Jump to content
Dogomania

Orlen kudłacz w typie rasy PON w swoim domu u docha


docha

Recommended Posts

[quote name='mari23']spory jest, myślałam, że mniejszy.... ale cudny!
powinien szybko znaleźć domek

a u ZuziM pieski mają częsty kontakt z człowiekiem, niektóre nawet w domku siedzą :) ZuziaM to wspaniała dziewczyna, choć domek oczywiście byłby najlepszy dla psiaczka[/QUOTE]

piesek sliczny i powinien szybko chate znalezc

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 1.1k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Tak jak pisała docha.Pojedzie do Orlena,porobi fotki i sprawdzi czy reaguje na to imię co jest w ogłoszeniu,następnie zadzwoni do Państwa.Na pewno to by było zakończenie historii Orlena super,gdyby rzeczywiście Orlen był tym psem zaginionym.Na fotkach widać,że był on obcinany nie fachowo nożyczkami ale to chyba obcinali go pracownicy stacji paliw.On w rzeczywistości powinien mieć dłuższy włos.Jestem bardzo ciekawa jak będzie wyglądał po spa.

Link to comment
Share on other sites

Witam! Jestem właścicielką Nadira psa z ogłoszenia które zamieściliście na forum Nasz kochany psiak znalazł się po ciężkim tygodniu poszukiwań ale się odnalazł i jest z nami pilnowany i nie spuszczany z oka nawet na chwilę. Mam nadzieję że uda się odnaleźć właściciela lub dom dla Orlena.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='aga7450']Witam! Jestem właścicielką Nadira psa z ogłoszenia które zamieściliście na forum Nasz kochany psiak znalazł się po ciężkim tygodniu poszukiwań ale się odnalazł i jest z nami pilnowany i nie spuszczany z oka nawet na chwilę. Mam nadzieję że uda się odnaleźć właściciela lub dom dla Orlena.[/QUOTE]

Witamy:) Bardzo się cieszymy, że Państwa Nadir się odnalazł:)
W takim razie trzeba szukać najlepszego domku pod słońcem dla Orlenka.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Ladymonia0610']Anula wysłałam Ci pw. A gdzie ten dom tymczasowy będzie?Jakie koszty?Czy za karme?[/QUOTE]

Jeszcze nie wiadomo,na dzień dzisiejszy jest zarezerwowany hotelik u zuziM-zawsze coś nic nic,zresztą i z hotelikami też jest bardzo ciężko.
Pozwolę sobie przytoczyć pw odnośnie umowy:

[B] Umowa [/B]

[INDENT] Kochana piszecie umowe tzn: Dnia tego i tego został przekazany na tymczasową opiekę pies (imie np. cecha charakterystyczna )do imie nazwisko i numer dowodu adres gdzie będzie przebywał Adres . Opiekunem psa jest wpisujecie np. Docha (jej dane) numer telefonu . Pies ma szczepienia został odrobaczywiony.
I możecie też napisać od kiedy do kiedy pies będzie przebywał.
Jeżeli opiekunka psa znajdzie dom stały dla Psa nie ma prawa go wydać bez wiedzy wpłasciciela(opiekuna psa) [/INDENT]

Link to comment
Share on other sites

wieści z pierwszej ręki, znacznie szybciej jak miało być, a i okoliczności się pozmieniały.
Orlen jest wykąpany, wykastrowany, z oczyszczonymi i wypolerowanymi ząbkami, teraz się wybudza z narkozy. Dzisiaj rano panie techniczki (one są świetne) wraz z wetem podjęli decyzję o zabiegu. Tak więc Orlen jest już bez jaj. Planowo ma pozostać w przychodni 7 dni. Ma tam zrobione legowisko w pomieszczeniu, a gdy dojdzie do siebie będzie wypuszczany na zewnętrzny ogródek (jeśli będzie chciał). Oczywiście ujął za serca tam wszystkich.Jak to p.Kasia stwierdziła jest dodatnio świrnięty, wszędzie go pełno. W kąpieli był grzeczniutki.Dziewczyny musiały pod brzuszkiem dość drastycznie go przyciąć, miał kołtuny przy samej skórze. Po kąpieli nie jest śnieżno biały i bardziej przypomina teraz jednak katalończyka, a włos w dotyku jest mięciutki. Normalnie misiu.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='aga7450']Witam! Jestem właścicielką Nadira psa z ogłoszenia które zamieściliście na forum Nasz kochany psiak znalazł się po ciężkim tygodniu poszukiwań ale się odnalazł i jest z nami pilnowany i nie spuszczany z oka nawet na chwilę. Mam nadzieję że uda się odnaleźć właściciela lub dom dla Orlena.[/QUOTE]
aga cieszę się bardzo, że zawitałaś do nas i że wszystko tak dobrze się zakończyło u Was. Pewnie w avatarze jest zdjęcie Nadira :)
Wszystkiego dobrego dla Was.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Agucha']Stawiam się u Orlenka na zaproszenie Dochy :loveu: :)[/QUOTE]
miło widzieć moją zuzulę. Wiem aga, że masz równie dobrą rekę, jak niejedna tu dziewczyna, do wyszukiwania dobrych domków :p

Mój mąż nie za bardzo chce wsadzić Orlena do kojca. Poza tym p.Kasia z przychodni poinformowała mnie, że on niedobrze czuje się w klatce, ponieważ jest wszystkiego ciekaw, wszędzie go pełno, a przy tym nie jest nachalny.Klatka go irytuje.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='kizimizi']witam i ja.
Dostalam zaproszenie zeby napisac tekscik dla psiaka. Postaram sie zrobic to jak najszybciej chodz uczciwie przyznaje, ze ze mnie pisarka zadna. A zwlaszzca jak jzu weny nie ma.[/QUOTE]
dziękuję, że jesteś :)
w tekście proszę ujmijmy, że ma predyspozycje do psich zajęć sportowych.

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...