Jump to content
Dogomania

Orlen kudłacz w typie rasy PON w swoim domu u docha


docha

Recommended Posts

  • Replies 1.1k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Aniu, leżał na stole operacyjnym, był w trakcie polerowania ząbków,wyglądał nieatrakcyjnie. Dziewczyny w przychodni nie pomyślały aby go sfotografować przed operacją. Jutro spróbujemy, ale pewnie będzie z kołnierzem. Sama chciałabym mieć nowe zdjęcia do banerka.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='docha']Aniu, leżał na stole operacyjnym, był w trakcie polerowania ząbków,wyglądał nieatrakcyjnie. Dziewczyny w przychodni nie pomyślały aby go sfotografować przed operacją. Jutro spróbujemy, ale pewnie będzie z kołnierzem. Sama chciałabym mieć nowe zdjęcia do banerka.[/QUOTE]

Szkoda,że nie ma fotek po spa.Teraz dziesięć dni go czeka kołnierz.Bardzo mi go szkoda bo pies w kołnierzu fatalnie się czuje a jak się zdejmie na spacer to wciąż trzeba podciągać na szelkach psa aby nie kierował głowy tam gdzie nie trzeba.No i z jedzeniem też nie za bardzo bo miseczkę trzeba trzymać w kołnierzu.Ale sądzę,że ma dobrą opiekę i jakoś to przetrzyma.

Link to comment
Share on other sites

Jestem wieczorkiem u Orlena i....ale się naczytałam nowych wiadomości!Kurcze,tyle się wydarzyło i tyle tu cioteczek!Oj,będzie dobrze.Mam nadzieję,że wszystko jest ok po "ciachnięciu"?Bo jednak jego organizm,jak sądzę,był bardzo osłabiony,a tu jednak narkoza.A tak na marginesie,to imię Orlen jakoś mi nie leży.Zawsze skojarzenie ze stacją benzynową i to taka wielką, a on taki nie jest.Chyba imie bardziej by pasowało do konia,bo jest duży i postawny.Jak nikt się nie pogniewa to będę go nazywać Ori,Orinek,to takie bardziej ciepłe...!

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Anula']Szkoda,że nie ma fotek po spa.Teraz dziesięć dni go czeka kołnierz.Bardzo mi go szkoda bo pies w kołnierzu fatalnie się czuje a jak się zdejmie na spacer to wciąż trzeba podciągać na szelkach psa aby nie kierował głowy tam gdzie nie trzeba.No i z jedzeniem też nie za bardzo bo miseczkę trzeba trzymać w kołnierzu.Ale sądzę,że ma dobrą opiekę i jakoś to przetrzyma.[/QUOTE]
Aniu, do zdjęcia ściągniemy mu kołnierz :). On tam ma b.dobrą opiekę, dziewczyny techniczki nie dadzą mu zrobić krzywdy,mają ogromne serducha.Są od rana do wieczora. Martwiłam się o weekend, bo jest tam pusto. Trudno, musi to jakoś przetrzymać.
Wiedziałam, że Anula będzie chciała zmienić imię :) ale on bardzo ładnie, błyskawicznie reaguje na to imię. Kiedy go wiozłam do weta leżał wtulony we mnie, wyszeptałam jego imię od razu się podniósł na równe łapki.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='docha']Aniu, do zdjęcia ściągniemy mu kołnierz :). On tam ma b.dobrą opiekę, dziewczyny techniczki nie dadzą mu zrobić krzywdy,mają ogromne serducha.Są od rana do wieczora. Martwiłam się o weekend, bo jest tam pusto. Trudno, musi to jakoś przetrzymać.
Wiedziałam, że Anula będzie chciała zmienić imię :) ale on bardzo ładnie, błyskawicznie reaguje na to imię. Kiedy go wiozłam do weta leżał wtulony we mnie, wyszeptałam jego imię od razu się podniósł na równe łapki.[/QUOTE]

alez on kochany!a skoro reaguje na imie to bym zostawiła,żeby sie nie zdezorientował!to bardzo ładne imie,,,

Link to comment
Share on other sites

[quote name='holmina']alez on kochany!a skoro reaguje na imie to bym zostawiła,żeby sie nie zdezorientował!to bardzo ładne imie,,,[/QUOTE]
Holminko,kochany i cudny to prawda!Co do imienia,ja nie proponowałam żeby je zmienić,ja tylko napisałam,że jeżeli to nikomu nie przeszkadza,to będę go tu nazywać Ori i ponieważ i tak mnie nie słyszy,to nie popadnie w żadną dezorientację.A gdyby nawet usłyszał,to pewnie też by zareagował na moje wołanie,bo jest stawiany mocny akcent na "O" i zazwyczaj na to psy reagują a już gorzej z całkowitą zmianą imienia....

Link to comment
Share on other sites

Imię Orlen nosi co najmniej od paru miesięcy, nadane zostało mu przez pracowników miejsca, które stale odwiedzał. Nie wiemy jakie jest jego prawdziwe imię. Mnie się wydaje, żeby nie zmieniać mu teraz imienia, bo na pewno nowy właściciel będzie chciał po swojemu psiaka nazwać. My możemy w skrócie mówić o nim Orli.

Link to comment
Share on other sites

Są zdjęcia. Wprowadzi je na wątek Anula albo ja ale dopiero wieczorem, gdy przyjdzie moja pomocna latorośl:oops:

Orlen dzisiaj zupełnie rześki, sami ocenicie po zdjęciach. Łazęguje sobie po zapleczu przychodni, w większej mierze bez klosza, bo dziewczyny ciągle zwracają na niego uwagę. Gdy przyjmuje pozycję do majstrowania w ranie, dostaje ostrzeżenie z podniesionym palcem, że nie wolno i od razu piesek grzeczniutki jakby nigdy nic. Jest cwany i idzie za drzwi pomiziać sobie, to na komendę wróć nie wolno- wraca potulnie na kocyk. Na zdjęciach jest uwiązany na smyczy, bo w tym czasie trwała w pomieszczeniu obok operacja, tak więc Orlen jest biernym asystentem.

Aha, zdecydowaliśmy z mężem, że nie damy Orlena do kojca z budą, tylko uparcie szukamy domowego dt, a może ds dość szybko się znajdzie? On w kojcu ewidentnie zmarnieje. Potrzebny mu jest człowiek w stałym kontakcie i dużo ruchu.

Link to comment
Share on other sites

Nasz Orlenek przecudowny!

[IMG]http://www.empikfoto.pl/albumy53/341951/1290413/45513213_dsc07105.jpg[/IMG]

[IMG]http://www.empikfoto.pl/albumy53/341951/1290413/45513244_dsc07109.jpg[/IMG]

[IMG]http://www.empikfoto.pl/albumy53/341951/1290413/45513286_dsc07106.jpg[/IMG]

[IMG]http://www.empikfoto.pl/albumy53/341951/1290413/45513327_dsc07108.jpg[/IMG]

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...