Jump to content
Dogomania

Lola przegrała z chorobą....


malvaaa

Recommended Posts

zapraszam na zbiorczy bazarek na Noskowe psiaki :smile: Do wygrania sesja foto!
[URL="http://www.dogomania.pl/threads/224569-Profesjonalna-sesja-fotograficzna-dla-psa-kota-ludzia-%29-Warszawa-Sochaczew?p=18822641#post18822641"]http://www.dogomania.pl/threads/224569-Profesjonalna-sesja-fotograficzna-dla-psa-kota-ludzia-%29-Warszawa-Sochaczew?p=18822641#post18822641[/URL]

P.S. no niestety Lola nie jest specjalnie zachwycona towarzystwem innych psów, powarkuje i sie stroszy. BYla dziś na spacerze z Bastem, wielkim dostojnym gentelmenem, który nawet chcial sie zaprzyjaźnić ale ona nnie bardzo... :(

Link to comment
Share on other sites

[quote name='malvaaa']ehh, a w domu też tylko powarkuje?

przy pierwszych wizycie u chauwy jak byłam w domu to Lolka normalnie funkcjonowała w domu z tymi psami...[/QUOTE]

tak, tylko powarkuje, popróbujemy je zaprzyjaźnić ale bardzo powolutku. Może to tylko taka poza, coś w stylu "dajcie mi święty spokoj bo jak nie to..." ;)

Link to comment
Share on other sites

[quote name='anka_szklanka']P.S. no niestety Lola nie jest specjalnie zachwycona towarzystwem innych psów, powarkuje i sie stroszy. BYla dziś na spacerze z Bastem, wielkim dostojnym gentelmenem, który nawet chcial sie zaprzyjaźnić ale ona nnie bardzo... :([/QUOTE]

Podobnie przy innych psach, czy nawet jednym psie zachowuje się Fortuna. Jest spięta, stroszy się. Nie atakuje, ale widać, że jest w pełnej gotowości. Najlepiej czuje się sama, więc nie zapewniam jej psiego towarzystwa ani na spacerach, ani w domu.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='hop!']Podobnie przy innych psach, czy nawet jednym psie zachowuje się Fortuna. Jest spięta, stroszy się. Nie atakuje, ale widać, że jest w pełnej gotowości. Najlepiej czuje się sama, więc nie zapewniam jej psiego towarzystwa ani na spacerach, ani w domu.[/QUOTE]

przepraszam ale nie jestem w stanie ogarnać, ile czasu już Fortune jest u Ciebie?

Link to comment
Share on other sites

wiem że lola i fortuna się nie polubiły ale żeby do innych psów były jakoś zle nastawione to nie słyszałam od chauwy, przy moich 2 wizytach u chauwy na spacerach zachowywały się normalnie, nawet jak jakiś pies podbiegał to nie warczały i nie atakowały... może Lola pozniej dlatego wylądowała na dworze? sama nie wiem, tak to jest jak się nie ma normalnego kontaktu z dt :(

Link to comment
Share on other sites

[FONT=Verdana]Fortuna jest u mnie od 15 stycznia. Na początku wydawała mi się bardziej tolerancyjna w stosunku do innych psów. Z czasem zaczęła zabiegać o względy człowieka. Trzyma się blisko mnie i daje do zrozumienia, że nie życzy sobie, żeby inne psy się zbliżały. Nie ma w tym agresji, tylko raczej zazdrość o człowieka. Chce być najbliżej i chce być najważniejsza. W stosunku do psów z zewnątrz spotkanych na spacerze, czy w lecznicy jest neutralna. Przyczyną konfliktu z innymi psami może być również jedzenie - Fortuna zjadłaby wszystko za wszystkie psy. ;) [/FONT]

Link to comment
Share on other sites

Malvaa pamietasz wspaminałą o ksiązkach na bazarek (mówiłaś że wystawisz). Jest tego dużo, dostałąm od Basi która adoptował ode mnie sunie :). Chciałabym zeby ew dochód został podzielony miedzy Lolę i Fortunę.
Tylko najchetniej bym te ksiażki fizycznie przekazała. Może myszy1? pogadam z nią..

Link to comment
Share on other sites

Aniu, może Loli pokazać takim ostrym "PST" ze ataków i powarkiwania przy psach sobie nie życzysz, po prostu korekta ( impuls reką lub smyczą) i ona powinna zrozumieć.Głaskanie tylko jak spokojna i grzeczna. Sunia do tej pory nie miała raczej szansy na asertywnego opiekuna, w jak była w K. psy mogły walczyć o jedzenie, to była walka zyć czy nie zyć. Lola jest starsza to chce być na czele stada , pokaż jej , ze to Ty jesteś alfa ;) mam podobny problem ze znalezioną na torach zdziczałą sunią, w sumie szczylkiem, która próbuje rządzić większymi od siebie o 1/2 onkami:evil_lol:
Lola jedzie na usg do Marcińskiego?

Link to comment
Share on other sites

beka a gdzie możesz podjechać żeby przekazać te książki?

Jeśli chodzi o usg to muszę się jeszcze zastanowić, Ania mówiła że brzuszek już nie jest opuchnięty i Lola zachowuje się normalnie, pije i sporo je więc niby nie ma potrzeby ale z drugiej strony tak dla świętego spokoju lepiej byłoby zrobić... jakby Lola jechała to do Sochaczewa, bliżej hoteliku...

Link to comment
Share on other sites

[quote name='malvaaa']Lolusiu co u ciebie?

podnoszę...[/QUOTE]
wczasuje się dziewczyna :) dziś pogoda piękna była, więc pewnie sporo witaminy D3 zdobyła na słoneczku :)

no i nadal poszukuje wsparcia, będzie z czasem umieszczona na stronce schronisko.info.pl

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...