Jump to content
Dogomania

Pani ją bierze, bo powieszę!Lubisia już w swoim domu!


auraa

Recommended Posts

  • Replies 565
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Auraa, wysłałam Ci 30 zł, będzie na dojazd na tą sterylkę,
jak sprawa z tą adopcją? Dzwonił ktoś inny? Odświeżam ogłoszenia cały czas i maja sporo wejść, ale czasami mam wrażenie, że to głównie psiarze tacy jak my te ogłoszenia oglądają :D

Link to comment
Share on other sites

Nikt nie dzwonił. Potrzebny ktoś na wizytę PA na zaciszu w Warszawie. Zaraz zmienię tytuł. Pani zależy i cieszy się że nikt inny nie dzwonił. W poniedziałek przyjedzie poznac Lubisię. To taka kochana sunia. Gdybym miała możliwosci to bym jej nie oddała. Boję się jutrzejszej sterylizacji. To jest naprawdę poważna operacja i niech nikt ze mną nie dyskutuje, że jest inaczej.

Link to comment
Share on other sites

Lubisia żyje ale jest taka biedniutka:-(
Cały czas praktycznie leży i jest obolała. Martwi mnie ,że mam ja pokazać dopiero za10 dni na zdjęcie szwów.
[IMG]http://img444.imageshack.us/img444/1351/p1010186s.jpg[/IMG]
To spojrzenie:-(
[IMG]http://img843.imageshack.us/img843/7712/p1010189sv.jpg[/IMG]
A taka była radosna.............

Link to comment
Share on other sites

Pierwszy dzięn a nawet trzy po takiej poważnej operacji, to normalne.
Moja Żaba przez 2 dni nie mogła zrobić siusiu i to był problem, a ja wybrałam sobie akurat BARDZO długi weekend na operację :(
ALe po 3 dniach wszystko wróciło do normy. Także spokojnie auraa poczekaj.
Tylko faktycznie kontroluj picie, siusianie i rankę, czy nie opuchnięta i czy brzuch nie robi się jakiś bardzo twardy.
Wszystko będzie dobrze, a ile spokoju na następne lata :)

Link to comment
Share on other sites

Jakby coś się działo lub coś Cię bardzo niepokoiło to dzwoń do Doroty.
Ona zadecyduje czy trzeba przyjechać czy nie.
Tak jak piszą dziewczyny trzy dni są najgorsze potem jest coraz lepiej a każdy pies znosi to inaczej. Nigdy sterylka nie jest przyjemna ani dla psa ani dla opiekuna.
Najważniejsze żeby nie było komplikacji.
Dla mnie osobiście każdy zabieg jest okropny bo żal mi psa ale nie ma rady - na szczęście sterylka jest tylko raz w życiu.

Link to comment
Share on other sites

Niby wszystko ok. ale jutro muszę wyjaśnić stosunek psa rezydenta (amstafa) do innych psów. Wizytę robiła Abrakadabra i to budzi jej wątpliwości. Ludzie kochaja psy, zawsze je mieli i wiedzą jak z nimi postępować. Podwórko porządnie ogrodzone, tylko ten amstaf.

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...