Jump to content
Dogomania

Zwierzaki "Zwierzaka" - prosimy o pomoc w adopcjach i utrzymaniu psów i kotów :(


andzia69

Recommended Posts

4 godziny temu, Janka@ napisał:

Czyli czekamy nadal. Prosiłam o jakieś zdjęcie i opis kolejnego psiaka, wstawiłabym do ogłoszeń z Altą zamiast Soni, która znalazła domek.Może Apart?

Sorry, nie wyrabiam :( Kilka zdjęć Aparta-  sprzed operacji, bo teraz ze szwami i wygoloną łapiną to średnio urodziwy :)

Apart - ok. 10 mies. pies w typie owczarka. Jest po operacji usunięcia główki kości udowej. Tylko do domu, do ludzi - nie na podwórko. Bardzo proludzki pies, raczej dogadujący się z innymi psami. Przebywa w hoteliku w woj swiętokrzyskim w ok. Kielc.Wszelkie informacje pod  nr tel. 792201250

 

IMG_0097 (689x800).jpg

IMG_0103 (627x800).jpg

IMG_0141 (800x636)(1).jpg

IMG_0165 (800x533).jpg

IMG_0184 (800x534).jpg

Link to comment
Share on other sites

Dnia 23.02.2017 o 22:51, andzia69 napisał:

Pan dzwoni kilka dni temu i wypytywal o wszystko, miał pomyśleć i oddzwonić - dzisiaj potwierdził :) Miał suczkę bardzo podobną i dlatego go ujęła. Sonia dzisiaj po sterylce, dlatego transportu szukamy dopiero na przyszły weekend jakby dało radę

link do zbiorki dla Dżetty pomagam.pl/il9usfl6

 

Skąd dokładnie i dokąd transport potrzebny? Jak duża jest sunia?

Link to comment
Share on other sites

Dnia 29.01.2017 o 23:37, mar.gajko napisał:

A na te koty to czyj telefon? Twój?

 

Dnia 31.01.2017 o 19:32, ewab napisał:

Tel. Andzi 60427553

sorki, ale tak dojrzalam, nadrabiajac zaleglosci na watku...czy na pewno nr dobry do ogloszen?

ciesze sie ,ze Apart juz w domku cudny jest! :)

 

Link to comment
Share on other sites

Jestem na zwolnieniu lekarskim i nadal w domu nie mogę się zalogować na dogo. Piszę z telefonu. Czy nadal nie ma żadnego zapytania o Alte czy Luckiego albo o Bono może ja podałam złe numery. Napiszcie jakie powinny być nr kontaktowe bo żeby nie było zadnego telefonu to aż się nie chce wierzyć :(

Link to comment
Share on other sites

16 minut temu, Janka@ napisał:

Jestem na zwolnieniu lekarskim i nadal w domu nie mogę się zalogować na dogo. Piszę z telefonu. Czy nadal nie ma żadnego zapytania o Alte czy Luckiego albo o Bono może ja podałam złe numery. Napiszcie jakie powinny być nr kontaktowe bo żeby nie było zadnego telefonu to aż się nie chce wierzyć :(

o Altę dzwonili ludzie i ...miała do nich jechać, szukaliśmy transportu do chorzowa (mamy tam kogoś w razie w?) - ale devoner się zdenerwowala na nich, bo zadzwonili chyba wczoraj czy przedwczoraj o 23.30! i pani pytała kiedy ją przywieziemy, bo sie syn niecierpliwi ...także tego

o koty nie było ani pół tel (604275553 to mój nr), a oprócz tel o Altę tego jednego i o Sonię (z rzeszowa) - to nie było

Link to comment
Share on other sites

2 godziny temu, Janka@ napisał:

czy Sonia pojechała do swojego domku?  I czy Rudolfinka też ma już swój domek?  Ja teraz do ogłoszeń z Alta dodalam Tuptusia - może w końcu ktoś zadzwoni :)

Sonia jedzie w poniedziałek wieczorem do Kielc,a we wtorek wyrusza do Bogatyni do nowego domu.

 

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...