Jump to content
Dogomania

Lola przegrała z chorobą....


malvaaa

Recommended Posts

Wątek ze spisem złych DT/hoteli - [URL="http://www.dogomania.pl/threads/188887-Domy-tymczasowe-i-hoteliki-kt%C3%B3re-trzeba-omija%C4%87"]http://www.dogomania.pl/threads/188887-Domy-tymczasowe-i-hoteliki-kt%C3%B3re-trzeba-omija%C4%87[/URL].

DT u chauwa nie ma w spisie.

Link to comment
Share on other sites

Lola żyje, można ją odebrać jutro, jest jeszcze mały problem, teraz Lola była tylko za karmę, a w nowym hoteliku będzie dodatkowo 11 zł za dobę.... a Lola biedniutka :(

są chyba jeszcze dwa psiaki na dt Kika i Jurand - to malvaaa będzie dokładnie wiedziała, ale tamte chyba zostają.

Link to comment
Share on other sites

tak jak dziewczyny pisały rozmawiałam z Anetą i niestety Aneta nie widzi nic złego i dziwnego, niestosownego w swoim zachowaniu. usłyszałam z wielką łaską słowo 'przepraszam' o które sama się upomniałam. Aneta nie widzi też nic złego w tym że w XXI w. osoba dorosła, zajmująca się 6 psami nie ma telefonu tylko trzeba dzwonić do jej mamy. A co najlepsze, Aneta nie chce żeby Lolę wydawał mi ktoś inny tylko ona, bo uważa to za nie stosowne... HAHAHAHA, dobre co? ja już jej powiedziałam że dla mnie to może Lolę przekazać jej sąsiadka, jest mi wszystko jedno... dzisiaj o 22.30 ma do mnie dzwonić i potwierdzić jutrzejszy dzień... dowiedziałam się jeszcze że wychodzi do pracy o 6 a wraca ok.22, jej TZ różnie pracuje więc też nie może dać mi Loli bo ona nie wie kiedy będzie w domu, no a mama nie schodzi z góry...a na koniec usłyszałam że przecież nikt mi nie utrudnia odebrania psa więc po co się unoszę i denerwuje... załamać się można...

a jeszcze usłyszałam ciekawą rzecz że do psiaków ok. godz. 14-15 przychodzi jakaś 14 latka dawać im jeść...

Lola nadal nie ma deklaracji, a nie oszukujmy się nie jest zbytnio adopcyjnym psiakiem, szczeniaki siedzą w DT po 2 miesiące a Lola ma 11 lat, więc BŁAGAM o pomoc, i przynajmniej obecność bo zazwyczaj kończy się to tak że jak psiak bezpieczny to cisza na wątku... a ja nie jestem w stanie zapłacić z własnej kieszeni 300zł miesięcznie plus karma...

kurcze ciągle brakuje mi czasu na ten bazarek a mam fajne ciuchy dla TZów ale obiecuje że się za to zabiorę w tygodniu...

a co do innych psiaków to jak ja byłam u chauwy to była Lola, Fortuna, Pixi, Kacper, Buba (?), Tobi, Kiko i wiem że jest staruszek Jurand... Buba i Tobi to psy chauwy- tak zrozumiałam a reszta to tymczasowicze. i wchodząc na ich wątki wnioskuje że zostają u chauwy. u Juranda na wątku chauwa kontaktowała się z nimi 25 lutego a jeśli o Kiko to kontaktuje się raz na miesiąc.

przykre jest jeszcze to że przecież chauwa chciała zostawić Lolę na DS a postąpiła jak postąpiła... nawet nie starała się wytłumaczyć, przestało jej na Lolce zależeć... ja to chyba naiwna jestem ale to nie jest zły człowiek, po prostu pogubiła się we wszystkim... albo ja jestem naiwna a ona cwana...

Edited by malvaaa
Link to comment
Share on other sites

mam nadzięję, że z Lolką wszystko ok. Tez wcześniej troszkę podobnych problemów miałam ale innych też...
my zamawiamy na telekarma.pl, przywożą następnego dnia, ceny średnie ale nie wygórowane, z krakvetem mieliśmy raz 3 tyg opóźnienie bo nie uaktualniają strony
malvaa, doszedł mój grosz na sunię?

Link to comment
Share on other sites

Cioteczki zadzwoniłam do mamy Cahuwy i poprosiłam o przekazanie informacji Anecie, żeby przekazała malvaaa te 15 kg karmy i 108 zł. Przynajmniej Lola skorzysta. Czy ktoś z Was może się skontaktować z malvaaa, żeby oprócz karmy wzięła dla Loli tez te pieniążki, nie mogę znaleźć tel do niej. A z ciekawostek to jej mama była przekonana, ze Aneta jest w domu, więc chyba jednak nie pracuje od 6 do 22, bo chyba by o tym wiedziała…..

Link to comment
Share on other sites

Jurand:

[URL]http://www.dogomania.pl/threads/206804-JURAND-Z-UCIECHOWA-staruszek-w-DT-POTRZEBNE-WSPARCIE-NA-KARMĘ!/page31[/URL]

Kiko:

[URL]http://www.dogomania.pl/threads/218359-Kiko-dziecko-z-łańcucha-prosi-o-wsparcie-finansowe-behawiorysta-potrzebny-!!!!!!/page5[/URL]

Rozsądny i odpowiedzialny człowiek nie zachowuje się w ten sposób.
Chauwa znalazła drogę, by trochę dorobić i zrobiła z domu psią przechowalnię.
Pobyt w takim PDT to strata czasu dla tych psów - brak pracy z człowiekiem i przygotowań do adopcji, za to utrwalanie złych nawyków i lęków.
Mam nadzieję, że opiekunowie pozostałych psiaków szybko otrzeźwieją.

Warto porozsyłać trochę wątek - osoby, które teraz są u Loli, w większości same szukają funduszy na utrzymanie swoich podopiecznych.

Link to comment
Share on other sites

Tak na ogół się zaczyna - niska stawka, dużo chętnych, kilka obiecujących pierwszych tygodni i dobra opinia gotowa.
Aha, wszystko w porządku ... Chauwa w rozmowie telefonicznej powiedziała, że jest ok, tylko pies posikuje, ma biegunki i problemy z chodzeniem, ale pójdzie z nim do weta za 2 tygodnie - i wszyscy na wątku szczęśliwi.
A na wątku Kiko nic się nie dzieje od prawie 2 miesięcy - rzeczywiście wszystko gra !
Proszę, nie bądźmy naiwni :-/

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Dada M']Tak na ogół się zaczyna - niska stawka, dużo chętnych, kilka obiecujących pierwszych tygodni i dobra opinia gotowa.
Aha, wszystko w porządku ... Chauwa w rozmowie telefonicznej powiedziała, że jest ok, tylko pies posikuje, ma biegunki i problemy z chodzeniem, ale pójdzie z nim do weta za 2 tygodnie - i wszyscy na wątku szczęśliwi.
A na wątku Kiko nic się nie dzieje od prawie 2 miesięcy - rzeczywiście wszystko gra !
Proszę, nie bądźmy naiwni :-/[/QUOTE]

Przecież o to chodzi żeby nie było problemów ;). A że daleko i nie ma komu pojechac trzeba wierzyć na słowo....

Link to comment
Share on other sites

[quote name='joteska']mam nadzięję, że z Lolką wszystko ok. Tez wcześniej troszkę podobnych problemów miałam ale innych też...
my zamawiamy na telekarma.pl, przywożą następnego dnia, ceny średnie ale nie wygórowane, z krakvetem mieliśmy raz 3 tyg opóźnienie bo nie uaktualniają strony
malvaa, doszedł mój grosz na sunię?[/QUOTE]

na razie nic nie mam na koncie...

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...