie mogę wejść).

 

  • Upvote 1
Link to comment
Share on other sites

coś drgnęło żeby tylko nie zauroczyć Blacky na mur beton ma dom w Warszawie,dzisiaj fajni ludzie dzwonili o Tuptusia-mają być w sobotę i być może Sonia znajdzie dom,ale to jeszcze palcem na wodzie pisane,bardzo dziękujemy za ogłoszenia.

Link to comment
Share on other sites

20 godzin temu, Janka@ napisał:

to ja zdejmuję ogłszenie Kiry, kotki Mai i Blackiego - tylko dajcie znać, że na pewno pojechał do swojego domku.

Nadal mam ogloszenia kota Bono, Tuptusia, Luckiego, Alty i Soni.

Mam też prośbę, zamieszczajcie na bieżąco informacje, który pies, czy kot pojechał do swojego domku. Wtedy osoba ogłaszająca będzie mogła zdjąć

ogłoszenie. Ja powyróżniałam ogłoszenia, a okazuje się, że zwierzaki już  w domkach, trochę szkoda pieniążków - bo można było wyróżnić 

inne, które jeszcze czekają na dom. 

Napiszcie chociaż ten i ten kot, czy pies już w swoim domu - można zdjąć ogłoszenie .

a na te wyróżnione nie da się podmienić innego psiaka?

Link to comment
Share on other sites

21 godzin temu, devoner napisał:

coś drgnęło żeby tylko nie zauroczyć Blacky na mur beton ma dom w Warszawie,dzisiaj fajni ludzie dzwonili o Tuptusia-mają być w sobotę i być może Sonia znajdzie dom,ale to jeszcze palcem na wodzie pisane,bardzo dziękujemy za ogłoszenia.

Na wątku Bena przeczytałam, że ludzie przyjechali zobaczyć Tuptusia, a zabrali Maxa, czy to Ci sami o których piszesz, że będą w sobotę ? Czy w sobotę przyjadą jeszcze inni? 

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...