Jump to content
Dogomania

Lola przegrała z chorobą....


malvaaa

Recommended Posts

wygięta, czyli ma nienaturalną postawę, jakby była przestraszona, z tego co pamiętam Lola nie miała problemów w kontakcie z ludźmi.
Gdzie jest Telimena? moim zdaniem ona ma syndrom niedźwiedziej łapy co oznacza, że potrzebuje witamin i nie ma ich odpowiednio dużo w karmie.

Link to comment
Share on other sites

Na tych fotkach Lola patrzy się za chauwą. Bała się ze chcę ja zabrać jak przypięłam smyczkę do niej. Wagowo dziewczynka wygląda dobrze ( spytam się jeszcze TZ ), malvaaa w porównaniu do Dixie ona wyglądała grubiutko. Dixie to chudzinka straszna :(

Edit: Mój Tz powiedział, że wyglądała dobrze. Może nieświadomie porównywaliśmy stan Dixie i Loli. Macie zdjęcia oceńcie.

Edited by edek
Link to comment
Share on other sites

Zamawiałam Brita dla dużych ras z glukozaminą. (2x14 kg) jak jeszcze Fortuna tam była ale Fortuna zaraz wyjechała więc tyle karmy to spokojnie na 2 miesiące dla takiej suki. Kupiłam też duże opakowanie preparatu na stawy.

A co dokładnie je to nie mam pojęcia.
Obowiązkiem DT czy hotelu jest zdawanie relacji więc skoro sama nie chce do nas zajrzeć to trzeba porozmawiać z Chauwą i dowiedzieć się wszystkiego.

Link to comment
Share on other sites

Napisze też tutaj domek, który adoptował Dixie ( i nie wiadomo co dalej będzie ) powiedział mi, ze Dixie jest smutna, zrezygnowana. To nie jest ten sam pies młody, wesoły i pełen energii co na zdjęciach od Sylwiaso. Usłyszałam także, że Dixie jest wygłodzona i wszędzie szuka jedzenia. Pan powiedział, że ewidentnie musiało ją spotkać coś złego u chauwy.

Link to comment
Share on other sites

Telimena to jest zdjęcie które robiłam jak byłam u chauwy, parę tygodni temu, czy tutaj widać tą niedźwiedzią łapkę? dla mnie te łapki wyglądają normalnie ale nie miałam nigdy styczności z takim schorzeniem...

[IMG]http://plixy.pl/img.php?id=41444[/IMG]

Lola jak byłam to nie miała problemu z kontaktami z ludźmi, biegała szalała i była uśmiechnięta, trudno tak po zdjęciach poznać czy wszystko jest ok, trzeba byłoby się tam przejechać...

Link to comment
Share on other sites

Najlepiej będzie jak pojedziecie do Loli i ją zobaczycie. Ja psa wcześniej nie widziałam i nie miała z nią kontaktu. Napisałam u Was na wątku to co usłyszałam od obecnych opiekunów Dixie, żebyście miały tego świadomość. Same musicie ocenić, czy wszystko jest dobrze, czy nie.

Link to comment
Share on other sites

Poprosiłam mysza 1 o założenie osobnego wątku Fortunie. Tak będzie lepiej, przejrzyściej i będzie można w spokoju zająć się sprawami dotyczącymi Fortuny, a nie tematem PDT u chauwa, który zaczyna dominować na tym wątku. Drogi Fortuny i Loli rozeszły się w momencie, gdy Fortuna trafiła do mnie i myślę, że rozdzielenie wątków jest konieczne.

Czy w książeczce Fortuny są wpisane szczepienia z pieczątką weterynarza?

Link to comment
Share on other sites

[quote name='malvaaa']jedno szczepienie?
powinny być dwa, z rozliczeń tak wynika, no i odrobaczenia...

moim zdaniem nie potrzeba rozdzielać wątków ale zrobicie jak uważacie...[/QUOTE]


Na jednej stronie o tytule szczepienia podstawowe, jest długopisem odznaczone parvovirus vaccine, canine dis temer, hepatitis z data 03.11.2011, na drugiej stronie ( wstępne ) na tej samej wysokości są dwie naklejki naklejone na siebie i jest napisane Biocan DHPPI + Lh . Więc rozumiem to tak że po lewej stronie lekarz odznaczył na co pies był szczepiony a po prawej stronie nakleił stosowne naklejki postawił stempelek i się podpisał. Moich kotów książeczki wyglądają trochę inaczej.

Link to comment
Share on other sites

W związku z prośbą Hop! załozyłam Fortunie osobny wątek [URL="http://www.dogomania.pl/threads/223131-Fortuna-wygra%C5%82a-na-loterii-opu%C5%9Bci%C5%82a-Korabiewice-w-DT-u-Hop-poznaje-smaki-%C5%BCycia-%29?p=18637244#post18637244"]http://www.dogomania.pl/threads/223131-Fortuna-wygra%C5%82a-na-loterii-opu%C5%9Bci%C5%82a-Korabiewice-w-DT-u-Hop-poznaje-smaki-%C5%BCycia-%29?p=18637244#post18637244[/URL]

Mam nadzieję, że tam przyjdziecie :(

Ja oczywiście nie znikam stąd absolutnie ;)

Tak będzie przejrzyście, Hop! jako Dt może być niewygodnie kiedy mieszają się psy i fakty ;) a każdy w innym miejscu.
Zapraszam do nas ;)

Link to comment
Share on other sites

[quote name='edek']W książeczce jest tylko wpisane jedno szczepoienie z dnia 03.11.2011, nie ma nic na temat odrobaczeń.

Edit: Jutro wyśle priorytetem, poleconym.[/QUOTE]

Dobrze, że jest chociaż szczepienie.

Podaj koszt przesyłki i dane do przelewu, to zwrócę pieniądze. Dziękuję.

[quote name='mysza 1']W związku z prośbą Hop! załozyłam Fortunie osobny wątek [URL="http://www.dogomania.pl/threads/223131-Fortuna-wygra%C5%82a-na-loterii-opu%C5%9Bci%C5%82a-Korabiewice-w-DT-u-Hop-poznaje-smaki-%C5%BCycia-%29?p=18637244#post18637244"]http://www.dogomania.pl/threads/223131-Fortuna-wygra%C5%82a-na-loterii-opu%C5%9Bci%C5%82a-Korabiewice-w-DT-u-Hop-poznaje-smaki-%C5%BCycia-%29?p=18637244#post18637244[/URL]

Mam nadzieję, że tam przyjdziecie :(

Ja oczywiście nie znikam stąd absolutnie ;)

Tak będzie przejrzyście, Hop! jako Dt może być niewygodnie kiedy mieszają się psy i fakty ;) a każdy w innym miejscu.
Zapraszam do nas ;)[/QUOTE]

Dziękuję za założenie wątku i również zapraszam wszystkie osoby, które interesują się losem Fortuny i chcą jej "towarzyszyć", aż do znalezienia dobrego domu, a nawet dłużej. :)

Loli życzę jak najlepiej i mam nadzieję, że mądrze i rozsądnie zajmiecie się jej przyszłością. Nie wiem, czy opcja DS u chauwa jest dobrym rozwiązaniem, ale nie do mnie należy decyzja w tej sprawie.

Link to comment
Share on other sites

rozmawiałam, napisałam ci zaraz po rozmowie pw...

mówiła że Lola ok...

kurcze ja już mam mętlik w głowie, jak ja byłam na wizycie to wszystko wyglądało dobrze, Lola była w skowronkach, biegała, była zadowolona, Dixi też szalała z Tobim. a teraz jakiś brak szczepień, Lola smutna, Dixi wycofana, chauwa się nie odzywa, nie odbiera telefonów... nie wiem co o tym myśleć...

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...