Jump to content
Dogomania

Pani ją bierze, bo powieszę!Lubisia już w swoim domu!


auraa

Recommended Posts

  • 2 weeks later...
  • Replies 565
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Bardzo się cieszę,bardzo! I życzę Lubisi z całego serca najszczęśliwszego życia!:)

Nie tymczasuję -póki co -psów,bo mam w domu trzy duże terytorialne i zazdrosne jak siedem diabłów suczydła. Hmmm...plus teściową,która mnie nie kocha,bo ja kocham psy i w dodatku "przerobiłam" jej syna,który...też kocha psy :) ...
Myślę jednak,że za jakiś czas trafi i do mnie jakiś tymczasowicz...I już teraz wyobrażam sobie,co będę czuła,kiedy tego potencjalnego tymczasowicza wyekspediuję do domu stałego. Rozumiem,że można się w takiej sytuacji czuć podle,chociaż świadomość,że uratowało się psie istnienie,powinna jakoś rekompensować takie złe uczucia!:) Auraa,jesteś świetną Osobą!:)

Link to comment
Share on other sites

Tak. Mała juz rządzi. Zakumplowała się z labradorką i pilnują królestwa.Państwo to prawdziwi psiarze. Zarówno pan jak i pani. Pan nie wraca do domu bez przysmaczku dla małej. Myslę że Lubisia nie mogła trafić lepiej. Licytują z kim będzie spała;)

Link to comment
Share on other sites

[quote name='auraa']Tak. Mała juz rządzi. Zakumplowała się z labradorką i pilnują królestwa.Państwo to prawdziwi psiarze. Zarówno pan jak i pani. Pan nie wraca do domu bez przysmaczku dla małej. Myslę że Lubisia nie mogła trafić lepiej. Licytują z kim będzie spała;)[/QUOTE]

:multi::multi::multi:

A jak to się stąło, że wypatrzyli Lubiśkę?

Link to comment
Share on other sites

[quote name='auraa']Po operacji guza na łapie nie wybudziła sie ich sunia podobna do Lubisi.Oni wpadli w rozpacz a Bella w depresję. Ze względu na labladorkę zaczęli szukać nowej suni i tak znaleźli Lubisię.[/QUOTE]


przez ogłoszenie w internecie?

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...

Po uszy!:lol: Jest księżniczką, perełką. Pan jest w niej absolutnie zakochany, czemu się absolutnie nie dziwię, bo jej się nie da nie kochać. Pani jest zazdrosna, że Lubisia chodzi za panem i śpi w jego pokoju;). A tak w ogóle to rządzi! Zdominowała labradorkę Bellę. Jest wszystko w porzadku!

Link to comment
Share on other sites

[quote name='auraa']Po uszy!:lol: Jest księżniczką, perełką. Pan jest w niej absolutnie zakochany, czemu się absolutnie nie dziwię, bo jej się nie da nie kochać. Pani jest zazdrosna, że Lubisia chodzi za panem i śpi w jego pokoju;). A tak w ogóle to rządzi! Zdominowała labradorkę Bellę. Jest wszystko w porzadku![/QUOTE]

I jak sie tu nie cieszyc?! :) :) :)

Link to comment
Share on other sites

Trudno.......... Ja mam trzy a właściwie cztery suczki, które oddawałam jak własne. Kikę, Kropkę, Fruzię i oczywiście Lubisię. W lipcu Prawdopodobnie Kika przyjedzie do mnie na tydzień, kiedy jej pani pojedzie na wakacje. Choć mam wątpliwości czy będzie chciała się z Kikunią rozstać.

Link to comment
Share on other sites

  • 1 year later...

Po przerwie, chciałam przypomnieć Lubisię. U niej wszystko w porządku. Państwo kochają ją miłością, jaką można kochać psa. Lubisia jest ulubienicą pana i kiedy nadchodzi pora jego powrotu z pracy, obydwie sunie czekaja przy bramie. Pan podjeżdża, sunie wskakują do samochodu i razem wjeżdżaja na podwórze. Co z tego ,że tylko 20m. ale to też coś;). W drugiej połowie sierpnia umówiłyśmy się z P. Ewą na spotkanie. Zobaczę moją mała paróweczkę.
A teraz proszę o pomoc dla malutkiego Plastusia, który w podobnych okolicznościach trafił do tej samej dogomaniaczki. Jest bardzo podobny do Lubisi. Nie wiadomo co się stało z matką i rodzeństwem. Nie wiem czy żyją. Może matką była siostra Lubisi, która nie miała tyle szczęścia.[URL="http://www.dogomania.pl/forum/threads/246004-Kat-si%C4%99-nad-nim-zlitowa%C5%82-zyje-Pom%C3%B3zmy-mu-prze%C5%BCy%C4%87-Jest-taki-male%C5%84ki?p=21167742#post21167742"]http://www.dogomania.pl/forum/threads/246004-Kat-si%C4%99-nad-nim-zlitowa%C5%82-zyje-Pom%C3%B3zmy-mu-prze%C5%BCy%C4%87-Jest-taki-male%C5%84ki?p=21167742#post21167742[/URL]

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...