Jump to content
Dogomania

Zwierzaki "Zwierzaka" - prosimy o pomoc w adopcjach i utrzymaniu psów i kotów :(


andzia69

Recommended Posts

2 godziny temu, Janka@ napisał:

Nie mogę pisać z domu, ponieważ mój "super komputer" odmawia mi posłuszeństwa i nie mogę się zalogować na Dogo. Nikt nic nie pisze, więc rozumiem, że nadal cisza z telefonami. Napiszcie chociaż, czy ta gromadka kotów znalazła dom, czy nadal szukacie chętnych? 

kotów zostało jeszcze ok. 18 do wzięcia :(  nikt niestety nie dzwoni :(

Link to comment
Share on other sites

wczoraj takie info :

Dżeta, suczka, mieszaniec, w wieku ok. 3,5 roku, nie jest wysterylizowana, przebywa na podwórku luzem. Drugi weterynarz, u którego byli dzisiaj stwierdził zerwane więzadła w obu łapach, zwichniętą/złamaną żuchwę 1f641.png:(, zalecana operacja. Pierwszy wet. z gminy uznał, że zwierzę nadaje się do eutanazji, bo ma dysplazję - "leczona" od września 2016r sterydami i wit A plus D3.. Właściciele nie mogą ponieść kosztów leczenia, proszą o pomoc, ew. znalezienie nowego domu. Ma ktoś jakiś pomysł?

zdjęcia masakra, ale tylko takie mamy :(

 

16683954_675019566033716_8189382032341320198_n.jpg

16730338_675019459367060_9195082758331014288_n.jpg

16807618_675019549367051_6375090619783691502_n.jpg

Link to comment
Share on other sites

Modig i Dżetta pojechały wczoraj do Arwetu, Wrócił do hoteliku Apart.
Dziś Rudolfina miała wyjęte gwoździe z łapy, zoperowaną przepuklinę i została wysterylizowana.
Poszukujemy transportu do Wrocka (lub okolic) na przyszły tydzień dla Soni. Dzisiaj była sterylizowana.

Link to comment
Share on other sites

35 minut temu, Janka@ napisał:

To Sonia ma dom? Bo ja ją też ogłaszam. 

Pan dzwoni kilka dni temu i wypytywal o wszystko, miał pomyśleć i oddzwonić - dzisiaj potwierdził :) Miał suczkę bardzo podobną i dlatego go ujęła. Sonia dzisiaj po sterylce, dlatego transportu szukamy dopiero na przyszły weekend jakby dało radę

link do zbiorki dla Dżetty pomagam.pl/il9usfl6

 

Link to comment
Share on other sites

to super, ja ogłaszałam Sonię razem z Altą to teraz zdejmę jej zdjęcie, a mogę dodać jakieś inne, na dodatek ogłoszenie jest wyróżnione. Dajcie jakiegoś psiaka - może Apart skoro jest już  po operacji napiszcie coś więcej o nim i dajcie jakieś zdjęcie albo jakiegoś innego biedaka to pododaję zdjęcia i opis. Muszę to zrobić dziś, ponieważ w domu nie mogę się zalogować na Dogo, a od poniedziałku idę do szpitala.

Link to comment
Share on other sites

12 minut temu, Janka@ napisał:

Czyli czekamy nadal. Prosiłam o jakieś zdjęcie i opis kolejnego psiaka, wstawiłabym do ogłoszeń z Altą zamiast Soni, która znalazła domek.Może Apart?

Janka Apart nie u mnie jest więc ze zdjęciami nie pomogę.

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...